PDA

View Full Version : Как да си върна най-добрата ми приятелка



anonimen981981
09-06-2010, 20:24
Моля ви за помощ,защото се скарах с най-добрата ми приятелка също най-важния човек за мен..1 година нещата бяха идеални след което тя се отдалечаваше лека полека...секи ден се карахме..разделяхме..здобря вахме и сега пак..този път тя избягва много от нещата който я питам..Накарах я да си признае,че ме е лъгала,играла с мен и че ме мрази...Тя си призна,но не и повярвах....Отвърна ми че и сасипвам живота..Попитах я с какво и не получих отговор..Започна да казва какви са ми недостатаците,но повечето не бяха така както тя казва..Цяла година се обичахме,а накрая цели 2 месеца бяхме така..Като се скараме ме блокирва и казва,че не ме обича..Сдобряваме се и всичко е супер... След 1 седмица почваме у-ще ще я засичам помогнете ми! Как да си я върнаа?? :shock:

filmimilmi
09-06-2010, 21:20
Ако съдя по ника ти, че си момче, тогава си намери друга приятелка. Нищо няма да се получи между вас, а ти най-вероятно си искал повече щом си се вкарал във филмите, че ти е длъжна да ти дава обяснение за нейните чувства. Отрязала те е защото е факт, че си осъзнал, че тя си играе с теб, а повече не е искала да те наранява, ако е усетила, че я чувстваш като все по-близка...

lozanovaa
09-06-2010, 21:52
"Скараш ли се много лошо с приятел, никога отношенията не са като преди.."
дори и да се сприятелите пак, не мисля че отношенията ви ще се променят. Пък и да си хвърляте обиди и др. работи при всяко скарване.. май не е добре и за двама ви. Но все пак опитай отново, поговорете си за хубавите мигове на вашето приятелство, може да се поправи ..

bet3to
09-07-2010, 07:53
Слушай сега и аз имах едо такова животно.Мислех я за най-добрата ма явно тя не е мислела така. И стигнахме до там че се скарахме и повече няма да се сдобрим. Обаче сега осъзнавам че е най голямата курва и буквалноо върви по пътя на майка си - да не казвам каква е тя - досетете се --

Извод: Добри приятели няма всичко е някакъв временен интерес :grin:

anonimen981981
09-07-2010, 08:19
Момиче съм!