PDA

View Full Version : Шантав въпрос :D



Jimmy412
09-06-2010, 21:44
Въпросът е към момичетата. :-D Доста странно може би за някои, но момичета, кой е най-шантавият предмет, който е попадал във влагалището ви (при самозадоволяване) :D? Бившата ми имаше рол-он, който вкарваше целия 8).. доставяше ми адски огромно удоволствие да я слушам как пъшка, докато го вкарва 8-) та готов съм да чета :oops:

ChalgaBoy
09-06-2010, 21:47
Въпросът е към момичетата. :-D Доста странно може би за някои, но момичета, кой е най-шантавият предмет, който е попадал във влагалището ви (при самозадоволяване) :D? Бившата ми имаше рол-он, който вкарваше целия 8).. доставяше ми адски огромно удоволствие да я слушам как пъшка, докато го вкарва 8-) та готов съм да чета :oops:

:-x Ти си болен и извратен :shock: да не говорим за приятелката ти... :? :? определено не е хигиенично :? :? :x

TheSunshine01
09-06-2010, 21:47
:shock:



Освен пръсти нищо друго не съм вкарвала поради простата причина че не е хигиенично да си вкарваш какви ли не предмети..

Jimmy412
09-06-2010, 21:51
Ами ако предметът бъде хигиенизиран? :D

JustMe92
09-06-2010, 21:53
Ами ако предметът бъде хигиенизиран? :D
Стерилизиран имаш предвид 8-)

TheSunshine01
09-06-2010, 21:53
Ами ако предметът бъде хигиенизиран? :D


Пак е извратено. :(

Jimmy412
09-06-2010, 21:55
Добре, момичета, няма проблем. Съжалявам, ако съм ви засегнал. :-o И все пак, вече съм привикнал към това.. все пакк в този форум би трябвало да има и такива момичета? :o :-D

ChalgaBoy
09-06-2010, 21:57
Добре, момичета, няма проблем. Съжалявам, ако съм ви засегнал. :-o И все пак, вече съм привикнал към това.. все пакк в този форум би трябвало да има и такива момичета? :o :-D

Абе така като гледам... твойта е единствена (За ся)

FunkyBoy
09-06-2010, 22:03
има ги, ма не щат да си кажат... праат се на възмутени 8-)

sashow
09-06-2010, 22:10
Айде момиииии, кажете кво сте си вкарвали в дудитеее :razz: А, ти си много зле... как може да пишеш такава тема ? :lol:

jimei
09-06-2010, 22:21
:shock:



Освен пръсти нищо друго не съм вкарвала поради простата причина че не е хигиенично да си вкарваш какви ли не предмети..

Само като ти прочетох подписа и загубих вяра в теб.

А като ти прочетох коментарите загубих вяра в в човечеството.

cappuccin0
09-06-2010, 22:21
:razz:

Crash9LFC
09-06-2010, 22:33
Ам четох некви статий една вечер, пак за да си губим времето във смях и реване от смях. Имаше една секс инциденти некви, как некво момиче отишло в болница с болки в корема, правили й ренген и видели неква кукла, друга пък стол на крак, трета краставици, имаше неква дето батерийте на вибратора и били окислени и нещо и станало. Има доста, но много малко жени си признават. :D

roshkors
09-06-2010, 22:42
Няма смисъл от подобна тема :) както съм казвал, всеки се прави на такъв какъвто не е. Всеки лъже, всеки има тайни. Точно затова няма смисъл и от такава тема :) не очаквай откровени отговори ;)

kissofthehell
09-06-2010, 22:47
Ам четох некви статий една вечер, пак за да си губим времето във смях и реване от смях. Имаше една секс инциденти некви, как некво момиче отишло в болница с болки в корема, правили й ренген и видели неква кукла, друга пък стол на крак, трета краставици, имаше неква дето батерийте на вибратора и били окислени и нещо и станало. Има доста, но много малко жени си признават. :D

:razz: :lol: я дай линк към сайта че нещо ми е скучно 8-)

sToyAncHo
09-06-2010, 22:58
http://men.hotnews.bg/n/najgolemite-seks-intsidenti.8806.html леле :shock: :shock:

Princessani
09-06-2010, 23:03
Въпросът е към момичетата. :-D Доста странно може би за някои, но момичета, кой е най-шантавият предмет, който е попадал във влагалището ви (при самозадоволяване) :D? Бившата ми имаше рол-он, който вкарваше целия 8).. доставяше ми адски огромно удоволствие да я слушам как пъшка, докато го вкарва 8-) та готов съм да чета :oops: Преди време четох тука за някаква с дезодаранта и капачката заседнала вътре и не можела да я извади :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:
А по темата освен пенис мойта ръка (пръсчета ) и ръката (пръсчета ) на момчето друго не е влизало :-D :oops:

TheAnnoyingAwesomnes
09-06-2010, 23:10
Въпросът е към момичетата. :-D Доста странно може би за някои, но момичета, кой е най-шантавият предмет, който е попадал във влагалището ви (при самозадоволяване) :D? Бившата ми имаше рол-он, който вкарваше целия 8).. доставяше ми адски огромно удоволствие да я слушам как пъшка, докато го вкарва 8-) та готов съм да чета :oops: Преди време четох тука за някаква с дезодаранта и капачката заседнала вътре и не можела да я извади :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:
А по темата освен пенис мойта ръка (пръсчета ) и ръката (пръсчета ) на момчето друго не е влизало :-D :oops:

Ти си на FISTING кво се правиш на луда... Ръце, крака, глави, всичко си завираш ти !

По темата: само вибро топчета имам и тях ползвам. Нищо друго.

diana199406
09-07-2010, 02:37
http://men.hotnews.bg/n/najgolemite-seks-intsidenti.8806.html леле :shock: :shock:

Какво ли не правят хората замрели за секс... :D

Punisherrr
09-07-2010, 07:42
Няма да я бъде тая тема.