PDA

View Full Version : има ли женски ?



anichka12345678
09-07-2010, 01:48
Има ли момичета ,които имат наклоности към други момичета и да са склонни да се забавляват с друго женско или тройка с момиче и момче :-D :-D

diana199406
09-07-2010, 02:02
АМАН ОТ ТАКИВА КАТО ВАС!Т'ва да не ти е сайт за запознанство?Е то бива бива ама вашето вече на нищо не прилича!!! :?

xinfamous
09-07-2010, 02:26
да ве човек,земи се скрий някъде верно..

TheAnnoyingAwesomnes
09-07-2010, 11:19
Има ли момичета ,които имат наклоности към други момичета и да са слонни да се забавляват с друго женско или тройка с момиче и момче :-D :-D
Досрамя те да го пуснеш с "PrincessAni" и го пускаш с ника, с които никой не те познава :lol: :lol: :lol: Не го ли разбра ? Ако не си платиш НИКОЙ няма да прави секс с теб ! АРе в канавката !

tarlyo
09-07-2010, 11:24
swinq !!

ChalgaBoy
09-07-2010, 11:31
Има ли момичета ,които имат наклоности към други момичета и да са слонни да се забавляват с друго женско или тройка с момиче и момче :-D :-D
Досрамя те да го пуснеш с "PrincessAni" и го пускаш с ника, с които никой не те познава :lol: :lol: :lol: Не го ли разбра ? Ако не си платиш НИКОЙ няма да прави секс с теб ! АРе в канавката !


Защо се заяждаш с ПринцесАни ? Не виждам каде е проблема... Тя е хубава , умна и забавна жена ,а и как реши ,че е тя ? Не мисля ,че е толкова глупава да направи ник ,който евентуално ще я издаде.. Аиде у лево..

tarlyo
09-07-2010, 11:38
Има ли момичета ,които имат наклоности към други момичета и да са слонни да се забавляват с друго женско или тройка с момиче и момче :-D :-D
Досрамя те да го пуснеш с "PrincessAni" и го пускаш с ника, с които никой не те познава :lol: :lol: :lol: Не го ли разбра ? Ако не си платиш НИКОЙ няма да прави секс с теб ! АРе в канавката !


Тя е хубава , умна и забавна жена
и дебела

ChalgaBoy
09-07-2010, 11:50
и дебела

:-o :shock: Akо е по-зле от амейзинг ломън имаш право да я наречеш така.... :shock: :shock: а и никои не си пада по кости... аз сам на мнението ,че трябва да има какво да се пипне...

tarlyo
09-07-2010, 11:53
и дебела

:-o :shock: Akо е по-зле от амейзинг ломън имаш право да я наречеш така.... :shock: :shock: а и никои не си пада по кости... аз сам на мнението ,че трябва да има какво да се пипне...

Хахаха, то не е възможно някой да е по-зле от амейзинг ломън :razz:

Имам предвид, че тая "princess" също е дебела

Di
09-07-2010, 12:00
има

ChalgaBoy
09-07-2010, 12:02
и дебела

:-o :shock: Akо е по-зле от амейзинг ломън имаш право да я наречеш така.... :shock: :shock: а и никои не си пада по кости... аз сам на мнението ,че трябва да има какво да се пипне...

Хахаха, то не е възможно някой да е по-зле от амейзинг ломън :razz:

Имам предвид, че тая "princess" също е дебела

http://www.impulse.bg/photo/view/by/bebeT00/id/24436939 Неможеш да ме обедиш ,че е дебела :-P :-P

anichka12345678
09-07-2010, 12:10
Има ли момичета ,които имат наклоности към други момичета и да са слонни да се забавляват с друго женско или тройка с момиче и момче :-D :-D
Досрамя те да го пуснеш с "PrincessAni" и го пускаш с ника, с които никой не те познава :lol: :lol: :lol: Не го ли разбра ? Ако не си платиш НИКОЙ няма да прави секс с теб ! АРе в канавката !Само можеш да ми завиждаш :-) цъкни една снимка и може и да се съглася ,че ставаш за нещо ,ама ми е ясно ,че няма да го направиш :razz: :razz: :razz:
А и и предпочитам да замълчиш като няма какво да кажеш :-D

Princessani
09-07-2010, 12:15
и дебела

:-o :shock: Akо е по-зле от амейзинг ломън имаш право да я наречеш така.... :shock: :shock: а и никои не си пада по кости... аз сам на мнението ,че трябва да има какво да се пипне... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

tarlyo
09-07-2010, 12:17
и дебела

:-o :shock: Akо е по-зле от амейзинг ломън имаш право да я наречеш така.... :shock: :shock: а и никои не си пада по кости... аз сам на мнението ,че трябва да има какво да се пипне...

Хахаха, то не е възможно някой да е по-зле от амейзинг ломън :razz:

Имам предвид, че тая "princess" също е дебела

http://www.impulse.bg/photo/view/by/bebeT00/id/24436939 Неможеш да ме обедиш ,че е дебела :-P :-P

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

anichka12345678
09-07-2010, 12:20
има
Сигурна съм ,че има :oops:

6sense
09-07-2010, 12:22
и дебела

:-o :shock: Akо е по-зле от амейзинг ломън имаш право да я наречеш така.... :shock: :shock: а и никои не си пада по кости... аз сам на мнението ,че трябва да има какво да се пипне...

Хахаха, то не е възможно някой да е по-зле от амейзинг ломън :razz:

Имам предвид, че тая "princess" също е дебела

http://www.impulse.bg/photo/view/by/bebeT00/id/24436939 Неможеш да ме обедиш ,че е дебела :-P :-Pаз мога 8)

Princessani
09-07-2010, 12:25
и дебела

:-o :shock: Akо е по-зле от амейзинг ломън имаш право да я наречеш така.... :shock: :shock: а и никои не си пада по кости... аз сам на мнението ,че трябва да има какво да се пипне...

Хахаха, то не е възможно някой да е по-зле от амейзинг ломън :razz:

Имам предвид, че тая "princess" също е дебела

http://www.impulse.bg/photo/view/by/bebeT00/id/24436939 Неможеш да ме обедиш ,че е дебела :-P :-Pаз мога 8) Темата не е да коментирате мен :? :? :? :? :-x :-x

DarkTemplar
09-07-2010, 12:50
Подобни теми обикновено се заключват с мотива "това не е сайт за запознанства". Тази докога ще стои?

anichka12345678
09-07-2010, 12:52
Подобни теми обикновено се заключват с мотива "това не е сайт за запознанства". Тази докога ще стои? аз да попитам :grin:

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 17:35
и дебела

:-o :shock: Akо е по-зле от амейзинг ломън имаш право да я наречеш така.... :shock: :shock: а и никои не си пада по кости... аз сам на мнението ,че трябва да има какво да се пипне...

Хахаха, то не е възможно някой да е по-зле от амейзинг ломън :razz:

Имам предвид, че тая "princess" също е дебела

http://www.impulse.bg/photo/view/by/bebeT00/id/24436939 Неможеш да ме обедиш ,че е дебела :-P :-Pаз мога 8)

Супер готино си е момичето,пищно,има си цици,има си дупе,не е торба с кокали...И аз съм така и НИКОГА не ми е липсвало мъжко внимание :) Така,че стига сте се заяждали с мацката...

ПС:Това тук да не ви е ГепиМе??? :D

Hilary_
09-07-2010, 19:05
офф .. има много такива теми .. :?