PDA

View Full Version : Аман от батковци



viqnkababyy
09-06-2010, 15:14
Срещнах момче, което е на 16, аз съм на 14.
Бяхме на рожден ден и от там, скайп, телефони, зарибявки, внимание.
Имах си гадже ! Изледнах с 16 годишния и зарязах гаджето си.
Тръгнах с тоя и вече сме заедно 2 седмици .. Толкова бях привързана към него, до онзи ден, когато разговора протече така:

Той: След 4 месеца ще те каня в къщи.
Аз: За ?
Той: Ще искам да правим секс.
Аз: Секс няма да правя макс 3-4 години .. Принципи
Той: Аха, тва ми е пределно ясно ..

След 3 Часа

Той: Онзи ден си мислех нещо ..
Аз: Какво ?
ТОй: Не е от значение
Аз: Кажи ми ..
Той: Да си останем приятели, защото и двамата незнаем какво искаме.
Да си поддържаме връзка и след 2 години, когато сме зрели да видим какво ще стане ..
Аз: Само заради секса ли ?
ТОй: Не, не, тва няма нищо общоо ..

После ми каза, че иска да е с мен и, че вече не го мисли.
Просто, когато е решил да си намери момиче за сефтето съм се появила аз и си бл казал " Това е момичето за мен, не мога да я пропусна" Каза ми, че е объркан и, че започва да ме обича.
НО вниманието му към мен намалява .. Попитах го защо, а той каза " Защото знам, че вече те имам" .. Казва ми неща, които не е казвал на никой .. Но онзи ден ми разказваше за негова бивша и как не значела нищо за него, а същевременно ми разказа как се е държал с нея и начинът е същия както се държи с мен .. Бил е с много момичета ..
И как да кажа, става ми кофти, защото вече не съм сигурна, че има чувства към мен, а и с чувствам една от многото ..


Бях решила да го напиша на 3 реда, но явно голямата ми уста не се затваря .. Ако имате желание, четете и ми дайте съвет, защото вече умирам ..

Punisherrr
09-06-2010, 15:24
Хмм странно държание има този твой ''батко''. Ако не осъзнае, че трябва да поуспокои топката и да подходи с повече търпение в тая връзка, едва ли ще ви се получи.
Ако пък имаш желание и някаква вяра в него, просто продължете лека полека пък виж как се развиват нещата и също така говорете за тия неща тогава, когато смяташ, че вече сте достатъчно близки, за да споделяте мислите и тревогите си. Все пак отреща трябва да се очаква разбиране, а не всеки да си знае своето.

Все пак смятам, че за да ти говори такива неща явно още не сте достатъчно близки и наясно с чувствата на другия, което пък автоматично го прави и много отдалечен от заветната си цел - секса с теб.

Lyubeto
09-06-2010, 15:29
Пере го хормона на 16 . От ясно по - ясно е ,че иска секс . Кое толкова не можа да разбереш?Ако имаше някакви чуства към теб , нямаше да ти каже "до 3-4 месеца ще правим секс" ... Ако смяташ да му пуснеш - оставай с него. Ако не - сеш'се ... :-o

nefchi_bs
09-06-2010, 15:36
Какъв батко ?! Това си е точно еориентиран пубер,на които хем му се ебе,хем не знае и той...Ако не му пуснеш нямате бъдеще.Така че си преценяй сама..

WaterLilly
09-06-2010, 15:37
Имах си гадже ! Изледнах с 16 годишния и зарязах гаджето си.
Аман от... такива като теб, да го кажем.

BarneyStinson
09-06-2010, 15:49
Тва си е просто изпитана схема, като му се е допрайло секс си намира някоя по малка от него кара я да се влюби и като ослепее и айде секс да прайм и тя аиде разбира се само и само да съм с теб и се урежда,ама евала че не си се вързала,все пак си го оставила на сухо :smt038 :smt038

Eclipsercho
09-06-2010, 16:14
Човека иска секс.. нищо повече.. но на миризливите си 16 годинки не знае как да го прикрие.. :o

И ти не си цвете за мирисане, мила.. да зарежеш приятеля си ей така заради някакъв кретен, който бегло познаваш (силно казано).. както казаха по-горе, аман от такива като теб. :shock:

Не си набивай ник'ви филми за чувства от негова страна.. и си прецени какво искаш от "връзката" ви. :?

umri
09-06-2010, 16:36
Имал много момичета, но решил да прави сефтето... ахахахах

И какви са тия твои принципи? Принципите се изграждат след 20 и кусур години. Това, което сега смяташ за принципи са моменти състояния и мнения, които с течение на времето и развитието ти ще се изменят. Гаранция ти давам, че ще се проибеш преди времето определено от ПРИНЦИПИТЕ ти.

