PDA

View Full Version : Усмивката ми е като маска..



Sometimes
09-06-2010, 16:39
Здравейте на всички.. искам да отбележа,че не сте длъжни да я четете.Днес просто не ми е ден и реших да споделя нещата които ме разяждат всеки ден.
Да речем, че цял живот се справям с всичко сама.. и че нямам вече никой до себе си.
До преди 8 месеца имах целия свят..поне за мен той беше наистина целия свят. Цели 3 години си помагахме и се обичахме..но както в повечето сериозни връзки, проблеми се намират и в най-дребните неща.
Имах възможност да се върна отново при него,но аз отказах..въпреки че всеки ден се разхожда в мислите ми.
Не сме вече онея които бяхме .. поне аз, се промених и боли ме да го кажа..но не мисля че той е момчето с което искам да си поделя живота.
Има страшно много желаещи,които са готови да бъдат с мен,но проблема обаче е в мен.Забавлявам се и си живея наистина много,но съм страшно безразлична..
Искам любов,но ми е трудно да допусна някой до себе си.., защото
още има моменти в които той се появява пред очите ми:)..
Въртят се страшно много мисли,само ако можеше да разбереш колко те обичам...нямаше никога да стигнем до тук:)...
Обичам те още, но едва ли някога отново ще го чуеш..
Изтръпвам когато те видя, 3 години са пред очите ми
като филмова лента.. :Х
Никой неможе да те замени, никой неможе да ме докосва както ти..
моля ви посъветвайте ме нещо. напоследък е постоянно в главата ми....

rebeccaa
09-06-2010, 16:44
Всеки е минал през това чувство, а някои тепърва ще минават.Няма да ти е лесно да го забравиш.Все пак това са 3 години, но с времето всичко ще отмине.Може би ще намериш нов който да го замени и да забравиш за него, дори и сега да казваш, че е незаменим, незабравим и.т.н.Ще видиш.А пък и нищо не е вечно.Всичко има своя край и винаги свършва зле иначе нямаше да свършва.Главата горе.

MegamiX
09-06-2010, 16:47
Чувства се по - същия начин... ужасно е и лошото при мен е, че дадох надежда на човек, който е готов да даде всичко за мен, а аз не чувствам нищо или просто отказвам да почувствам нещо отново, за да не бъда наранена! По 20 пъти се припознавам в НЕГО, първият обичан! Разбирам те напълно, ЛЮБОВТА я няма... просто ЗАБАВЛЕНИЕ :(

ScarletBite
09-06-2010, 17:27
Нормално е. Ще отмине.

Di
09-06-2010, 18:33
И аз не мога да приема някой да е близо до мен,не виждам решение
Освен да се върнеш при него,което и аз не мога да направя с бившата ми
Искам я и не мога да я допусна пак..

sasha_90
09-06-2010, 19:35
Как да ти помогна,като и аз самата съм в такова положение,само дето аз 4 години не мога да го забравя.Непрекъснато е в мислите и сънищата ми.
Мога само да те посъветвам да продължиш напред,както се опитвам да правя и аз.

djudjulinkaa
09-06-2010, 19:52
Имаш 2 избора.. или да се върнеш при него или да продължиш.. това може би ти е ясно.
Моите мотиви да се върнеш при него: Била си 3 години с този човек явно има нещо, което все пак ти харесва в него щом е бил толкова време част от живота ти. Не се намира толкова лесно човек, с когото можеш да покажеш себе си и да му дадеш любовта си. Не се отказвай толкова лесно от истинската любов (ако смяташ вашата за такава). Нормални са пречки, но ако се обичате и имате желание ще преминете през тях.
Не се връщай при него ако мислиш, че връзката ви е изчерпана и няма какво повече да си дадете един на друг. Не се връщай и ако има неща, които искаш, но не можеш да промениш, защото така няма да си щастлива.
Според мен си объркана, защото хем казваш, че не искаш да споделиш живота си с него, хем пък постоянно мислиш за него..
Помисли си и реши какво искаш и от какво се нуждаеш. Успех :) :-)

tuzaro
09-06-2010, 19:58
тва е щото не ме познаваш мене майна

ReaDy
09-06-2010, 19:59
Welcome to the masquerade 8-)