PDA

View Full Version : Според вас ?



sExYbEbS
09-06-2010, 18:45
Ами ,малко тъп въпрос ама все пак да ви питам ..... четенето на книги знам ,че е полезно ,но за какво най-вече помага ? Примерно майка ми ми е казвала ,че е много полезно да се четат книги. Аз попринцип не чета много ,но ако някоя книга ми стане интереснта с удоволствие я чета :D . Та по въпроса за какво тчно са книгите ? С какво ни обоготяват те ? Ще можем ли по-лесно да общуваме с хората примерно ? Моля за отговори. Без обиди. Благодаря предварително :-)

ameli
09-06-2010, 18:59
Правопис и правоговор - думите са написани и подредени така, както трябва да звучат правилно.
Обогатява се речта с нови думи и изрази.
Развива се въображението 8-)

eminemfenka
09-06-2010, 18:59
Най - малкото , което е ти обогатяват речника и културата . :)

Nappii
09-06-2010, 19:34
Правопис и правоговор - думите са написани и подредени така, както трябва да звучат правилно.
Обогатява се речта с нови думи и изрази.
Развива се въображението 8-)

Точния отговор.

Korrnyy
09-06-2010, 19:35
Помага на тийновете да не затъпяват пред компютрите :)

sExYbEbS
09-06-2010, 19:42
аз съм чувала ,че подобряват паметта ,което за мен би било от полза щот не помня много ... особено уроците . :D :D :D

LifeFitness0
09-06-2010, 21:11
Също така подобрява кръвообращението,стимулир растежа на косата и организма произвежда витамин Це :-o :-o

Djuff
09-06-2010, 21:21
Всяко нещо съществува за причина, добра ли ще е, лоша ли ще е - то съществува.А за книгите - разбира се причината ще е добра.Проста работа - просто четеш, но в по-горните коментари както виждаш тази проста дейност помага за разни жизнено важни неща..

TheNewReligion
09-06-2010, 22:04
Правопис и правоговор - думите са написани и подредени така, както трябва да звучат правилно.
Обогатява се речта с нови думи и изрази.
Развива се въображението 8-)
Придават ти и самочувствие, поне на мен.