"След 4 месеца ще те викам в нас :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: " Както и да е... По-добре да скъсате. Като не мислиш да отваряш порти в близките 4 години.... според теб за какво си му? Кажи ми ти с какво можеш на него да му направиш по-добър живота на тоя етап, ако не си разгърнеш пергелчетата, а?

Lyubeto
09-06-2010, 16:49
^ Морална подкрепа и духовно извисяване

:lol: :lol:

sasha_90
09-06-2010, 16:55
Направила си огромна грешка,като си зарязала приятеля си,заради един "батко".Той даже и като батко не се държи.Иска секс,как не си го зарязала още не знам....

bebe7o
09-06-2010, 16:56
Самоо с долната си глава мисли. Според мен нямате бъдеще. Остави го.

ScarletBite
09-06-2010, 17:25
На 16 години никакъв батко не ти е. На един акъл сте, ама той е по-разгонен.


Превод на нещата, които ти е казал:
"Видях те и помислих, че ще пуснеш бързо. За всеки случай го споменах, така да не се прецакам... Ти обаче ми изтърси некфи 3-4 години и ми причерня. Щях да те зарежа, ама един френд ме посъветва да те държа наоколо, да се правя, че почва да ми пука за теб и да ти казвам някакви неща, дето ще минат за лични и съкровени, да може да ми повярваш, че те обичам и да ми пуснеш. Същия френд каза, че всички момичета на 14 говорят като теб, ама с правилен подход до половин година МАКС ще пуснеш. Не те отрупвам с внимание, за да може да се почувстваш леееко пренебрегната и да ме цениш повече. Пък и да не мислиш, че умирам от желание да се разправям с тебе и да те зарибявам, като знам, че няма да те чукам веднага? Важното е да си в списъка. Пък на въпроса ти що не се въртя постоянно около тебе, ще отговоря с клише. Между другото, освен теб, по същия начин обработвам и още 2-3 поне с тия съкровени тайни и не знам си кво... която върже, тя ще е!"

student456
09-06-2010, 17:47
Въпрос на хормони-просто и ясно

Di
09-06-2010, 18:08
ти си на 14..боже

jo0zy
09-06-2010, 18:12
На 16 години никакъв батко не ти е. На един акъл сте, ама той е по-разгонен.


Превод на нещата, които ти е казал:
"Видях те и помислих, че ще пуснеш бързо. За всеки случай го споменах, така да не се прецакам... Ти обаче ми изтърси некфи 3-4 години и ми причерня. Щях да те зарежа, ама един френд ме посъветва да те държа наоколо, да се правя, че почва да ми пука за теб и да ти казвам някакви неща, дето ще минат за лични и съкровени, да може да ми повярваш, че те обичам и да ми пуснеш. Същия френд каза, че всички момичета на 14 говорят като теб, ама с правилен подход до половин година МАКС ще пуснеш. Не те отрупвам с внимание, за да може да се почувстваш леееко пренебрегната и да ме цениш повече. Пък и да не мислиш, че умирам от желание да се разправям с тебе и да те зарибявам, като знам, че няма да те чукам веднага? Важното е да си в списъка. Пък на въпроса ти що не се въртя постоянно около тебе, ще отговоря с клише. Между другото, освен теб, по същия начин обработвам и още 2-3 поне с тия съкровени тайни и не знам си кво... която върже, тя ще е!"

Това много ми хареса :)

По темата: Мисля, че трябва да го зарежеш.. виждаш какво иска ти си за него само за една вечер - преносно казано. Гадно си постъпила с бившия, ще ти се върне да знаеш..

