PDA

View Full Version : Случиха ми се много тъпи неща.



cherinka
09-05-2010, 22:38
Здравейте.

Зарязах едно момченце, с което бяхме в самото начало, защото нямам чувства към него, а обичам друг човек, който в момента е малко далеч от мен, но скоро ще бъдем заедно, за което съм адски щастлива и радостна.
Той също заряза настоящата си приятелка, заради мен.
С едно друго момче, с което имахме взаимоотношения преди няколко седмици също нещата приключиха с него тази вечер. Само че разликата е, че ТОЙ НА МЕН ми каза да забравя за него, естествено от мен последваха думите "теб съм те отписала отдавна".
С неговата 'настояща' приятелка сме приятелки, но както разбирате вече не са заедно, поради моята намеса, понеже го бях видяла с друго момиче на няколко пъти и й споделих.

Сега тя е разтроена, той е ядосан и разярен към мен (да не ви казвам какви прилагателни се изсипаха от устата му, явно е доста възмъжал, щом си позволява да заплашва момичета). Един ден да не съм се събудила в канавка чисто гола и да съм се чудела откъде ми е дошло. За напред да съм очаквала да ми се случват много лоши неща от него (викам БРЕХ). И аз не му останах длъжна по телефона, но все пак мисълта ми е друга...

та така, значи неговата 'любов' е разтроена, тя на своя ръка се е свързала с онова другото момиче и й е пожелало успех. Той отрича, ама дори го има документирано на снимки, пък и тя на мен вярва.
Тя с разбито сърце, настоящата му приятелка с разбито сърце, момчето, което аз зарязах с разбито сърце, бившата приятелка на моето слънце с разбито сърце, тоя въпросния, дето ги въртя две и на него му криво.

На мен ми е щастливо, понеже с моето слънце всичко е точно, ама въпреки всичко пак ми е до няква степен известно криво, заради всички тия с "разбити сърца".

Изводът е, че всичко е един кръговрат в този живот. Днес се случват лоши неща, утре хубави... днес плачеш, утре се смееш. (а на мен ми казаха по телефона "сега се смееш, ама утре да не ревнеш"

:lol:

Викам БРЕХ.

та така. Сега си чакам 'отмъщението', да видим колко стресово ще е, което не съм преживяла до сега, понеже всеки на думи е супер богат, обаче аджеба никой не знае на мен какво ми е минало през главата, така че го оставих да си вярва, че би могъл да е много, много, много лош.

Усмихвайте се и не отдавайте значение на разни спънки в живота си, понеже още сме млади, ако не можем да преживееме една раздяла с шибан идиот закъде сме тръгнали в този живот?! Примерно, нали;)

Благодаря, че отделихте време да го прочете!

PyCoKoCkA93
09-05-2010, 22:45
Много много не разбрах за к'во иде реч,понеже набързо го прочетох,но знам,че винаги има наранени при тея ситуации...Кофти си постъпила с момчето,ама като обичаш друг от съжаление ли да седиш с него?А за тоя заплашващия не се безпокой-тея дето много лаят не хапят :lol:

ПС:Успех в любовта :)

GossipGirl89
09-05-2010, 22:50
Усмихвайте се и не отдавайте значение на разни спънки в живота си, понеже още сме млади, ако не можем да преживееме една раздяла с шибан идиот закъде сме тръгнали в този живот?!

Тук се крие истината :)

Иначе Русокоската е права, че в такива ситуации винаги има наранени - неизбежно е. Но пък в крайна сметка си постъпила така, както си сметнала за добре - няма за какво да съжаляваш в такъв случай :)

А това да заплашваш момиче е възможно най-долното, което можеш да направиш... :?

cherinka
09-05-2010, 22:50
Да, и отделно исках да кажа, че цял живот някой е разбивал моето сърце (малко силно звучи, ноо...) а и не малко теми има, пуснати от мен точно в този раздел, заради някое 'шибано копеле', което ми се е подиграло по един или друг начин.

Пазя си всички теми от последните четири години и дори като си ги препрочитам пак не мога да си представя какво ми е било и въобще колко озлобена съм била тогава към всичко и всички.

И затова, че днес си нещастен, утре не си.
Рано или късно всеки си намира кефа някъде. Аз не казвам, че с това момче ще бъдем завинаги, но за сега плановете ни са такива.
А и нищо чудно след някоя и друга година да пусна тема и за него в този форум (макар че има около 4-5 теми за него) :D

И винаги съм се чудела какво им е на хората, които размотават всеки с лека ръка, чудела съм се какво е да си от отсрещната страна.
Ето... разбрах... и се чувствам адски гадно, че съм отхвърлила мечтите, надеждите и бляновете на невинен човек (пиша много странно тази вечер) (и много дълго хахаха)

mArMaLaDkA
09-05-2010, 22:54
По-добре, че си отрязала "бляновете на невинния човек" в зародиш, отколкото взаимно да си изгубите няколко месеца.


Усмихвайте се и не отдавайте значение на разни спънки в живота си

тъй, тъй. 8-)

silvencety
09-05-2010, 23:05
По-добре, че си отрязала "бляновете на невинния човек" в зародиш, отколкото взаимно да си изгубите няколко месеца.


Усмихвайте се и не отдавайте значение на разни спънки в живота си

тъй, тъй. 8-)Така се губят и години повярвай ми,човешкото търпение няма край..
Браво на авторката иначе ,има си характер в нея .. ;д

plaYanDwin
09-10-2010, 21:20
И остри ще ти се случат, спокич :D

djstyle
09-11-2010, 07:38
Буза' ... :booooomb:

ChalgaBoy
09-11-2010, 07:44
Буза' ... :booooomb:
:razz: