PDA

View Full Version : Поръчка чрез EBAY



RedLady
09-06-2010, 17:14
Такам, харесала съм си едни обувки, въпросът е, че не знам как става точно поръчката. За колко дни пристига? И би ли трябвало да има още някакви такси освен шипинга и самата цена на обувките?

divacheee
09-06-2010, 17:25
Търсачка ? :?

Tiin
09-06-2010, 17:32
Такам, харесала съм си едни обувки, въпросът е, че не знам как става точно поръчката. За колко дни пристига? И би ли трябвало да има още някакви такси освен шипинга и самата цена на обувките?
Първо трябва да се регнеш в Ибей после да си регистриираш картата чрез Пей Пал.
Всяка поръчка пристига за различно време,но обикновенно на мен ми пристигат от 4 до 7 дни :)
Ами на мен не са ми взимали никакви други такси освен шипнга...бях чувала,че над 100 долара се плащало мито,но не съм сигурна.
Надявам се да съм помогнала :)

RalittyYy
09-06-2010, 17:34
СТИГА пък вие с тия „ТЪРСАЧКИ“ :?

Момичето ви пита, защото тука не съм видяла тема точно такава за която пита момичето и тази тема е точно за поръчки от там и как става, а не веднага да и пишете „ТЪРСАЧКА“ и да си трупате брой мнения :? хах.

По темата:

Аз лично от там не съм си поръчвала неща, но казват, че доставката за България била безплатна. Друга незнам какво да ти кажа ?!? :D

Tiin
09-06-2010, 17:39
СТИГА пък вие с тия „ТЪРСАЧКИ“ :?

Момичето ви пита, защото тука не съм видяла тема точно такава за която пита момичето и тази тема е точно за поръчки от там и как става, а не веднага да и пишете „ТЪРСАЧКА“ и да си трупате брой мнения :? хах.

По темата:

Аз лично от там не съм си поръчвала неща, но казват, че доставката за България била безплатна. Друга незнам какво да ти кажа ?!? :D
Доставката много рядко и почти никога не е безплатна :smt011

RedLady
09-06-2010, 17:46
Благодаря за бързите отговори. :) Сигурна съм, че няма да е безплатна, но поръчката ми излиза около 50$, така че се надявах да не е 30% от цената.

П.П. Имаше само една тема, во в нея не намерих много информация и реших да създам нова в която хем да задам въпросите си, хем да обменяме опит относно Ebay.

RalittyYy
09-06-2010, 17:52
СТИГА пък вие с тия „ТЪРСАЧКИ“ :?

Момичето ви пита, защото тука не съм видяла тема точно такава за която пита момичето и тази тема е точно за поръчки от там и как става, а не веднага да и пишете „ТЪРСАЧКА“ и да си трупате брой мнения :? хах.

По темата:

Аз лично от там не съм си поръчвала неща, но казват, че доставката за България била безплатна. Друга незнам какво да ти кажа ?!? :D
Доставката много рядко и почти никога не е безплатна :smt011

E казвам само,че така казват ( така съм чела тука във форума ) Инече и мен ме съмнаваше да е БЕЗплатна :D

Djuff
09-06-2010, 18:13
Много ядове за едни обувки.По - добре си потърси по магазините.

RedLady
09-06-2010, 18:18
Ами в България въобше не се внасят, пък и ако успея да намеря ще са над 180лв мин, а пък като поръчам от чужбина ще ми излезе към 100 лв :)

vIKToriYa
09-06-2010, 20:44
аз не съм си поръчвала от там ноо сестрами си беше взела един обувки от Ebay... и после много съжаляваше защото доставката до БГ трябваше да е 50$ а накрая и взеха толкова пари колкото струваха обувките и от тогава не си е поръчвала нищо от там ....

divacheee
09-06-2010, 22:10
СТИГА пък вие с тия „ТЪРСАЧКИ“ :?

Момичето ви пита, защото тука не съм видяла тема точно такава за която пита момичето и тази тема е точно за поръчки от там и как става, а не веднага да и пишете „ТЪРСАЧКА“ и да си трупате брой мнения :? хах.

По темата:

Аз лично от там не съм си поръчвала неща, но казват, че доставката за България била безплатна. Друга незнам какво да ти кажа ?!? :D



http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=306583&postdays=0&postorder=asc&start=0 в тази тема има тооолкова много изписано ... ама кой да си направи труда да го прочетя я ??!?!


Това, че ти не си видяла подобна тема не означава, че е нямало!!! Аз лично съм обяснявала как се пазарува от и-бей ... както и много други ..

Не съм го написала "да трупам мнения" :-x

И като не си запозната не давай грешна информация .. доставката до Бг в редки случаи е безплатна :lol:

venci32
10-29-2015, 20:12
Ако нещо те притеснява хората от този сайт: http://bgebay.com ще направят всичко вместо теб!
Супер сериозни са и го правят заради рейтинга в ebay напълно безплатно! Работя с тях и съм супер доволен!
http://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=23197