LoVeLiFe
09-06-2010, 18:28
Наистина много си сгрешила като си зарязала бившия. А сегашния ти те иска само за секс. Замисли си това дали те устройва и има ли смисъл да бъдеш с такъв човек. И занапред умната !

ScarletBite
09-06-2010, 18:31
На 16 години никакъв батко не ти е. На един акъл сте, ама той е по-разгонен.


Превод на нещата, които ти е казал:
"Видях те и помислих, че ще пуснеш бързо. За всеки случай го споменах, така да не се прецакам... Ти обаче ми изтърси некфи 3-4 години и ми причерня. Щях да те зарежа, ама един френд ме посъветва да те държа наоколо, да се правя, че почва да ми пука за теб и да ти казвам някакви неща, дето ще минат за лични и съкровени, да може да ми повярваш, че те обичам и да ми пуснеш. Същия френд каза, че всички момичета на 14 говорят като теб, ама с правилен подход до половин година МАКС ще пуснеш. Не те отрупвам с внимание, за да може да се почувстваш леееко пренебрегната и да ме цениш повече. Пък и да не мислиш, че умирам от желание да се разправям с тебе и да те зарибявам, като знам, че няма да те чукам веднага? Важното е да си в списъка. Пък на въпроса ти що не се въртя постоянно около тебе, ще отговоря с клише. Между другото, освен теб, по същия начин обработвам и още 2-3 поне с тия съкровени тайни и не знам си кво... която върже, тя ще е!"

Това много ми хареса :)

По темата: Мисля, че трябва да го зарежеш.. виждаш какво иска ти си за него само за една вечер - преносно казано. Гадно си постъпила с бившия, ще ти се върне да знаеш..
:smt006

notlike
09-06-2010, 18:49
Колко жесток е животът, нали? Но пък справедлив.. каквото повикало, такова се обадило. Ти сряза предишния си без да се замислиш заради някакъв пнепознат, който се оказа загорял, а сега ще си сърбаш попарата. Нека ти е кеф. На такива като теб най-много се дразня, търсят си някой батко да се извисят в йерархията, а после забравят откъде са тръгнали..и понякога забравят закъде са се запътили. Дано успееш да намериш пътя и да се осъзнаеш, че за любовта възрастта няма значение, а в живота няма пълно щастие :)

Swetlio
09-06-2010, 18:53
Пере го хормона на 16 . От ясно по - ясно е ,че иска секс . Кое толкова не можа да разбереш?Ако имаше някакви чуства към теб , нямаше да ти каже "до 3-4 месеца ще правим секс" ... Ако смяташ да му пуснеш - оставай с него. Ако не - сеш'се ... :-o

И аз съм на същото мнение .. Сори :-o ..

viqnkababyy
09-06-2010, 18:54
С бившия имахме проблеми .. Не съм го зарязала просто така ..
Той се сърдеше за всяка моя дума, не ми говереше, не ми даваше подкрема и вниманието, което исках .. И преди, когато бяхме заедно ми изневери .. Така, че съм имала причини ..

obichamgo
09-06-2010, 19:33
пфф...секс иска нормално...да се чуем след 2-3 години :-D :-D доста смешно звучи... ;х... :razz: :razz: :razz:

tuzaro
09-06-2010, 20:18
Тоя е някъв супер спрел майна, след 4 месеца ше те кана да правим сексс :lol: :lol:

OneGuy
09-06-2010, 20:31
Тоя е някъв супер спрел майна, след 4 месеца ше те кана да правим сексс :lol: :lol:
+1 маина ... някой трябва да го научи .... ако бъде толкова откровен с всяка която ходи ... ми то може и след 4 седмици да стане не 4 месеца... пфф

radeberger
09-06-2010, 21:21
Гаджето ти е тъпанар. Изобщо не се занимавай с него. Дошло му на ум, че иска да ебе и веднага скача. Не му се връзвай на глупостите и си търси някой свестен, който знае какво иска и ще цени връзката ви.

Paramour
09-06-2010, 21:26
На 16 години никакъв батко не ти е. На един акъл сте, ама той е по-разгонен.


