PDA

View Full Version : Ацки болки :x



happykid93
09-07-2010, 05:53
:x ацки много ме боли мъдреца. ъм по точно бъдещия ми мъдрец ;( подува ли се какво прави, незнам, но вече ми е трудно даже и да си отворя устата , боли ме като преглъщам :с иска ми се ида на зъбар, ама ацки много ме е страх :| :o :o :o :o :o :( :( кажете някакви болкоуспокояващи или нещо такова , че вече не се търпи :х почти не мога и да ям .. :-k :-k :-s не съм чула някой да умре от мъдрец, има къде къде по големи болки, но и тази въобще не се за подценяване :-k :-k :-k :-k :-k :-k

djuki
09-07-2010, 07:42
попринцип мърдец боли доста . И аз съм така с единия отдолу. Най - добре е да отидеш на зъболекар тя ще ти бие болкоуспокояващо във венеца и ще види ако има някакъв проблем ще ти каже какво да взимаш и дано ти изникне бързо

titinkaa
09-07-2010, 14:00
Пий прахче Аулин,в аптеката има,питай и ще ти обяснят как се пие,само че като пиеш се храни добре,защото е силен и трае 12 часа.

happykid93
09-10-2010, 17:14
:-) благодаря за отговорите :( блъскам се като луда с аулин и тва е :D друго не помага. А относно прегледа.. просто не ми се искаше никак да ходя :-o :o :( но се наложи ... :( :( :(
жалко че тия зъбари няма как да ми сложат пълна упойка специално за процедурата която ще ми е нужна.. :( защото иначе съм цял цирк.. в зъболекарския кабинет :( :(

msm
09-10-2010, 23:56
Мисля, че и на мен ми расте мъдрец, но не съм сигурна. Боли ме горе в дясно до последния зъб. Някой може ли да ми каже какви са симптомите?

TykaSePisheNick
09-12-2010, 09:37
Пий диалгин.