PDA

View Full Version : Знаменосец помощт!



SteadyBG
09-07-2010, 13:16
Момчета и момичета избран съм за знаменосец на училището,но не искам да носа гейските панталон и риза ... просто не искам приятелите да ме виждат облечен в тез гадни дрехи ... дайте съвет. Карам се с майка ми за това и до понеделник 13 трябва да съм решил. Кажете ако сте на мое място какво бихте избрали. :(

SmilezZz
09-07-2010, 13:22
Аз бих,кефи ме това 8-)
Иначе не е важно кой какво мисли,
ти решавай..Ако на теб ти харесва това,
бъди знаменосец - ако не,не..
Да не ти пука какво ще мислят тези
твои "приятели"...
Ти си живееш ТВОЯ живот,не техния :? :?

SuMmEr_KiSS
09-07-2010, 13:22
Нямаше да се съглася след като знам как всички се подиграват на знаменосците. Във всички се поражда смях просто. Особенно,ако е някой как да се изразя "по-вървежен" в училище.А и не мисля ,че кой знае колко ще ти помогне в образованието. Никаде в дипломата няма да ти пишат " най-великия знаменосец" :D
Не бих се съгласила попринцип.

SteadyBG
09-07-2010, 13:49
Нямаше да се съглася след като знам как всички се подиграват на знаменосците. Във всички се поражда смях просто. Особенно,ако е някой как да се изразя "по-вървежен" в училище.А и не мисля ,че кой знае колко ще ти помогне в образованието. Никаде в дипломата няма да ти пишат " най-великия знаменосец" :D
Не бих се съгласила попринцип. мерси реших се няма да съм и аз това казвах на майками .. не искам да отнасям подигравки аз см готин чуек :-P :P :oops:

FlowerPower
09-07-2010, 13:57
Струва си да опиташ. Дали си готин не се определя от това дали си бил знаменосец или не :lol:

SteadyBG
09-07-2010, 14:02
Струва си да опиташ. Дали си готин не се определя от това дали си бил знаменосец или не :lol: oh незнам не съм решил все още :o

Djuff
09-07-2010, 14:19
Тъпо е да носиш некво знаме тъпо е и да носиш гейски дрехи.Откажи се ако не те кефи и ако мислиш, че другите ще ти се подиграват.Са за некво знаме сеир ли ше прайш ;).

Afterbirth
09-07-2010, 14:21
Абе я стига!Нищо, абсолютно нищо унизително и достойно за подигравки няма в това да носиш знамето на училището.Принципно би трябвало да се усеща като един вид оказана чест, поне както си го представям... Но дори и да не чувстваш нещо специално като знаменосец, аргументите ти да се откажеш са глупави.Дрехите?И като те видят приятели облечен в "тия гадни дрехи", какво?Ще се съберат и ще започнат като стари клюкарки да обсъждат облеклото ти ли?И ти се плашиш от това клюкарстване... ?Звучи смешно.Стегни се и ако не успееш да намериш някоя по - смислена причина да се откажеш, отиди.

dontcomeanycloser
09-07-2010, 14:22
:razz: :razz: :razz: :razz:
Човек ще ме разбиеш - ще съм, няма да съм.Какво ти пречи бе, съгласи се.Кой ще ти се смее, то не е срамно.Поне в моето училище на никой не му дреме толко кой е знаменосец, даже е някво яко, де да знам.Сестра ми е знаменоска и никой нищо не и казва.По-добре да се съгласиш, щото ще зарадваш госпожи моспожи, пък ако откажеш може да те помислят за някъв надут.И що па да са смешни костюмите?

Bonita1991
09-07-2010, 14:25
трябва да се радваш защото знаменосец не се избира на случаен принцип :) помисли си нищо няма да ти стане

xWandereRx
09-07-2010, 14:28
ее след време ще забравят

neocide
09-07-2010, 14:42

hrisana
09-07-2010, 14:57
аз бях тази година отначало не исках ом после викам кфо пък ние сме с униформи ама както си решиш помисли и да станеш не губиш нищо :)

rauwkost
09-07-2010, 15:32
Ще се вдигнеш в очите на учителите ако си знаменосец, в противен случай ще стане обратното - ще им паднеш в очите ако откажеш. Прецени струва ли си. ;)

ReaDy
09-07-2010, 15:37
Казва се знамедЪъъърржачччччЧч сашеЕ....

ameli
09-07-2010, 16:15
Как ще те е срам бе, това е чест, че училището е избрало теб да го представляваш. Добре де, не самичко, ами учителите и директорката, което е по-важното.