Превод на нещата, които ти е казал:
"Видях те и помислих, че ще пуснеш бързо. За всеки случай го споменах, така да не се прецакам... Ти обаче ми изтърси некфи 3-4 години и ми причерня. Щях да те зарежа, ама един френд ме посъветва да те държа наоколо, да се правя, че почва да ми пука за теб и да ти казвам някакви неща, дето ще минат за лични и съкровени, да може да ми повярваш, че те обичам и да ми пуснеш. Същия френд каза, че всички момичета на 14 говорят като теб, ама с правилен подход до половин година МАКС ще пуснеш. Не те отрупвам с внимание, за да може да се почувстваш леееко пренебрегната и да ме цениш повече. Пък и да не мислиш, че умирам от желание да се разправям с тебе и да те зарибявам, като знам, че няма да те чукам веднага? Важното е да си в списъка. Пък на въпроса ти що не се въртя постоянно около тебе, ще отговоря с клише. Между другото, освен теб, по същия начин обработвам и още 2-3 поне с тия съкровени тайни и не знам си кво... която върже, тя ще е!"

Това е много добро ;д И е истината...

Зарязвай го тоя "батко"... не ти трябват такива като него :?

cherrycole
09-06-2010, 23:17
Значи момиче, добре разсъждаваш! Още наистина си малка за подобен акт (лично мое мнение), като го гледам тоя твой "батко" и е бил с толкова МНОГО момичета, леле покъртително... Истината е, че го друса хормона и то нормално на 16 години е :) така че не му се връзвай, малка си още изчакай още някоя годинка, ще се запознаеш с някой, който ще си струва повече :)

Crash9LFC
09-06-2010, 23:28
Заебавай го... момиче си, батковци под път и над път. :?

ScarletBite
09-06-2010, 23:58
На 16 години никакъв батко не ти е. На един акъл сте, ама той е по-разгонен.


Превод на нещата, които ти е казал:
"Видях те и помислих, че ще пуснеш бързо. За всеки случай го споменах, така да не се прецакам... Ти обаче ми изтърси некфи 3-4 години и ми причерня. Щях да те зарежа, ама един френд ме посъветва да те държа наоколо, да се правя, че почва да ми пука за теб и да ти казвам някакви неща, дето ще минат за лични и съкровени, да може да ми повярваш, че те обичам и да ми пуснеш. Същия френд каза, че всички момичета на 14 говорят като теб, ама с правилен подход до половин година МАКС ще пуснеш. Не те отрупвам с внимание, за да може да се почувстваш леееко пренебрегната и да ме цениш повече. Пък и да не мислиш, че умирам от желание да се разправям с тебе и да те зарибявам, като знам, че няма да те чукам веднага? Важното е да си в списъка. Пък на въпроса ти що не се въртя постоянно около тебе, ще отговоря с клише. Между другото, освен теб, по същия начин обработвам и още 2-3 поне с тия съкровени тайни и не знам си кво... която върже, тя ще е!"

Това е много добро ;д И е истината...

Зарязвай го тоя "батко"... не ти трябват такива като него :?
:smt006 :smt006

soul1199
09-07-2010, 10:21
той иска секс и след като ти си му казала,че не искаш,той е решил да те зареже,а сега се опитва отново да те оплете за да може след 3 месеца да го направите

gabsit000
09-07-2010, 10:43
на момчето просто му се е доебало (с извинение) и ти си му била "удобна" и решил да пробва да види дали ще вържеш ..а ти мила много гадно си се минала ...защото си си имала връзка с момче...и за някво мимолетно привличане заебаваш всичко,което имаш и тръгваш с друг... зарежи този "батко" и си гледай живота-осъзнай се малко и недей толкова да се вживяваш и да вярваш на всяка негова дума..колко още ще има така да те лъжат и мамят ти е бедна фантазията...

Amorrous
09-07-2010, 11:36
На 16 години никакъв батко не ти е. На един акъл сте, ама той е по-разгонен.


