PDA

View Full Version : Момчета дразните ли се когато...?



bilqnavod
09-07-2010, 14:18
Много ми е интересно да попитам мъжката част от форума. Дразните ли се, когато едно момиче плаче/реве/хленчи/хълца и т.н. пред вас? Как ви действа? И въобще смятате ли, че това типично и присъщо поведение за жената и е от полза или по-скоро не? Ако е така защо? :)

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 14:31
Аз съм момиче,но от моя скромен опит бих казала,че "Женските сълзи ПОЧТИ винаги трогват мъжкото сърце.".(ако имат такова :D )

InloVeGirl27
09-07-2010, 14:37
+ 1 .. Няма как да са непристойни за жената. Нали сме НЕЖНАТА част ... За мъжете е по-необичайно.. :-)

xNiKx
09-07-2010, 14:41
Аз съм момиче,но от моя скромен опит бих казала,че "Женските сълзи ПОЧТИ винаги трогват мъжкото сърце.".(ако имат такова :D )
Аз съм момче и съм съгласен. :D обаче има разлика между "плаче" и "хленчи".

ChalgaBoy
09-07-2010, 14:42
Аз съм момиче,но от моя скромен опит бих казала,че "Женските сълзи ПОЧТИ винаги трогват мъжкото сърце.".(ако имат такова :D )
\:D/ Защо вече не те засичам да коментираш раздела "секс" :( без тебе е скучно


По темата:Аз лично немога да гледам сълзи в очите на момиче... Но само когато са истински... да седне да се тръшка , щот не е станало нейното.. най-много да отнесе една дълга поздравителна :P :P

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 14:50
Аз съм момиче,но от моя скромен опит бих казала,че "Женските сълзи ПОЧТИ винаги трогват мъжкото сърце.".(ако имат такова :D )
\:D/ Защо вече не те засичам да коментираш раздела "секс" :( без тебе е скучно


По темата:Аз лично немога да гледам сълзи в очите на момиче... Но само когато са истински... да седне да се тръшка , щот не е станало нейното.. най-много да отнесе една дълга поздравителна :P :P

Хахаха,еми няма почти нищо интересно там...Тука е доста по-интересно -различни хора,различни идеали :-D И чак пък да е скучно-все ще се намери някой като мен хем да критикува,хем да окуражава :D :D :D

ChalgaBoy
09-07-2010, 14:52
Аз съм момиче,но от моя скромен опит бих казала,че "Женските сълзи ПОЧТИ винаги трогват мъжкото сърце.".(ако имат такова :D )
\:D/ Защо вече не те засичам да коментираш раздела "секс" :( без тебе е скучно


По темата:Аз лично немога да гледам сълзи в очите на момиче... Но само когато са истински... да седне да се тръшка , щот не е станало нейното.. най-много да отнесе една дълга поздравителна :P :P

Хахаха,еми няма почти нищо интересно там...Тука е доста по-интересно -различни хора,различни идеали :-D И чак пък да е скучно-все ще се намери някой като мен хем да критикува,хем да окуражава :D :D :D

Ако кажа ,че ми липсваш ще се върнеш ли ? (ako кажеш не , няма да го казвам ха-ха) Тук си е интересно , но е по-трудно за следене , кой каде какво и защо пише... опитах се един ден да следя г/д нещата , след 2-рия час вече бях объракн 8-)

Nevyzmutim
09-07-2010, 15:00
Зависи за какво.

umri
09-07-2010, 15:01
Ако е умрял близък, роднина, приятел... баба в болница и тн. може разбира се.... но да ми реве, защото не е станало на нейното и да се опитва да се изкара жертва... аре бе.

danchobg
09-07-2010, 15:05
...meh

vIKToriYa
09-07-2010, 15:06
Аз съм момиче,но от моя скромен опит бих казала,че "Женските сълзи ПОЧТИ винаги трогват мъжкото сърце.".(ако имат такова :D )

многоо правилно !!! но да не се прекалява ...

:D

lyfche
09-07-2010, 16:22
Аз съм момиче,но да кажа :smt040 .. една приятелка почти постоянно хълца,е не постоянно но кажи-речи,15-20 минути или повече нещо такова :smt042 ии гаджето й само й се дразнеше и даже й говореше,че го прави нарочно :smt103

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 16:26
Аз съм момиче,но от моя скромен опит бих казала,че "Женските сълзи ПОЧТИ винаги трогват мъжкото сърце.".(ако имат такова :D )
\:D/ Защо вече не те засичам да коментираш раздела "секс" :( без тебе е скучно


По темата:Аз лично немога да гледам сълзи в очите на момиче... Но само когато са истински... да седне да се тръшка , щот не е станало нейното.. най-много да отнесе една дълга поздравителна :P :P

Хахаха,еми няма почти нищо интересно там...Тука е доста по-интересно -различни хора,различни идеали :-D И чак пък да е скучно-все ще се намери някой като мен хем да критикува,хем да окуражава :D :D :D

Ако кажа ,че ми липсваш ще се върнеш ли ? (ako кажеш не , няма да го казвам ха-ха) Тук си е интересно , но е по-трудно за следене , кой каде какво и защо пише... опитах се един ден да следя г/д нещата , след 2-рия час вече бях объракн 8-)

