PDA

View Full Version : Изгубена - имам нужда от помощ!!!



Dying
09-06-2010, 22:48
Здравейте на всички! Съжалявам, ако има подобна тема, че правя нова! А проблема е следния - отново момче!

Има едно момче, което супер много харесвам /или поне тама мисля :X :D/ . Някак си, не мога дори и аз да си го обесня. Всеки, който ще го прочете, ще каже " До тук - ок!", но не е! Не знам дали съм твърде глупава, но не мога да разчета сигналите му. Той, че си има приятелка - има си! Но когато излезна с мои фр и го видя вън, той ни вика и си говорим - но не ме прегръща! Но когато вечер към 8, отида мина покрай него сама - не зависимо дали е сам или с неговите приятели - той ме прегръща и започва да се закача. Тоест, идва до мен гушка ме, опитва се да ми разкопчее сутиена, смеем се, когато останем двамата започва да ми говори за целувки, но не е дистанциран от мен - дори напротив седи точно до мен, държи ме за ръка... Пише ми по скайп почти всеки път който е на линия, тоест когато може.. Сякаш ме ревнува от другите момчета, защото един ден бях излязла с приятели предимно от мъжка компания и той, когато ме видя постоянно ме гледаше.. След което по скайп вика " кво прайше при тях?!- Не ми е приятно да си при тях, аз къде съм" и такива. После ми каза, че вече не харесва приятелката си, след което че отново я харесва.. И вече ме обърка тотално... Не знам да ли ме харесва или само се ебава с мен / извинявам се за израза /! Моля ви помогнете ми!

mech0
09-06-2010, 22:54
Тази приятелка от колко време му е? А ти искаш ли да бъдеш с него и досега целунали ли сте се ?

Dying
09-06-2010, 23:11
Ами всъщност - не съм съмвсем сигурна от колко време са заедно - някъде околу месец - мисля.. А лично що се отнася до мен - всеки път който се приближи до мен аз се дърпам - не искам да заставам между тях.. И да искам да съм с него, но не искам да прецакам нещата и затова се опитвам да разбера дали въобще да си правя илюзии... Дали въобще ме харесва..

lubomirky
09-06-2010, 23:32
пробвай с въпроса "к'во искаш от мен?". ако тръгне да се хили го заеби.

Dying
09-06-2010, 23:36
Пробвала съм.. Повярвай! И отговора е:
Сериозна филиономия и "Много неща!" След което се усмихва.. или отново сериозна физиономия и "Така ли ще си говорим?!" и отново усмивка.. Много ме обърква това момче! До сега не се е държал лошо с мен!

P
09-06-2010, 23:41
1) Той харесва гаджето си.
2) Харесва и теб.
3) Не знае ,какво да прави.
4) Цели приятелката му да не разбере за теб.

lubomirky
09-06-2010, 23:43
^ нещо такова. предполагам си резерва.

Dying
09-06-2010, 23:51
Всъщност тя разбра, което е още по объркано! Но нищо не се случи - а мен ме е страх от нея - културистка е .. супер мускулеста!!

P
09-06-2010, 23:53
Ама не е като да не си тъпа?

Dying
09-06-2010, 23:55
Ама не е като да не си тъпа?

Съжалявам, но нещо не успях да схвана мисълта...

P
09-06-2010, 23:56
Ама не е като да не си тъпа?

Съжалявам, но нещо не успях да схвана мисълта...

Смисъл беше ,че ако нямаш други глупави пубертетски въпроси ,чието решение е близо до интелекта на костенурка ,то си свободна да си лягаш.

Dying
09-07-2010, 00:00
Мн мило!! За теб е "прост пубертетски въпрос", а за мен си е голяма работа!! Така, че по-добре дай съвет, отколкото да нареждаш!!! Защото няма смисъл, нищо не печелиш!! Само правиш лошо първо впечатление!!

