PDA

View Full Version : Нещастник ;]



gabsit000
09-07-2010, 11:42
Няма да ви карам да ми давате съвет или нещо от сорта ,тъй като аз знам,че това момченце си е просто един нещастник,който не си заслужава и съм осъзнала всичко случило се между нас,но глупавото и детското в случая е че на мен ми пука та историята е такава...
момчето е на 17,аз на 18 ..живееме в един град ..играе баскет и така бях го забеляза на един от мачовете,които се играят в града,имаме общи познати..така му намерих и скайп ..почнахме да си пишем..общи неща нищо конкретно ..и взех че зарязах нещатаа,казах си щом той не иска да задълбочим писането явно няма да стане и мина се време -в един прекрасен ден-почна да ми пише,но някак си вече навлизаше в такива теми... да ми прави комплиметни,каза че ще му е кеф нещо да се получи само,че след ден -два ще замине за др държава и тва е малко гадното и ме накара да излезнеме да се видиме и ест. аз като удавник за сламка без да се замисля,се съгласих ..уредихме си кога да излезнеме ..само че инересното беше,че той беше с счупен крак и нямаше как да се разхождаме..и решихме да идем у тях да ядеме чипс,да пийнем бира и да си поговорим..разбира се нищо от последните неща не се случи..когато влезнахме почнахме да се целувахме...стигна се до леглото,НО БЕЗ СЕКС...правихме доста др. неща ( няма как да не се досетите какви други начини има да дост. удоволствие без полов акт,схващате за какво говоря :D ) и така всичко беше ОК..после си тръгнах ..разбрахме се да ида на др ден до неговото даскало...той каза "ами нз ще видя дали ще ида" и така на следващия ден не го видях.не дойде на даскало и на по-другият го гледам с някаква мацка,с която също излизаше под ръка .. а той на другия ден е трябвало да замине за .... . Мен ест не ми стана приятно,много глупаво ми стана,защото като някаква 12 годишна се хванах,не че съм си мислила,че няма да стане така,ама някак си лека се почувствах-използвана...и така той замина...уж се счита,че ходи с онази мацка,която незнае за мен и се мина,месец ..два аз го преодолях ..и след известно време той пак се сеща и ми написа следното :


[31.8.2010 г. 17:18:18] * * *: hey
[31.8.2010 г. 17:18:19] * * * : gabi
[31.8.2010 г. 17:18:20] * * *: kak si
[31.8.2010 г. 17:18:40 |٭Gabbyyy...: ami dobre sam kefq se tyka na edni ot moq
[31.8.2010 г. 17:18:42] ٭Gabbyyy....: klas
[31.8.2010 г. 17:18:45] ٭Gabbyyy....: 4e stanaha shofiorki
[31.8.2010 г. 17:18:45] ٭Gabbyyy....: :D
[31.8.2010 г. 17:18:50] ٭Gabbyyy....: ami ti?
[31.8.2010 г. 17:19:09] * * * : em sl muzika
[31.8.2010 г. 17:19:22] * * *: i se setih za edno neshto
[31.8.2010 г. 17:19:31] ٭Gabbyyy....: koe neshty
[31.8.2010 г. 17:20:00] * * *: za nas 2-mata
[31.8.2010 г. 17:20:05] * * *: kato bqhme v nas
[31.8.2010 г. 17:20:10] * * : (blush)
[31.8.2010 г. 17:20:40] ٭Gabbyyy....: emi da..
[31.8.2010 г. 17:20:43] ٭Gabbyyy....: beshe hubavo..
[31.8.2010 г. 17:20:50] * * * : haresa li ti
[31.8.2010 г. 17:21:06] ٭Gabbyyy....: mi az si te haresvah
[31.8.2010 г. 17:21:13] ٭Gabbyyy....: mislish 4e ne mi e bilo hubavo
[31.8.2010 г. 17:21:31] * * * : i na men mi haresa
[31.8.2010 г. 17:21:53] ٭Gabbyyy....: a togava shto te vidqh sled 2 dena s ??? pod
[31.8.2010 г. 17:21:54] ٭Gabbyyy....: ryka..


