PDA

View Full Version : Помогнете , важно е !



kristal3
09-06-2010, 14:04
Привет на всички ! Напоследък съм много объркана.Харесвам едно момче и искам да разбера дали и той ме харесва.С него се познаваме от малки - израстнали сме заедно.Забелязала съм че постоянно ме гледа и то по някакъв различен начин.Държи се добре с мен , но когато е ядосан показва леко и грубата си страна.Преди 1-2 месеца майка му е казала на моята че е чула как той си говори с приятеля си за мен (походката ми , краката ми .. и т.н.).С много негови постъпки си мисля че ме харесва но не съм сигурна.Ако е така тогава защо не ми го признава , нз той е и срамежлив.Моля помогнете ми !

Благодаря ви предварително !

ChalgaBoy
09-06-2010, 14:09
Бъди импулсивна , целуни го без да питаш и ако ти отвърне ще разбереш 8) ако не те харесва сигорно ще те попита какво правиш ама като гледам може да си е хлътнал по тебе :) а ти на колко си ?

NiKo0o
09-06-2010, 14:12
Бъди импулсивна , целуни го без да питаш и ако ти отвърне ще разбереш 8) ако не те харесва сигорно ще те попита какво правиш ама като гледам може да си е хлътнал по тебе :) а ти на колко си ?

Съгласен съм.А и в случая само може да спечелиш :)

kristal3
09-06-2010, 14:37
Не знам..Страхувам се да не се отдръпне и след това да нямам никакви контакти с него.Не знам как ще реагира , тъй като той е по стеснителен.

Nappii
09-06-2010, 14:53
Започни и ти да му правиш намеци. Ако отвърне (което е вероятно от това което си написала) значи и той те харесва. Ама един съвет - не бързайте толкова. Колкото по-бързо започне една връзка, толкова по-бързо ще свърши. От личен опит го знам това..

NiKo0o
09-06-2010, 14:54
Не знам..Страхувам се да не се отдръпне и след това да нямам никакви контакти с него.Не знам как ще реагира , тъй като той е по стеснителен.

Ами казваш,че е срамежлив и е споделил на приятелите си.Защо да лъже приятелите си,че те харесва ?Просто той в момента е объркан и по същия начин(как и ти)се чуди как да направи първата стъпка.А и той до колкото разбрах,не знае че ти знаеш,че те харесва(това което ти е казала майка му).Ако искаш,направия ти 1та стъпка или изчакай докато се пристраши.Само,че това второто,може да е след 2 дена,може и след 2 месеца.Решаваш си ти !

viqnkababyy
09-06-2010, 14:59
Започни и ти да му правиш намеци. Ако отвърне (което е вероятно от това което си написала) значи и той те харесва. Ама един съвет - не бързайте толкова. Колкото по-бързо започне една връзка, толкова по-бързо ще свърши. От личен опит го знам това..

++

kristal3
09-06-2010, 15:10
Лично аз предпочитам да почакам, за да мога да се сближа повече с него тъй като в последно време доста се е променил.Но страшно много искам да съм с него .. ии не знам още колко ще изтрая.

vampire_girl_9
09-06-2010, 17:03
срам го е..срам го е значи!Толкова ми е писнало от такива момчета..Показва,че те харесва,ама не може да дойде и да ти го каже,защото,разбираш ли него го е срам!За кво е момче тогава бе!?
И най-тъпото е,че повечето са такива..и очевидно тряя да се примирим..
За мен е нередно момичето да направи първата крачка.Просто мисля,че това е работа на "силния пол"..абе света се обърка тотално..
Е,това разбира се си е мое мнение,сигурна съм,че не всички мислят така..Ако толкова не можеш да издържаш,напрао му скачай..но както написаха по-горе,не е хубаво да се бърза..ама пък ако е чак толкова болезнено срамежлив..не знам,прецени ситуацията,прави намеци и такам..
Успех и да кажеш какво е станало ;pp

PyCoKoCkA93
09-06-2010, 18:29
Срамър-един от най-големите проблеми на момчетата...Толкова ли нямат куража да кажат "Харесвам те"?Толкова ли е трудно?И да ги отрежат поне ще знаят,че са опитали,вместо да тънат в размишления "Ако бях направил това или онова...?"Все пак животът е риск-риск печели,риск губи :)

По темата:Просто ти му го КАЖИ...Ако си пада по теб ще е доволен,че поне ти си имала смелостта да го кажеш :)

Sofff
09-06-2010, 18:32
Ако толкова го харесваш поеми първата крачка, той ако има симпатии към теб все някога ще ти каже или ще си проличат ...

7227
09-06-2010, 18:32
Излезте само двамата и в темата на разговор му намекни и ще видиш реакцията му и ще прецениш. :)

kristal3
09-07-2010, 08:09
Благодаря на всички ! Разбира се приемам още съвети. :)

soul1199
09-07-2010, 10:16
говори с него за това

gabsit000
09-07-2010, 10:20
...целуни го пък ще видиш какво ще бъде..щом той е срамежлив...значи чака ти първа да направи крачката...нищо не губиш..

malkataa
09-07-2010, 15:45
От този разговор с приятеля му можеш да си правиш заключението, че си пада по теб, но просто го е срам да си признае. Мисля,че ако го предразположиш ( започнеш да му правиш комплименти и т.н) може би ще се отпусне и ще ти признае чувствата си ;) Успех.. :)

lyfche
09-07-2010, 16:13
Сама си отговори,срамежлив е .