P
09-07-2010, 00:03
Ами вземи прочети първия ми пости се успокой.И други ти го казаха - ти си резервен вариянт.А в допълнение ,тъй като съм изпадал преди много години в такива ситуации ти казвам,че той НЕ знае ,какво иска и е доста вероятно да ви върти и 2-те.А това ,че понякога те прегръща - понякога не,то това значи ,че не иска приятелката му да разбира.Е щом е разбрала (което е неизбежно) - честито.Сега и 3-мата сте наясно с нещата.От тук нататък има само 1 изход - ако го харесваш (защото ти го харесваш,а не го обичаш,тоест ти имаш симпатии към него - нищо повече) ,остава да говорите,но ти гарантирам ,че няма да се получи нищо сериозно.За сериозна връзка са необходими 2-ма души с желание ,а не един ,който си мисли ,че има желание и още 1 който не знае на коя планета се намира.
Надявам се ,че бях изчерпателен.Малко грубо звучи ,но това е жалката истина за вас тримата.
Успех!

Dying
09-07-2010, 00:06
Мерси! Тук си много прав! И относно прегрътките са всеки ден, но аз не съл ничия резерва - играя само титуляр!!

П.С. Ама как сама си се надъхвам.. Жалка съм!!

cinderella_gugutka
09-07-2010, 04:12
Всъщност тя разбра, което е още по объркано! Но нищо не се случи - а мен ме е страх от нея - културистка е .. супер мускулеста!!
хаха,това ме разби (че те е страх от нея :lol: )няма такива!!! страх не страх ще се бориш за него.щом ходят от скоро ,а се задява с други-ясна е работата.но не му позволявай да те разиграва обаче !!!

MiMcHeToOo
09-07-2010, 05:45
Според мен иска да стане нещо с теб, но не къса с приятелката си, защото ти можеш да го отрежеш... Мисля, че по скоро тя е резервата, не ти.

mech0
09-07-2010, 06:13
А от преди да си хване гадже ли са тези прегръди и закачки? Ако са почнали преди това, ти показва, че вратата му към теб не е затворена, ако са започнали наскоро както казаха си "резерва" най - вероятно.

Amorrous
09-07-2010, 06:20
Може да го е страх приятелката му да не го набие като скъсат,нали е културистка :lol: Ама не,ти сериозно ли си мислиш,че може да стигнете до бой с тая,или и теб те е страх,не,че искаш да се биеш? :lol:
Ако те е страх не се занимавай.Или хвани му кажи направо като си има приятелка,к'во ти се натиска така,ако пак почне да ти говори врели-некипели и не ти даде удовлетворяващ отговор,му тегли една 8-) :lol: :P :) От опит обаче,знам,че истории от тоя тип свършват с рев от някоя страна,най-вероятно ще е от твоята :wink: (Бях в същата ситуация с малки изключения иии още не мога да забравя момчето,а аз и го харесвам от близо 2 години :shock: ) :booooomb: :)

Dying
09-07-2010, 07:47
А от преди да си хване гадже ли са тези прегръди и закачки? Ако са почнали преди това, ти показва, че вратата му към теб не е затворена, ако са започнали наскоро както казаха си "резерва" най - вероятно.

Ами всъщност, токага не бяхме кой знае колко близки! Тогава бяха повече погледи, забляване, усмивки и....

Dying
09-07-2010, 07:49
Може да го е страх приятелката му да не го набие като скъсат,нали е културистка :lol: Ама не,ти сериозно ли си мислиш,че може да стигнете до бой с тая,или и теб те е страх,не,че искаш да се биеш? :lol:
Ако те е страх не се занимавай.Или хвани му кажи направо като си има приятелка,к'во ти се натиска така,ако пак почне да ти говори врели-некипели и не ти даде удовлетворяващ отговор,му тегли една 8-) :lol: :P :) От опит обаче,знам,че истории от тоя тип свършват с рев от някоя страна,най-вероятно ще е от твоята :wink: (Бях в същата ситуация с малки изключения иии още не мога да забравя момчето,а аз и го харесвам от близо 2 години :shock: ) :booooomb: :)

