PDA

View Full Version : Незнам кво да направя



moniboni18
09-06-2010, 20:18
Здравейте на 12 съм и от няколко дена когато отивам в банята и си погледнах гащичките са ми нацапани с кафяво това се повтаря 2-3 дена и казах на мама а тя ми отговори че няма как да не е първия цикъл но аз се притеснявам тейкато след 1 седмица сме на даскало и ако почне да ми идва редовно в даскалото как ако ми дойде там (примерно) да мъкна до таолетната с мен превръзките като няма как да не ме видят ше ми се смеят ли ? :oops:
Благодаря, че ме илушахте без лоши коментарчета :-)

StilianStoqnov
09-06-2010, 20:40
пробвай след като ходиш да тоалетна да се къпеш ей така след това :D:D

Paramour
09-06-2010, 21:57
Ми ще ти се смеят естествено... как може да пускаш такива теми.


ся сериозно: Еми що да ти се смеят? Че използваш превръзки ли? Стотици момичета ходят на даскало докато са в цикъл и си исменят там превръзките... случайно да виждаш стотици теми като твоята тема тук?

Боже, боже...


п.п. Пише се НЕ ЗНАМ. :?

P
09-07-2010, 00:36
Младото поколение не е от най-умните.
Като виядш ,че ще ти идва и ще кървиш си цапваш 1 превръзка в гащичките и една в чантата.И така като имаш една на дупето винаги ще ти е добре,сещаш ли се?

LipSy
09-07-2010, 13:15
На много момичета сега им идва на 12! Съмнява ме ти да си единствената от твоя клас с този проблем! Няма от какво да се срамуваш и да се притесняваш. Като ти идва редовно ще е още по-добре. Искаш, не искаш...това е животът на едно момиче!!!

sasha_90
09-07-2010, 15:24
Нормално е да се срамуваш.Това ще ти бъде първата менструация.И аз се притеснявах като теб.Но с течение на времето свикнах.Ти също трябва да свикнеш.Не е страшно.Това е знак,че организмът ти се развива нормално.

malkataa
09-07-2010, 16:59
Ами виж сега ( за помощ използвай някоя приятелка, която да ти помогне като те прикрива, докато извадиш превръзката от чантата си и си я сложиш в джоба). Ако ще ти е по-удобно направо обличай нещо с дълбок джоб и още от вас си слагай превръзка в него... Леле откачих.. почнах да пиша в такива теми. Само следващата да не е - Ако ходя в даскало до тоалетна ще ми се смеят ли ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

lozanovaa
09-07-2010, 17:38
попринцип първия път е в малко количество и за няколко дни, така че до даскалото трябва да ти е спряло. А за следващите месеци (внимавай много в първите тъй като тогава е доста нередовна, поне при мен беше, и да не те свари неподготвена. :( хубаво ще е ако бързо ти стане редовна, защото аз навърших вече 3 години и пак не идва на точната дата, но г/д знам кога да я очаквам.. ) А за тоалетната .. почти всички момичета сигурно го правят там. За да не разберат, вземи си портмонето ако е така колкото превръзката, или няква малка чантичка ако носиш.. и така ; )

vilito2589
09-07-2010, 19:48
За кво да ти се смеят бас хващам че половината мочета в класа ти не знаят кво е цикъл, меструация и т.н. :D а момичетата нямат никва причина поради която да ти се смеят. И така като те е страх от тва че може да ти се подиграват ако те видят .. ами слагаш превразката в джоба на дънките
или прави като мен в междучасието още преди да си станала от чина я вадиш от чантата и в джоба и така.