PDA

View Full Version : Как?



dream1707
09-05-2010, 22:38
....

0y7ofCon7roL
09-05-2010, 22:40
Има горички паркчета хотели квартири и тн.

ChalgaBoy
09-05-2010, 22:43
Има горички паркчета хотели квартири и тн.

+1

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 23:03
В колата,в парка,в квартира,в хотелска стая(20 лв за 4-6 часа),в кино,в тоалетна ( :-& )... Има много алтернативи,трябва само въображение и изобретателност :)

thefreak
09-05-2010, 23:07
У нас освен да дойдете... използвай я тая глава за нещо.

Passi0n
09-05-2010, 23:14
той ти е приятел
те трябва да си имат едно на ум, че може да правите някакви работи
А и какво, като има някой? Толкова е забавно да си нащрек, докато правиш секс

Justify
09-06-2010, 06:52
Толкова е забавно да си нащрек, докато правиш секс

Самата истина,много е яко да ви види дъртия докато го набутваш на щерка му,особено ако тя е на 15-16 години. :D :D :D

JakesInsanity
09-06-2010, 10:07
Ами не знам аз често съм се пляскал с момиче с родители в същия апартамент ама никой не е успял да попречи :) а и има толкова много други места и възможности...

viqnkababyy
09-06-2010, 11:17
Вземете си стаяя, по дяволитее !

Utopia
09-06-2010, 13:28
когато човек има мерак, винаги намира как.

вие май просто си търсите оправдания

FreakBitch
09-06-2010, 13:34
Ти май наистина само си търсиш оправдание.
Леглото не е единсвеното място, на което може да се прави секс. Дори е най-скучното, според мен. Както ти казаха - коли, паркове, горички.. Хотели не ви трябват. Това да ви е проблема.. 8-)

TheSunshine01
09-06-2010, 13:44
Боже! :-o
Коли, паркове, гори, хотели, квартири, тоалетни, кина, нямаш ли приятели нещо?
Толкова много места стига да искате, което май не е случея ..

adinkka
09-06-2010, 14:18
Ти май наистина само си търсиш оправдание.
Леглото не е единсвеното място, на което може да се прави секс. Дори е най-скучното, според мен. Както ти казаха - коли, паркове, горички.. Хотели не ви трябват. Това да ви е проблема.. 8-)

+1

BiGBaDWolF
09-06-2010, 14:32
В колата,в парка,в квартира,в хотелска стая(20 лв за 4-6 часа),в кино,в тоалетна ( :-& )... Има много алтернативи,трябва само въображение и изобретателност :)

Това ти е отговора ..

iloves3x
09-06-2010, 15:16
В кокошарника, свинарника, краварника, конюшнята. Какво по-хубаво място за бунаци като вас двамата!

mycii
09-06-2010, 15:29
има толкова много места където можете да го направитее .. трябва малко да помислите :? :? :?

napalm
09-06-2010, 16:32
Беше най-дивата нощ в живота ми, и най-готиното място където съм го правил. С една много готина секси но и надута кифла, просто незнам как ми се върза :smt117 :evil:. Запознах ме се съвсем случайно в една дискотека.

Беше миналото лято когато бях на почивка при леля ми на Канарските Острови. Взех 2-3 плажни кърпи и се качихме на покрива на блока. На 15тия етаж. Трудно я навих щото беше голяма бъзла, а й аз здраво бях пийнал въпреки че не ми се личеше, а после ми каза че било най-готиното място където са я водели някога да прави секс. Виждаше се целия град и дори океана, а звездите бяха супер готини, докато се опитвах да й ги сваля всичките, за няма и миг ми се нахвърли като няква не виждала и супер разгонена кучка. :smt101 Беше най здравия и бурен секс, за една нощ през живота ми, тая ме побърка направо :smt101. От тогава никога повече не я видях, колко я търсех само <3 Даже взеха да ми се въртят в главата някви тъпотии "Беше твърде красива за мен." и тен подобни тъпотии. :x
А каква била работата, гадната кифла ми беше ми дала фалшив номер, но аз после разбрах от един неин приятел който видях, че имала приятел и 3годишна връзка. Този ден се чувствах най щастливия и надарен човек на земята.:smt029 :smt007 :smt050

iloves3x
09-06-2010, 16:35
Беше най-дивата нощ в живота ми, и най-готиното място където съм го правил. С една много готина секси но и надута кифла, просто незнам как ми се върза :smt117 :evil:. Запознах ме се съвсем случайно в една дискотека.