Чесно тя е супер мусколеста!! И на всичко отгоре сме с напълно различно мнение повсеки въпрос :X! Няма да се стигне до бой - сигурна съм, не съм толкова тъпа!

cherrycole
09-07-2010, 10:20
пробвай с въпроса "к'во искаш от мен?". ако тръгне да се хили го заеби.
Съгласна съм! 8)

onixiaftw
09-07-2010, 11:15
Slu6ai vnimatelno ... v otnosheniqta mejdu momiche i momche e nujno Da znae6 kakvo iska6!!!
V tvoq slu4ai sled kato te pregru6ta i tn toi e privle4en ot teb ... Izqsni si kakvo iska6 ti ot nego i mu go kaji ... sled tova toi 6te trqbva da ti kaje kakvo iska ot teb i da izbere ti ili kilturistkata :D ... ako ne go napravi zna4i si igrae s teb ili iska da te izpolzva za vtora cigulka ... ako tova te udovletvorqva produljavai v su6tiq duh - igraite si na kotka i mi6ka ... ako puk ne ti harsva da si igraqt sus teb mu tegli mainite, bii mu shuta, ne razgovarqi s nego ... tova e!!!
Mnogo prosto ... nabliudavai deistviqta mu te sa mn po-pokazatelni ot dumite i usmivkite ... I sama moje6 da se spravi6 samo ne misli s dolnata si glava,a priloji malko logika i razum... :D


uspeh

Krem4eto
09-07-2010, 12:21
Е , много хубаво!Защо се занимаваш със заето момче...Как ще се чувства приятелката му?! Какво ли ти пука?!
Ами замисли се малко всички са хора и имат чувства!Намери си СВОБОДЕН!!!

BakuTo
09-07-2010, 13:21
накарай го да избере или теб,или другата...неможе да ви върти така.Може и ако и тя се е усетила да го отрежете и двете да му го върнете... :booooomb: :grin: 8-)

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 14:36
Мерси! Тук си много прав! И относно прегрътките са всеки ден, но аз не съл ничия резерва - играя само титуляр!!

П.С. Ама как сама си се надъхвам.. Жалка съм!!

Нещо такова :lol:
За него си резерва-харесва и нея и теб,сам не знае какво иска и чака да види какво ще стане-дали ти ще се вържеш,дали приятелката му ще го подразни нещо,за да и бие шута евентуално.Но при всички положения се старае тя да не разбере,за да не остане от 2 стола на земята...Още нещо интересува ли те? :-D

umri
09-07-2010, 15:04
Иска да ти го изтропа на челцето... това мога да ти кажа със сигурност. По това, което прочетох, съдя че, ако чакаш нещо сериозно... си оставаш с чакането.

xNiKx
09-07-2010, 15:14
Не си изгубена, ами си загубена! Прегръща те, държи те за ръка, разкопчава ти сутиена (?!?) и не знаеш дали те харесва? А да те ебе иска ли?

pentxayc
09-07-2010, 15:16
Не си изгубена, ами си загубена! Прегръща те, държи те за ръка, разкопчава ти сутиена (?!?) и не знаеш дали те харесва? А да те е** иска ли?

вика му се секс,не любов

lyfche
09-07-2010, 16:17
Ами може просто да не иска да показва пред приятелите ти какво изпитва и да се държи така ,както когато е на "негова територия" :wink:

fenkaaa
09-07-2010, 18:55
1) Той харесва гаджето си.
2) Харесва и теб.
3) Не знае ,какво да прави.
4) Цели приятелката му да не разбере за теб.

Dying
09-07-2010, 19:18
Мерси на вс! Днес разбрах още нещо, че като защитавам малкият му брат мн се дразни!! И той си го призна!! Аз днес му казах, че играя само титуляр, а той ми отвърна с същото и ми вика "нали съм резерва, отивай при титуляра /така викам на брат му/" ...

s3nsual
09-07-2010, 19:58
Решението е само едно - накарай го да избира ( или ти или тя ) Ако не го направиш , той ще продължи да те разиграва...