и след няма и час бях блокирана ... :D

та искам просто да изразите мнение по въпроса как гледате на такива момчета ..имате ли сте подобна ситуация .. и така вие сте ... :)

sasha_90
09-07-2010, 11:52
Играл си е с теб,може би заради "хвани си кака да те отрака".

Di
09-07-2010, 11:59
искал е да те чука и ти не си му дала
и сега какво?
иска те за секс
ти решаваш :)

gabsit000
09-07-2010, 12:01
е не го е получил ...няма и да го получи :) зле си е момчето...ама се ядосвам на себе си ...защо се дразня,защо ми е зор ... защо въобще ми пука ...

Punisherrr
09-07-2010, 12:04
Как ме дразнят такива, които си мислят, че могат да си се сещат по всяко време за тва и онова и всичко да им идва на тепсия. За жалост много момичета играят играта... Не го разбирам тва.

ScarletBite
09-07-2010, 12:10
Как ме дразнят такива, които си мислят, че могат да си се сещат по всяко време за тва и онова и всичко да им идва на тепсия. За жалост много момичета играят играта... Не го разбирам тва.
+++

gabsit000
09-07-2010, 12:11
Как ме дразнят такива, които си мислят, че могат да си се сещат по всяко време за тва и онова и всичко да им идва на тепсия. За жалост много момичета играят играта... Не го разбирам тва.
+++

ем явно от там идва и това,че ме е блокирал ..просто се държах на място ..видял е че този път няма да го бъде ...

honeybabe
09-07-2010, 12:12
Отговора знаеш какъв е ...този,който всички дават.А съвета ми,мило момиче, е да не се доверяваш толкова лесно на тея същества мъжете,а само на тези,които наистина си заслужават :)

XTREMEFREERIDE
09-07-2010, 12:39
Хванала си се на въдицата. Хубавото е,че си разбрала грешката си и няма да я повториш. Остави го,само иска да си играе с теб.

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 13:35
Била си просто забавление за него,нищо повече.А сега те е търсил за секс-ако нямаш грам достойнство и се считаш за подметка на мъжете отивай при него :) На такива свине не им се връзвам на акъла-искат връзка-ще чакат секс.А най-ми е интересно защо ти си му се навила на акъла да му правиш свирки и к'во ли не на първа среща в тях?За мен,без да ми се обиждаш това показва,че си леко момиче и даваш прекалено лесно на всеки...Не искам да те обиждам,но това си е мое мнение... :)[/i]

napalm
09-07-2010, 13:37
като го оставиш се обади. 8-)

gabsit000
09-07-2010, 14:17
Била си просто забавление за него,нищо повече.А сега те е търсил за секс-ако нямаш грам достойнство и се считаш за подметка на мъжете отивай при него :) На такива свине не им се връзвам на акъла-искат връзка-ще чакат секс.А най-ми е интересно защо ти си му се навила на акъла да му правиш свирки и к'во ли не на първа среща в тях?За мен,без да ми се обиждаш това показва,че си леко момиче и даваш прекалено лесно на всеки...Не искам да те обиждам,но това си е мое мнение... :)[/i]



някъде да съм казвала,че съм му правила свирки ...не ставаше дума за такова дост. на удоволствие .. :x :x :x :x и това ми се случва за пъври път...с никой друг не съм правила подобно нещо ..