Пък и е много красиво мъж с риза. Няма нищо по-хубаво от това. Според теб размъкнатите парцали, каквито е модерно да е носят, са нещо повече?! Еми не, грешиш. Ще ти се подиграват, защото завиждат ;)

И не Саше, знаменосец му се вика, щото го носи през двора, а не го държи на едно място ;)

student456
09-07-2010, 16:51
Какви гейски,бе.Много мъжки са си униформите.Гейове са тия,които не искат да ги носят

IfeTyy
09-07-2010, 20:17
Човек съгласи се! Това е толкова.. преди се е смятало за толкова престижно, но не смятам, че днес думата "престижно" звучи много на място. Но това е както казаха мн хора чест... и наистина не се избира на случаен принцип, щом са те избрали си го заслужил по някакъв начин. Ти ще предтавиш училището си и ако съдиш, че приятелите ти няма да са ти вече такива, защотото си знаменосец кви приятели са това? Според мен се съгласи супер яко е от личен опит, аз бях асистентка

xKiFlA
09-07-2010, 20:42
и от кога панталон и риза са гейски дрехи :razz:
:?

awerw
09-07-2010, 20:47
тцц аз ако бях слагам байряка отпреде и почвам да го развявам :lol:

Verminaard
09-07-2010, 22:48
Момчета и момичета избран съм за знаменосец на училището,но не искам да носа гейските панталон и риза ... просто не искам приятелите да ме виждат облечен в тез гадни дрехи ... дайте съвет. Карам се с майка ми за това и до понеделник 13 трябва да съм решил. Кажете ако сте на мое място какво бихте избрали. :(
Абе каква си ти долна плюнка бре?То да носиш знаме е чест!Но едва ли мОдерно копеленце като тебе си има и най-беглата представа що е това чест и гордост.
На твое място,мамка му,добре,да ПРЕДПОЛОЖИМ че някога в някой мой хероинов кошмар бих имал твоята ебалническа дилема,нямаше да се държа като безгръбначното недисциплинирано лекенце,с чийто образ си мислиш че тежкарееш,а щах да бъда благодарен че от сто и двеста кирливи изродчета на МЕН са ми дали знамето в ръката и сами казали - ето,вей там и показвай гордост.
И се пише помоЩ бре,говедо селско.Ти не можеш да пишеш,пък знаме тръгнали да ти дават.Тебе знаеш ли колко бой трябва да ти изяде гърба и задника докъто се очовечиш,а? А? Питам!
Боклук.

Di
09-07-2010, 23:03
известен съм в училище,не бих приел

student456
09-08-2010, 08:33
Май тая тема вече стана махленска свада

EarthShaker
09-08-2010, 08:47
eбeм ти гнусния пeдeрacт, не заслужаваш да си знаменосец

meganet
09-08-2010, 13:35
Какъв знаменосец си ти като не можеш да напишеш ПОМОЩ?

SteadyBG
09-08-2010, 13:49
Човек съгласи се! Това е толкова.. преди се е смятало за толкова престижно, но не смятам, че днес думата "престижно" звучи много на място. Но това е както казаха мн хора чест... и наистина не се избира на случаен принцип, щом са те избрали си го заслужил по някакъв начин. Ти ще предтавиш училището си и ако съдиш, че приятелите ти няма да са ти вече такива, защотото си знаменосец кви приятели са това? Според мен се съгласи супер яко е от личен опит, аз бях асистентка прави сте всички ... ще съм :smt111 \:D/

student456
09-08-2010, 14:16
Браво бе,човек,Сети се най-после.

monotonous
09-08-2010, 18:13
В нашето училище това е чест и никой не се смее на знаменосеца, даже го аплодираме... :(
Но явно разни хора, разни идеали, или съответно - разни училища, разни идеали...

:x

student456
09-08-2010, 18:18
Пък и до знаменосеца стоят две красиви знаменоски.Айде,заключ на темата

SteadyBG
09-09-2010, 06:58
Пък и до знаменосеца стоят две красиви знаменоски.Айде,заключ на темата още 1 от причините да не искам да съм знаменосец :-D

SteadyBG
09-09-2010, 06:58
Пък и до знаменосеца стоят две красиви знаменоски.Айде,заключ на темата още 1 от причините да не искам да съм знаменосец :-D най грозните са тези 2 ...

tman
09-09-2010, 08:45
спокойно майка ти няма да ти откаже сладоледа за десерт (освен ако не зла диктаторка :D ).обясни и че репутацията ти ще пострада. тя ще разбере. откажи се щом не искаш. верно е много гейско.