PDA

View Full Version : Относно противозачатъчните..



kar4y
09-07-2010, 11:54
Здравейте! Ще ви бъда благодарна, ако дадете мненията си и по моя проблем, колкото и банален да звучи. Винаги съм имала нередовна менструация, а от 3-4 години ми се появяват кисти на яйчника. За лечение ми изписват противозачатъчни, всичко се оправя, но не за дълго. Преди 2 месеца имах кафяво и оскъдно течение, което всъщност се дължи на кисти. Течението беше много продължително, затова започнах да пия Хлое. Дойде ми, както си трябва, свършвайки активните хапчета. 2-3 дена преди да ми спре правих секс без презерватив. Това се повтори и веднага след като ми спря. Приятелят ми може да се контролира, имам му доверие и съм сигурна, че не е свършил в мен. Притеснява ме това, че след приема на противозачатъчни, не знам кога съм в овулация. По принцип използваме презерватив, но има случаи, в които сме го правили без, както стана сега. Винаги започвам да се притеснявам дали не съм бременна, защото при мен всичко е объркано. Определено след този път няма да си правя повече експерименти. Не искам да треперя, дори да няма повод, и да си правя тестове. Моля ви, споделете вашия опит с противозачатъчните и ми кажете дали трябва да се страхувам от нежелана бременност при такава ситуация.

FreakBitch
09-07-2010, 12:00
Както сама казваш всичко е много объркано и то настина е такова. Не мога да ти кажа, дали си бременна или не, за съжаление нямам паранормални способности. Просто си направи тест!

ChalgaBoy
09-07-2010, 12:09
[color=indigoза съжаление нямам паранормални способности. [/color]

За разлика от мене нямаш :-P :-P :P

Princessani
09-07-2010, 12:24
Здравейте! Ще ви бъда благодарна, ако дадете мненията си и по моя проблем, колкото и банален да звучи. Винаги съм имала нередовна менструация, а от 3-4 години ми се появяват кисти на яйчника. За лечение ми изписват противозачатъчни, всичко се оправя, но не за дълго. Преди 2 месеца имах кафяво и оскъдно течение, което всъщност се дължи на кисти. Течението беше много продължително, затова започнах да пия Хлое. Дойде ми, както си трябва, свършвайки активните хапчета. 2-3 дена преди да ми спре правих секс без презерватив. Това се повтори и веднага след като ми спря. Приятелят ми може да се контролира, имам му доверие и съм сигурна, че не е свършил в мен. Притеснява ме това, че след приема на противозачатъчни, не знам кога съм в овулация. По принцип използваме презерватив, но има случаи, в които сме го правили без, както стана сега. Винаги започвам да се притеснявам дали не съм бременна, защото при мен всичко е объркано. Определено след този път няма да си правя повече експерименти. Не искам да треперя, дори да няма повод, и да си правя тестове. Моля ви, споделете вашия опит с противозачатъчните и ми кажете дали трябва да се страхувам от нежелана бременност при такава ситуация. Пиши ми на лично относно проблема ти с кистите да ти препоръчам едно място (сестра ми имаше такъв проблем) и мисля ,че и на теб ще помогне .