PDA

View Full Version : Нокти / Коса?



eminemfenka
09-06-2010, 20:59
Та имам два въпроса .

1. За ноктите . Имам страшно дълги нокти от полувин година ги пускам , просто адски бавно растът , но от 1 седмица се налага да ги пиля и да ги скъсявам , че все се чупят. Но от 3 дни целите се изпочупиха :-k Направо ми потекоха сълзи , бях чела в една тема за бадемовото масло и други мазилца за ноктите заздравяване разтеж. Но искам да ги пусна дълги отново , но в рамките на 1/2 месеца ако е възможно .. Бих искала да попитам кое от мазилата е с най - бърз ефект ?

2.За косата . Преди една година с една приятелка си правихме експеримерт за руси кичури , но уви ми боядиса целия долен пласт коса русо - стана оранжево. Но косата ми беше по тъмна и се мацнах с черна боя и всичко ток и жица. Тази година косата ми адски изсветля от почти черна ми стана адски светло кестенява и гледам днес тези оранжевки киручрчета им паднала боята и проблясват. Не искам да си боядисвам цялата коса ами само този пласт, та се колебая ЧЕРНО , СВЕТЛО КАФЯВО , ТЪМЕН ШОКОЛАД?

Благодаря :)

art
09-06-2010, 22:03
За ноктите аз лично използвам масла за нокти на Икаров. Това е за външна употреба. Иначе пих едни витамини "мерц" и сега ноктитите ми си растат и са сравнително по-здрави.

За косата не мога да т кажа много понеже и без друго не разбитам особено много. Според мен най-добрия вариянт ще е тъмен шоколад, но недей ми се доверява много много да не те излъжа. :)

heiress
09-06-2010, 23:38
Мерцът наистина много помага за ноктите. А относно косата- само не черно.

eminemfenka
09-06-2010, 23:40
Благодаря за мненията, но вие използвали ли сте тези неща за нокти? Горе долу за 2 месеца дали ще си върна '' вампирските '' ? Как мислите : ) След колко време забелязвате ефекта? :D

eminemfenka
09-06-2010, 23:46
Четох ,че ИКАРОВ е за укрепване на нокътя , на мен ми трябва за разтеж .. Помага ли за резтежа ?

BolnotoMomche
09-07-2010, 01:05
aз имам такива работи :) :)

ri41
09-07-2010, 06:25
1. 3в1 на перфект/зеления/ заздравител, от него адски бързо растът ноктите, моите също са бавни, но със заздравителя за 2 седмици са готовии стават много здрави
2. не се боядисвай частично, така или иначе ще стане неравномерно, боядисай се с тъмно кафяво навсякъде