PDA

View Full Version : Форматиране.



TheRestorer
09-06-2010, 00:24
Здравейте пичове и пички :) Въпросът ми е следния, как да форматирам видео клип с песен, който имам свален на компа в мп3 формат :)
Благодаря отсега!

MaGuSs
09-06-2010, 01:56
С програма.Нарича се Conventor ... ;)

doomkillerr
09-06-2010, 07:17
Аз под "форматиране" разбирам съвсем различно нещо, което малко не се връзва с една песен! Вместо "форматиране" автора можеше да напише "редактиране" или "конвертиране", или "миксиране", или там къквото точно иска да направи!!! :?

DarkAngelOfHope
09-06-2010, 10:20
Използшай програната Format Factory ...

MaGuSs
09-06-2010, 15:02
Пича иска от някав си клип с песен ,с няква си програма да извади само звука на клипа тоест напримвер от .flv да превърне клипа в .mp3.Само ,че .mp3 не е видео формат и ще се чува само звука.Това иска този младеж.И точно тези програми ,които правят това се наричат Conventor-и ;)

А форматиране на клип е да се сменят кадрите,качеството на клипа ,например от 60 fps на 4,от .avi във .flv или друг формат,да промениш резолюцията му и т.н. това е форматиране .

TheRestorer
09-06-2010, 20:11
Благодаря и се извинявам за неточната терминология. :)

doomkillerr
09-08-2010, 09:07
Пича иска от някав си клип с песен ,с няква си програма да извади само звука на клипа тоест напримвер от .flv да превърне клипа в .mp3.Само ,че .mp3 не е видео формат и ще се чува само звука.Това иска този младеж.И точно тези програми ,които правят това се наричат Conventor-и ;)

А форматиране на клип е да се сменят кадрите,качеството на клипа ,например от 60 fps на 4,от .avi във .flv или друг формат,да промениш резолюцията му и т.н. това е форматиране .

Аз пък на това му казвам "конвертиране"... :P

loveUpeps4o
09-08-2010, 09:51
Пича иска от някав си клип с песен ,с няква си програма да извади само звука на клипа тоест напримвер от .flv да превърне клипа в .mp3.Само ,че .mp3 не е видео формат и ще се чува само звука.Това иска този младеж.И точно тези програми ,които правят това се наричат Conventor-и ;)

А форматиране на клип е да се сменят кадрите,качеството на клипа ,например от 60 fps на 4,от .avi във .flv или друг формат,да промениш резолюцията му и т.н. това е форматиране .
хахаха бъркаш понятията ;с това е конвертиране ;п

TheTruth
09-14-2010, 18:12
с конвертор

ogun
09-14-2010, 19:08
Аз знам, че форматирането е изтриване... освен ако не става дума за текст...