Превод на нещата, които ти е казал:
"Видях те и помислих, че ще пуснеш бързо. За всеки случай го споменах, така да не се прецакам... Ти обаче ми изтърси некфи 3-4 години и ми причерня. Щях да те зарежа, ама един френд ме посъветва да те държа наоколо, да се правя, че почва да ми пука за теб и да ти казвам някакви неща, дето ще минат за лични и съкровени, да може да ми повярваш, че те обичам и да ми пуснеш. Същия френд каза, че всички момичета на 14 говорят като теб, ама с правилен подход до половин година МАКС ще пуснеш. Не те отрупвам с внимание, за да може да се почувстваш леееко пренебрегната и да ме цениш повече. Пък и да не мислиш, че умирам от желание да се разправям с тебе и да те зарибявам, като знам, че няма да те чукам веднага? Важното е да си в списъка. Пък на въпроса ти що не се въртя постоянно около тебе, ще отговоря с клише. Между другото, освен теб, по същия начин обработвам и още 2-3 поне с тия съкровени тайни и не знам си кво... която върже, тя ще е!"
+ Е т'ва е :lol:

ScarletBite
09-07-2010, 11:59
На 16 години никакъв батко не ти е. На един акъл сте, ама той е по-разгонен.


Превод на нещата, които ти е казал:
"Видях те и помислих, че ще пуснеш бързо. За всеки случай го споменах, така да не се прецакам... Ти обаче ми изтърси некфи 3-4 години и ми причерня. Щях да те зарежа, ама един френд ме посъветва да те държа наоколо, да се правя, че почва да ми пука за теб и да ти казвам някакви неща, дето ще минат за лични и съкровени, да може да ми повярваш, че те обичам и да ми пуснеш. Същия френд каза, че всички момичета на 14 говорят като теб, ама с правилен подход до половин година МАКС ще пуснеш. Не те отрупвам с внимание, за да може да се почувстваш леееко пренебрегната и да ме цениш повече. Пък и да не мислиш, че умирам от желание да се разправям с тебе и да те зарибявам, като знам, че няма да те чукам веднага? Важното е да си в списъка. Пък на въпроса ти що не се въртя постоянно около тебе, ще отговоря с клише. Между другото, освен теб, по същия начин обработвам и още 2-3 поне с тия съкровени тайни и не знам си кво... която върже, тя ще е!"
+ Е т'ва е :lol:
:smt006 :smt006 :smt006

honeybabe
09-07-2010, 12:16
а после ме питат защо съм правила момчетата на луди ... именно затова.Искат лесно да получат това към което се стремят,а после пък бързо им омръзвало...Махни го тоя.Може би приказките,с които ти е пълнил главата,че искал да спи с тебе защото си специална дрън дрън,са една измислица да те вкара в леглото.И най-малкото,ако наистина те имаше за такава щеше да изчака моментът,в който ще си готова за това.

gabsit000
09-07-2010, 12:19
а после ме питат защо съм правила момчетата на луди ... именно затова.Искат лесно да получат това към което се стремят,а после пък бързо им омръзвало...Махни го тоя.Може би приказките,с които ти е пълнил главата,че искал да спи с тебе защото си специална дрън дрън,са една измислица да те вкара в леглото.И най-малкото,ако наистина те имаше за такава щеше да изчака моментът,в който ще си готова за това.


той ако я искаше за друго,освен за еднотото му ебане ..въобще картинката нямаше да е такава!

notlike
09-07-2010, 12:22
honeybabe, не си си намерила майстора. Голяма хапка лапни, голяма дума не казвай, че от високо паднеш ли, много боли, да знаеш... :-D

Krem4eto
09-07-2010, 12:29
Не си струва да се занимаваш с то'я!!!
Той те гледа като сексуален обект и нищо повече...Жалко ,че такива момчета като пораснат тяхните възгледи не се променят!
Просто си намери някой друг!

honeybabe
09-07-2010, 13:02
honeybabe, не си си намерила майстора. Голяма хапка лапни, голяма дума не казвай, че от високо паднеш ли, много боли, да знаеш... :-D

сигурен/на ли си,че не съм си го намирала ;) точно заради такива като него станах такава,но поне тези,които си го заслужават си го получават точно от мен ...както и да е аз си знам какво съм преживяла ;) по-добре летейки нависоко,отколкото ниско,но отъпквана от всички ;)

