PDA

View Full Version : Остра болка в корема дали е ХЕРНИЯ ???



vIKToriYa
09-07-2010, 13:45
Искам да ви попитам от близо 1 год. имам болки в корема ... извадиха ми апендикса но те продължават само че се преместиха отляво и то болката е някаква тъпа.. след апандисита не обърнах внимание но миналата вечер кам 04.00 пак така ме болеше много тъпо и изведнъж започна да ме срязва жестоко и ми се гадеше боли ме пак отдясно ( където ме оперираха) боли и от ляво на същото място и малко по-нагоре посока пъпа... и ме срязва ужасно ... изпих два бузколизина + спазмалгон + течен аналгин в интервали разбирасе но не ми мина до 05.30.. ходихме до бърза помощ и там веднага ми направиха изследване предположиха че е песъчинки в бъбреците ... и утре съм на ехограф и ще отида но искам да ви попитам някой оплаквал ли се е от такива болки и какво е излязло... защото чета по и-нет и има възможност да е херния ..... дали е възможно ??? някой имал ли е херния и какво са били симптомите?

titinkaa
09-07-2010, 13:57
мен понякога ме срязва една болка едновременно от двете страни,но не съм правила излседвания,и на мама и се случва поякога.

vIKToriYa
09-07-2010, 16:06
да това да... но аз говоря имам постоянна болка и от двете страни но ме срязва от време на време болката е постоянна

NeverTheSame
09-08-2010, 09:37
Мен са ми правили операция от херния..беше одавна,но съм сигурна,че не съм имала никакви болки.Единствения признак,който помня е,че ми беше подут корема..долу в дясно и това е.
Наистина по-вероятната диагноза за мен е някакви песъчинки в бъбреците,защото болката е точно такава,каквато ти я описваш.

vIKToriYa
09-08-2010, 10:42
Мен са ми правили операция от херния..беше одавна,но съм сигурна,че не съм имала никакви болки.Единствения признак,който помня е,че ми беше подут корема..долу в дясно и това е.
Наистина по-вероятната диагноза за мен е някакви песъчинки в бъбреците,защото болката е точно такава,каквато ти я описваш.

да може и така да е... аз имам подутина само долу вляво не видима но се напипва подутина която от другата страна нямам иначе като си пипам корема отдясно ниско долу съвсем леки болки едва незабележими .... но започне ли да ме боли силно ме боли ниско долу и отляво и отдясно ( а имам махнат апандисит)

vIKToriYa
09-08-2010, 10:44
на изследванията левкоцитите са ми се покачили ....