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 14:28
Била си просто забавление за него,нищо повече.А сега те е търсил за секс-ако нямаш грам достойнство и се считаш за подметка на мъжете отивай при него :) На такива свине не им се връзвам на акъла-искат връзка-ще чакат секс.А най-ми е интересно защо ти си му се навила на акъла да му правиш свирки и к'во ли не на първа среща в тях?За мен,без да ми се обиждаш това показва,че си леко момиче и даваш прекалено лесно на всеки...Не искам да те обиждам,но това си е мое мнение... :)[/i]



някъде да съм казвала,че съм му правила свирки ...не ставаше дума за такова дост. на удоволствие .. :x :x :x :x и това ми се случва за пъври път...с никой друг не съм правила подобно нещо ..



Каквото и да е било(не ме и интересува) е все едно-дали ще е секс,дали ще е свирка,дали ще е петинг...Факта,че правиш такива неща на първа среща(дори и само веднъж) не променят казаното по-горе от мен :) Все пак всеки си има мнение,аз казвам моето...Щом постваш темата,значи трябва да си готова за всякакви мнения.Разни хора,разни идеали :)

ByBinKaa
09-07-2010, 14:49
Играл си е с теб,може би заради "хвани си кака да те отрака".

;)

umri
09-07-2010, 14:59
Направила си му свирка, той те е чесал... Извъртял ти е номера със счупения крак, ааххахахах. 1 топче бинт, обвиване, оох болиии, доктора каза, че ако правя секс ще се почувствам по-добре. Забрани ми да пия обезболяващи, защото имам алергия към немизулид. Изпитвам ужасна болка и неговото мнение е, че сексът в случая е най-доброто болкоуспокояващо. Отделно сложил няколко пласта бинт, за да изглежда подуто и лежи вкъщи безпомощен на леглото. След работата, на другия ден го гледаш бяга 50 метра за 5.6 и вдига 150 от лег пресата... :lol:

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 15:48
Направила си му свирка, той те е чесал... Извъртял ти е номера със счупения крак, ааххахахах. 1 топче бинт, обвиване, оох болиии, доктора каза, че ако правя секс ще се почувствам по-добре. Забрани ми да пия обезболяващи, защото имам алергия към немизулид. Изпитвам ужасна болка и неговото мнение е, че сексът в случая е най-доброто болкоуспокояващо. Отделно сложил няколко пласта бинт, за да изглежда подуто и лежи вкъщи безпомощен на леглото. След работата, на другия ден го гледаш бяга 50 метра за 5.6 и вдига 150 от лег пресата... :lol:

:lol: :lol: :lol:

fenkaaa
09-07-2010, 18:40
Използвал те е няма кво друго повече да кажа :)

gabsit000
09-08-2010, 14:01
Направила си му свирка, той те е чесал... Извъртял ти е номера със счупения крак, ааххахахах. 1 топче бинт, обвиване, оох болиии, доктора каза, че ако правя секс ще се почувствам по-добре. Забрани ми да пия обезболяващи, защото имам алергия към немизулид. Изпитвам ужасна болка и неговото мнение е, че сексът в случая е най-доброто болкоуспокояващо. Отделно сложил няколко пласта бинт, за да изглежда подуто и лежи вкъщи безпомощен на леглото. След работата, на другия ден го гледаш бяга 50 метра за 5.6 и вдига 150 от лег пресата... :lol:

:lol: :lol: :lol:


чак в такъв филм не се е вкарал :) :) :D :D :D

Guio92
09-08-2010, 17:13
Направила си му свирка, той те е чесал... Извъртял ти е номера със счупения крак, ааххахахах. 1 топче бинт, обвиване, оох болиии, доктора каза, че ако правя секс ще се почувствам по-добре. Забрани ми да пия обезболяващи, защото имам алергия към немизулид. Изпитвам ужасна болка и неговото мнение е, че сексът в случая е най-доброто болкоуспокояващо. Отделно сложил няколко пласта бинт, за да изглежда подуто и лежи вкъщи безпомощен на леглото. След работата, на другия ден го гледаш бяга 50 метра за 5.6 и вдига 150 от лег пресата... :lol:
http://filetrip.net/images/emoticons/bow.gif