PDA

View Full Version : Задушаващто ли ще бъде, ако ...



greendaylove
09-06-2010, 02:21
Нахално, задушаващто или не знам още какво.. струва ли ви се нахално да ви търсят, да ви пишат всеки ден? Малко тъпо звучи това, е не малко де.. :D Ам проблема е, че аз не съм от тези момичета, които търсят момчето и му званят през 10 мин. :D аз не обичам и да званя много-много... имам си приятел, ходим от половин година вече...аз съм н а 17, а той на 21 години.Нашата връзка беше и невизможна, намеса на др-ги хора... но сега най-сетне сме заедно (happy) Много сме си близки с него, говорим си за всичко и т.н, но той си е някък странен. Пише ми всеки ден и аз го търся, но дойде време и някък изчезва :D държи се странно, не ми звани, не пише, това продължава няколко дни... няма друга сигурна съм в това, обича ме, с времето се убедих напълно в това, но е странен и още не мога да го разбера понякога... През тия дни, в които не ме търси и аз не го търся, чакам той... след това ме потърси и отново е нормално всичко, и после отново същата история... тъпо, нали ? :( и не знам какво да правя. Говорила съм с него за това, каде се губи и т.н , той ми вика, че си е тук, всичко си е нормално.. бе ддз, нормално е уж, ама все изчезва някъде.. на линия е, но не ми пише, не знам мен ли чака ? :D Аз ли съм виновната като не го търся през 5 минутки :D според мен това ще бъде супер задушаващо хихи , да го правя ли все пак... смс-и, обаждания поне 2ти на ден.. не знам. Аз съм на 17 и не знам как да се държа с момчетата, той ми е 1то гадже.... :oops: Давайте съвети, как да действам, как да се държа с него и т.н .....

MaLkaTa_LaDy
09-06-2010, 05:10
На линия е, но не ти пише... Наистина много странно. Той като цяло е длъжен да ти отдава цялото си време, особено в скайп! Все пак сте заедно, не можете да дишате един без друг...

Bonita1991
09-06-2010, 05:12
може да опиташ да го търсиш малко по - често :) нищо няма да загубиш поне ще разбереш дали е заради това :) аз така малко по - честичко се чувам с моето момче и даже някой път той ми се обажда и ме пита защо ме му се обаждам :-D , но както казваш ти всичко трябва да е с мярка за да не става досадно :P

m0n4yyy
09-06-2010, 05:59
Не е казано, че трябва да го търсиш на всеки две минути ..
просто му напиши да кажем едно "Здравей" в скайпа и го изчакай да ти отговори.
Ако ли пък не .. звънни му и го попитай защо не ти пише.
А пък е и възможно наистина да си има някакви домашни задължения и въпреки, че скайпът му е включен, да не е там ..
Друг е въпросът, ако се държи и отдръпнато, докато сте заедно .. но по скайп на всеки може да се случи. Не се панирай толкова .. може би чака ти да му пишеш. :)

kremen4eto
09-06-2010, 07:16
И защо да не го потърсиш ти? Защото си момиче ли?

NeverTheSame
09-06-2010, 07:17
Остави му малко пространство.Винаги в една връзка идва момент,в който единият иска свобода...не пълна,но все още да усеща,че не е притиснат,че не е държан в клетка.
Остави го намира и ще видиш,че след няколко дни ще ти звънне той.Изчакай го определено време той да те търси,той да ти пише..Казваш,че те обича,че няма друга 100% тогава не виждам какво толкова те притеснява.Може пък и да е от онези хора,които не обичат да прекарват по 24/7 с гаджето си.

greendaylove
09-06-2010, 15:14
еми снощи му писах, той не ми отговори, след това излезе от линия и после разбирам, че са играли карти в тях, без да ми каже нищто... днес му писах смс още кам 15:30ч. и никакъв отговор.... уфф, не знам вече какво да правя, какво да мисля.... :(

viqnkababyy
09-06-2010, 15:16
Аз лично обичам вниманието, но ако е от подходящия човек .. :)

greendaylove
09-06-2010, 15:19
еми той явно не е подходящият човек за мен .... :(

nefchi_bs
09-06-2010, 15:40
И какво като не ти пише всеки път в скайп ? Или не ти звъни всеки ден ? Токлкова ли си привързана към него,че той трябва да ти отделя специално вниманиа постоянно ? Според мен това,което прави е съвсем нормално,всеки има нужда да бъде сам .