Беше миналото лято когато бях на почивка при леля ми на Канарските Острови. Взех 2-3 плажни кърпи и се качихме на покрива на блока. На 15тия етаж. Трудно я навих щото беше голяма бъзла, а й аз здраво бях пийнал въпреки че не ми се личеше, а после ми каза че било най-готиното място където са я водели някога да прави секс. Виждаше се целия град и дори океана, а звездите бяха супер готини, докато се опитвах да й ги сваля всичките, за няма и миг ми се нахвърли като няква не виждала и супер разгонена кучка. :smt101 Беше най здравия и бурен секс, за една нощ през живота ми, тая ме побърка направо :smt101. От тогава никога повече не я видях, колко я търсех само <3 Даже взеха да ми се въртят в главата някви тъпотии "Беше твърде красива за мен." и тен подобни тъпотии. :x
А каква била работата, гадната кифла ми беше ми дала фалшив номер, но аз после разбрах от един неин приятел който видях, че имала приятел и 3годишна връзка. Този ден се чувствах най щастливия и надарен човек на земята.:smt029 :smt007 :smt050
Браво! Имаш голямо въображение. :D

JakesInsanity
09-06-2010, 18:17
Беше най-дивата нощ в живота ми, и най-готиното място където съм го правил. С една много готина секси но и надута кифла, просто незнам как ми се върза :smt117 :evil:. Запознах ме се съвсем случайно в една дискотека.

Беше миналото лято когато бях на почивка при леля ми на Канарските Острови. Взех 2-3 плажни кърпи и се качихме на покрива на блока. На 15тия етаж. Трудно я навих щото беше голяма бъзла, а й аз здраво бях пийнал въпреки че не ми се личеше, а после ми каза че било най-готиното място където са я водели някога да прави секс. Виждаше се целия град и дори океана, а звездите бяха супер готини, докато се опитвах да й ги сваля всичките, за няма и миг ми се нахвърли като няква не виждала и супер разгонена кучка. :smt101 Беше най здравия и бурен секс, за една нощ през живота ми, тая ме побърка направо :smt101. От тогава никога повече не я видях, колко я търсех само <3 Даже взеха да ми се въртят в главата някви тъпотии "Беше твърде красива за мен." и тен подобни тъпотии. :x
А каква била работата, гадната кифла ми беше ми дала фалшив номер, но аз после разбрах от един неин приятел който видях, че имала приятел и 3годишна връзка. Този ден се чувствах най щастливия и надарен човек на земята.:smt029 :smt007 :smt050

Ебаси как се гордееш че си са 3бал с такъв боклук :o
Яко филмче.

napalm
09-06-2010, 19:01
Браво! Имаш голямо въображение. :D
:D ми кат го чета ся някво на голям филм ми мяза. :D Ама щото ма е срам да напиша гафовете ми. :oops:

Ебаси как се гордееш че си са 3бал с такъв боклук :o Яко филмче. :( Не че се гордея ами се кефя щото беше много готина. И беше по загоряла от мен. :shock:

AllenWalkerr
09-06-2010, 20:21
ъЪъъ ... Наемете си стая ф некой долнопробен хотел (Котора)

Dark_Angel_F
09-07-2010, 09:10
А за хотели чувала ли си ?

scanadal
09-07-2010, 10:22
Не ми е ясно защо да не оставаш с гаджето си увас докато и родителите ти са там.Те няма да ви седят на главите.Пък и мисля,че са напълно наясно че ще има и по-интимни моменти между вас.Казваш,че скоро си изгубила двствеността си,не знам дали си готова все още да експериментираш и да правите секс в разни паркове и пейки.Пък и друго си е да се гушнеш до гаджето,да сложиш глава на гърдите му и да заспите заедно 8-)

gia_sena_mono
09-07-2010, 12:17
Купете си палатка :D

ChalgaBoy
09-07-2010, 12:28
Купете си палатка :D

Па Па Па Палатка :grin: :grin:

cherrycole
09-07-2010, 12:54
Ми ти тва не искаш, онова не искаш... тогава къв секс ще прайш бе момиче... като толко ти са е*е измисли нещо