SuNsEt
09-07-2010, 13:27
Той: След 4 месеца ще те каня в къщи.
Аз: За ?
Той: Ще искам да правим секс.
Аз: Секс няма да правя макс 3-4 години .. Принципи
Той: Аха, тва ми е пределно ясно ..
След 3 Часа
Той: Онзи ден си мислех нещо ..
Аз: Какво ?
ТОй: Не е от значение
Аз: Кажи ми ..
Той: Да си останем приятели, защото и двамата незнаем какво искаме.
Да си поддържаме връзка и след 2 години, когато сме зрели да видим какво ще стане ..
Аз: Само заради секса ли ?
ТОй: Не, не, тва няма нищо общоо ..
[/b][/size] Какъв батко ти е като са само 2 години разлика?Иначе...спри да казваш "ще правя секс макс след 3-4 години" щото няма да е вярно и лъжеш себе си само,че още не си го осъзнала.Когато едно момче ти каже,че иска да спи с теб трябва да му кажеш,че не си готова все още,а не че ще правиш секс чак еди си кога.Човек никога не знае какво ще му се случи на другия ден та камоли до 3-4 години,нали?Това прави лошо впечатление на много хора...и въобще не показва колко си сериозна и зряла(ако си такава въобще).Нормално е на него да му се иска секс и е нормално ти да не си готова,но той ако иска да скъсате е по-добре така,от колкото да се опитва всячески да те накара да спиш с него.Вярно е че сексът не е най-важното когато си на 14/16 ,но всеки се развива по различен начин и живее по различен начин.Той може би вече чувства,че е готов да направи сефтето и просто не иска да те накара да направиш грешка за себе си.Според мен цялата тази ваша връзка е изградена на флирт и привличане.Помисли си добре какво ти дава той и какво искаш ти от една връзка,защото според мен той е прав.Объркан е,понеже иска да е с теб,но ако трябва да сме честни може би не му даваш достатъчно,извинявай че съм толкова директна.Попитай го какво очаква той от една връзка и си поговорете спокойно.Мисли,а не действай според чувствата си...

Biskfitka
09-07-2010, 13:53
SuNsEt е права.
Аз донякъде разбирам момчето.Найстина тва не е трябвало да ти го казва,че ще те кани след 3-4 месеца у тях,но когато започваш връзка трябва да знаеш,че сексът идва рано или късно ;) Е и на мен ако някой ми каже,че няма да прави секс 3-4 години и аз едва ли ще съм с него ;) Друг е въпросът,че няма смисъл да го казваш така,сама ще разбереш,че няма да са 4 години :)

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 14:22
на момчето просто му се е доебало (с извинение) и ти си му била "удобна" и решил да пробва да види дали ще вържеш ..а ти мила много гадно си се минала ...защото си си имала връзка с момче...и за някво мимолетно привличане заебаваш всичко,което имаш и тръгваш с друг... зарежи този "батко" и си гледай живота-осъзнай се малко и недей толкова да се вживяваш и да вярваш на всяка негова дума..колко още ще има така да те лъжат и мамят ти е бедна фантазията...

И това го казва човек,който прави свирки на първа среща :lol: :lol: :lol:
За любопитните ======> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=361153


По темата:Няма да му пуснеш ===> Не си му интересна...
Вика те след 2 години,защото се надява до тогава да се "отвориш" и да те "мине"(А я те помни тогава,я не :D :D :D :D )
На 16 години никакъв батко не е,а разгзонен и незадоволен пубертет,който чака малолетни к**вички да му се навиват на акъла и да му пускат...
Съвет:Не се занимавай с такива "батковци",а си намери едно свястно момче,което да те оцени заради вътрешната ти красота,а не да те иска само за секс-играчка :)

ScarletBite
09-07-2010, 14:32
на момчето просто му се е доебало (с извинение) и ти си му била "удобна" и решил да пробва да види дали ще вържеш ..а ти мила много гадно си се минала ...защото си си имала връзка с момче...и за някво мимолетно привличане заебаваш всичко,което имаш и тръгваш с друг... зарежи този "батко" и си гледай живота-осъзнай се малко и недей толкова да се вживяваш и да вярваш на всяка негова дума..колко още ще има така да те лъжат и мамят ти е бедна фантазията...