greendaylove
09-06-2010, 15:46
е да, съгласна съм, но да ми каже... егати, а не да изчезва и да не ми отговаря ей така без причина :x

nefchi_bs
09-06-2010, 15:52
Хората са различни,и аз съм в талкова положение и знам какво ти е...

greendaylove
09-06-2010, 16:00
глупава работа, от кадето и да я погледнеш... не знам и аз вече :x писах му даже 3ри смс-а, което е малко нетипично за мен.Аз пиша 1н и толкова, като виждам, че не ми се отговаря преставам, но сега 3ри му писах даже и пак няма отговор .... :(

vampire_girl_9
09-06-2010, 16:22
Когато го видиш,просто поговори с него.Кажи му,че не ти е приятно да те избягва,че имаш нужда от него.Ако той се държи дръпнато несъзнателно,би трябвало да те разбере,щом му обясниш как се чувстваш.Но ако го прави нарочно,значи си има причина..и ще се наложи да се предприемеш нещо..знам ли..

djipsito
09-06-2010, 16:41
Parvo da se izvinq za latinicata, nqmam vazmojnost da polzvam kirilica v momenta..


Skype e nai-zabutanata programa koqto moje da sa6testvuva, ni6to 4e se polzva v cql svqt. I az imam priqteli koito sa na LINIQ postoqnno oba4e znam 4e ne sa na kompa. Plius tova, nqkoi pat statusa ostava edin dokato ne pi6e6 ili dokato ne zvanne6 i vijda6 4e e izvan liniq. Tva e zabiva6to prosto, ne zna4i 4e e izlqzal sled kato si mu pisala..moje i predi 30 min da e izlqzal a na teb da ti pokazva dr,. Za tva sa mn dolni tiq virtualni komunikacii..

Mislq 4e mnogo se vtelqva6, vqrno e 4e ne trqbva da mu dosajda6 prez 5 minuti, ama pyk i izob6to da ne go tursi6 pyrva... kvi sa tiq filmi, ni6to nqma da ti stane ako go potarsi6 i ti.. toi moje da go vijda tva i da iz4akva da vidi koga 6te se seti6... Predi men nz koi be6e napisal, 4e trqbvalo da ti otdelq cqloto si vnimanie 6toto e s teb,... i ot kakyv zor ?? Vseki ima pravo na li4no prostranstvo...

sasha_90
09-06-2010, 16:50
Не ти пише по скайп,не ти звъни - мисля,че това е проблем.Аз като бях с бившия-звънеше ми постоянно,пишеше ми смс-и,ВИНАГИ ми пишеше в скайпа,когато и аз съм там.Спря да ми пише и след известно време се разделихме.
На твоето момче,не знам,какво му е.Пробвай да го търсиш по-често.

SemperArdens
09-06-2010, 16:56
е кво като сте гаджета, бе? живота му да не е ИЗЦЯЛО посветен на тебе? през 3 минути ли искаш да ти звъни? аре по-сериозно. :shock:

zority7
09-06-2010, 17:04
проблем си е :( ,не трябва така да се държи с теб,ти неискаш от него да е с теб постоянно,а просто да ти отделя внимание ,което е разбираемо....

greendaylove
09-06-2010, 17:10
е разбирасе, че не искам да му досаждам постоянно, да му званя и т.н, аз не съм от тия момичета и се чудя в това ли е проблема.Но той се даржи нормално и след време ваобще не ме ебава.Като не ме тарси през това време и аз не го тарся , той след това ме потарси пак и всичко си е нормално и след това същата история и ето сега аз го търся, той ваобще... се едно не съществувам. По принцип си пишем във фейсбук и след като му написах последния смс, той влезе и излезе без да каже нищо :( А не да кажеш, че има някаква кой знае каква работа и няма време, излиза с приятелите си, последно знам за снощи играли са карти в тях. Бе мисля да се държа и аз по съшия начин както и той... не знам вече, побарквам се направо :x :(

ScarletBite
09-06-2010, 17:39
Е, кво толкова?! И аз, в това отношение, съм като него. Не мога и не искам да се посвещавам на някого постоянно.

greendaylove
09-06-2010, 18:02
м сега се чудя изопщо да му отговарям ли, ако се сети да ми пише въобще...