PDA

View Full Version : Пак любов...



Foreverbg
09-06-2010, 23:22
Значи момичето, което харесвам ми сподели, че си е намерила гадже. Също така ми каза, че като се върне(от село) иска да излезем двамата някъде. Преди да стане ми прати сумати целувки и прегръдки(малко по-рано ми каза, че и гаджето и е на компа с нея). Малко странно ми се струва това, как мислите? :shock: Според мене ме възприема като "приятелка". :shock: Я дайте малко съвети какво да правя за напред.

ПП.Май приятеля и живее в селото и, а тя учи в града.

GregoryHouse
09-06-2010, 23:25
Чакай ти си момиче и тя е момиче? WTF ...? Тя знае ли, че си хомо и искаш да я лазиш?

Foreverbg
09-06-2010, 23:28
Чакай ти си момиче и тя е момиче? WTF ...? Тя знае ли, че си хомо и искаш да я лазиш?
Чети малко бе. Написах "МОМИЧЕТО, което харесвам".

Crash9LFC
09-06-2010, 23:30
Според мене ме възприема като приятелка.
Чети малко и ти кво си писал. И аз останах с впечатлението че си момиче.

Foreverbg
09-06-2010, 23:31
Според мене ме възприема като приятелка.
Чети малко и ти кво си писал. И аз останах с впечатлението че си момиче.
Ами нарочно съм го написал това. Май трябваше да сложа кавички...

GregoryHouse
09-06-2010, 23:33
Ем ко да прайш...търси нова, ко друго. Нема да е тая, очевидно си в графата приятел(к)и и само да ти кажа там ще си и останеш. Ако имаше симпатии към теб няяше да си фане друг, пък и зависи показвал ли си и че си падаш по нея. А тва за целувките и мечките в скайпа...момичетата обичат да се лигавят просто. не му отдавай важност.

Foreverbg
09-06-2010, 23:40
Ем ко да прайш...търси нова, ко друго. Нема да е тая, очевидно си в графата приятел(к)и и само да ти кажа там ще си и останеш. Ако имаше симпатии към теб няяше да си фане друг, пък и зависи показвал ли си и че си падаш по нея. А тва за целувките и мечките в скайпа...момичетата обичат да се лигавят просто. не му отдавай важност.
Ами да това е решението. Проблема е друг. Сега като почне даскалото може всеки ден да иска да излизаме. А в такава ситуация предпочитам с приятели да цъкам футбол или да ходим някъде другаде по момичета, отколкото да се шматкам с нея.

lubomirky
09-06-2010, 23:41
еми цъкай футбол и излизай с нея вечер, например. голяма си шматка.

Foreverbg
09-06-2010, 23:45
еми цъкай футбол и излизай с нея вечер, например. голяма си шматка.
Ми всички сме в различни даскало и различни смени и можем единствено вечерта след даскало да ритаме. Как да стане? Пък и не виждам смисъл да излизам с момиче(само двамата) като между нас няма да има нищо.

GregoryHouse
09-06-2010, 23:48
Еми логично е да не излизаш?

Foreverbg
09-06-2010, 23:51
Както и да е. Ще измисля нещо. Благодаря ви за отговорите пичове.

lubomirky
09-06-2010, 23:52
нЕмаш проблеми, да кажеш к'во е станало.

Foreverbg
09-06-2010, 23:55
нЕмаш проблеми, да кажеш к'во е станало.
Ако изобщо се случи нещо... 8-) Като се сетя преди година как чаках даскалото да свърши да се прибираме заедно, а сега се чудя как да я отбягвам... :shock:

lubomirky
09-06-2010, 23:59
е ти недей я отбягвай бе. тя може да е имала някъв интерес преди, така че не е лошо да си до нея и като дойде момента да се пробваш. най-тъпото нещо, което можеш да направиш сега е да започнеш да я отбягваш и да не си говорите

Dying
09-07-2010, 00:03
Съжалявам, че се меся, но нали се сещаш, че ако почнеш да я отбягваш все някой ден, тя щете попита какво правиш??? И ти тогава, какво ще й кажеш "ами нищо мн съм зает"! Слушай тия пасти момичетата сме ги яли, така че не мисля, че ще ти повярва!!

Foreverbg
09-07-2010, 00:47
Да спираме да говорим или да я избягвам не. Просто желанието е по-малко.

ПП.Абе на мене ли тъй ми се струва или всяка нощ спират форума за половин-един час? :?

Dying
09-07-2010, 08:15
Ако питаш мен избягването не е вариянт!

П.С. А на въпроса ти, снощи не ми разреши достъп около 30-40 мин..

sasha_90
09-07-2010, 09:14
Ем ко да прайш...търси нова, ко друго. Нема да е тая, очевидно си в графата приятел(к)и и само да ти кажа там ще си и останеш. Ако имаше симпатии към теб няяше да си фане друг, пък и зависи показвал ли си и че си падаш по нея. А тва за целувките и мечките в скайпа...момичетата обичат да се лигавят просто. не му отдавай важност.
Ами да това е решението. Проблема е друг. Сега като почне даскалото може всеки ден да иска да излизаме. А в такава ситуация предпочитам с приятели да цъкам футбол или да ходим някъде другаде по момичета, отколкото да се шматкам с нея.
Ами не се шматкай с нея.Какво толкова?