И това го казва човек,който прави свирки на първа среща :lol: :lol: :lol:
За любопитните ======> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=361153


По темата:Няма да му пуснеш ===> Не си му интересна...
Вика те след 2 години,защото се надява до тогава да се "отвориш" и да те "мине"(А я те помни тогава,я не :D :D :D :D )
На 16 години никакъв батко не е,а разгзонен и незадоволен пубертет,който чака малолетни к**вички да му се навиват на акъла и да му пускат...
Съвет:Не се занимавай с такива "батковци",а си намери едно свястно момче,което да те оцени заради вътрешната ти красота,а не да те иска само за секс-играчка :)

Това с линка към темата на gabsit000 беше малко жестоко, не мислиш ли? Показвай остроумието си без да бъркаш в раните на другите.
Кой по-добре от нея може да го каже, след като вече се е опарила?

xNiKx
09-07-2010, 14:44
Кви съвети искаш, кво умираш? Сама си си го написала в заглавието, кво повече да ти кажем, фащай момче на твойта възраст и не се занимавай с големи.

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 14:45
на момчето просто му се е доебало (с извинение) и ти си му била "удобна" и решил да пробва да види дали ще вържеш ..а ти мила много гадно си се минала ...защото си си имала връзка с момче...и за някво мимолетно привличане заебаваш всичко,което имаш и тръгваш с друг... зарежи този "батко" и си гледай живота-осъзнай се малко и недей толкова да се вживяваш и да вярваш на всяка негова дума..колко още ще има така да те лъжат и мамят ти е бедна фантазията...

И това го казва човек,който прави свирки на първа среща :lol: :lol: :lol:
За любопитните ======> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=361153


По темата:Няма да му пуснеш ===> Не си му интересна...
Вика те след 2 години,защото се надява до тогава да се "отвориш" и да те "мине"(А я те помни тогава,я не :D :D :D :D )
На 16 години никакъв батко не е,а разгзонен и незадоволен пубертет,който чака малолетни к**вички да му се навиват на акъла и да му пускат...
Съвет:Не се занимавай с такива "батковци",а си намери едно свястно момче,което да те оцени заради вътрешната ти красота,а не да те иска само за секс-играчка :)

Това с линка към темата на gabsit000 беше малко жестоко, не мислиш ли? Показвай остроумието си без да бъркаш в раните на другите.
Кой по-добре от нея може да го каже, след като вече се е опарила?

Не,не мисля.Щеше да е жестоко,ако го беше писала лично до мен и аз да го издам или нещо от сорта.А темата и е пусната във форума и всеки може свободно да я прочете и да види дори и моето мнение...И не се правя на остроумна,а просто изказвам мнение.И чак пък рани-тя сама казва,че не иска съвети,окуражавания и т.н...За такава ситуация може да се даде и правилно мнение без да си се опарил,не е толкова сложно,стига да познаваш мъжете и да се интересуваш от психология и отношения м/у хората :)

ScarletBite
09-07-2010, 14:55
Не,не мисля.Щеше да е жестоко,ако го беше писала лично до мен и аз да го издам или нещо от сорта.А темата и е пусната във форума и всеки може свободно да я прочете и да види дори и моето мнение...И не се правя на остроумна,а просто изказвам мнение.И чак пък рани-тя сама казва,че не иска съвети,окуражавания и т.н...За такава ситуация може да се даде и правилно мнение без да си се опарил,не е толкова сложно,стига да познаваш мъжете и да се интересуваш от психология и отношения м/у хората :)
Съгласна съм, че всеки може да прочете темата. Само че не е никак човечно да размахваме личните драми на хората в такъв контекст - за да ги унижим или омаловажим мнението им.
Това, че момичето не иска съвети и окуражавания, по никакъв начин не означава, че не я боли.
Относно последната част от поста ти - "не питай старило, питай патило!"

vIKToriYa
09-07-2010, 15:01
PyCoKoCkA93 е напълно права !!!!!!!!! перат го хороните отвсякъде намери си свястно момче което да те обича и цени и да не бъде с теб само заради секса :)

pentxayc
09-07-2010, 15:14
о л и г о ф р е н и я

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 17:57
Сега видях и темата ти в раздел СЕКС... ====>http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=360145

И оттук си направи изводите какво си за него...Защо ли не видях по-рано темата,вместо да пиша романи тук... :-D