Стига с тея зарибявки бе хора,спрете се :D :D :D Не търся нищо в тоя форум :D Май ще ти се наложи да не го казваш :D

Elenichkaa
09-07-2010, 16:43
аз съм момиче,но мразя хленчещи и оплакващи се хора!
Уважявам тези,които се стремят да показват сила,а не сълзи.То най-лесно е да се разплачеш и разхленцаш 8-)

cherinka
09-07-2010, 19:12
Аз редовно си ревя пред мъжете.
Единственото, което правят, е да ме прегръщат, успокояват, съветват. И е зарибено. :D

djipsito
09-07-2010, 19:29
Едва ли някое момиче ще си размаже грима напразно (ако носи грим.. ) ;р

experiment_m
09-07-2010, 19:34
Стига да има уважителна причина за рев - ОК - определено женските сълзи будят съчувствие в мен. Но има моменти, когато се реве за глупости и такива моменти ,в които трябва да се сдържат сълзите - тогава по-скоро мога да се издразня яко.

Di
09-07-2010, 19:49
ако някое момиче се разплаче пред мен ще ми стане неприятно/гадно,ако аз съм причината

pepschy
09-07-2010, 20:26
Аз редовно си ревя пред мъжете.
Единственото, което правят, е да ме прегръщат, успокояват, съветват. И е зарибено. :D
в един момент тва да им ревеш постоянно ще им омръзне : )..

SaveMeFromMyself
09-07-2010, 21:44
Случва ми се от време на време да се разплача пред момче, но винаги е за нещо по-съществено.. случвало ми се е и момче да плаче пред мен..

withdrawsmoke
09-07-2010, 21:44
Зависи какво е момичет.В смисал ако ми е просто приятелка,ще ми е чудно какво е станало и ще искам да разбера.А ако е някое гадже на която много да държа ще разбера какво е станало и ще направя всичко възможно за да и оправя настроениеро.А попринцип женския плач и хленчене ме изнервят,защото се чудя какво да направя и въобще това е ебаси гадното женско оръжие.Плаче ли пред мен съм безсилен.... :[

mimka1912
09-08-2010, 05:57
Според мен плача е признак на ранимост. Попринцип плача често, но когато съм си вкъщи и никой не ме вижда. Само сегашния ми приятел ме чувал (по телефона) да плача и му стана мноого кофти. Просто не искам някой да ме вижда да плача, защото започава едноо дълго обясняване кой, кога, какво и т.н. :)

bilqnavod
09-08-2010, 06:26
Според мен плача е признак на ранимост. Попринцип плача често, но когато съм си вкъщи и никой не ме вижда. Само сегашния ми приятел ме чувал (по телефона) да плача и му стана мноого кофти. Просто не искам някой да ме вижда да плача, защото започава едноо дълго обясняване кой, кога, какво и т.н. :)

+1 :)

notlike
09-08-2010, 08:02
Има ли причина, ще ми стане много гадно. Ама тези безсмислени ревове и викове, че не станало на тяхното, това ме кара да се смея много бурно и почвам да кова изречения със сарказъм, което хич не е добре за този, към когото отправям думите. Сълзите се пазят за сериозни неща и просто когато не се издържа, а не за щяло и нещяло.

Converse333
09-08-2010, 09:24
Аз съм момиче,но от моя скромен опит бих казала,че "Женските сълзи ПОЧТИ винаги трогват мъжкото сърце.".(ако имат такова :D )
Аз съм момче и съм съгласен. :D обаче има разлика между "плаче" и "хленчи".

При мен се случи веднъж да ми се насълзят очите пред едно момче. Той ме погледна в очите и ме попита само: "Какво ти има?" Аз си изтрих сълзите, а той изчака да ми мине и да сменя темата на разговора. Пълен идиот, дори не ме успокои, а знаеше, че той беше причината да ми е гадно.... :o 8-)

mynichka
09-08-2010, 09:51
Ако е умрял близък, роднина, приятел... баба в болница и тн. може разбира се.... но да ми реве, защото не е станало на нейното и да се опитва да се изкара жертва... аре бе.
аз съм момиче, но също съм на това мнение :)

kombarka
09-08-2010, 11:39
Зависи от причината, естевствено. Аз никога не съм плакала пред момче.. Ако не се брои един идиот от компанийката, който стана свидетел на групов момичешки рев задари края на лятото. Ама попринцип мога да си контролирам емоциите... Едва ли мога да се разплача пред някого.

ChalgaBoy
09-08-2010, 11:53
Зависи от причината, естевствено. Аз никога не съм плакала пред момче.. Ако не се брои един идиот от компанийката, който стана свидетел на групов момичешки рев задари края на лятото. Ама попринцип мога да си контролирам емоциите... Едва ли мога да се разплача пред някого.

Плачат е признак на слабост,а ти определено си една силна жена. :mrgreen: Евала ! Ще ти се случи да се разплачеш пред някого , на всеки му се случва рано или късно :-P

kombarka
09-08-2010, 12:37
^ Ехх, сладура той. 8-)

soul1199
09-08-2010, 18:00
на мен рядко ми се случвало да плача пред момче,но не мисля,че е някакъв проблем да го правя

JakesInsanity
09-08-2010, 18:13
Повечето реват само от самосъжаление и щото са жадни за внимание и съжаление, дори когато самите те са причинили страдание на някой заради тъпотията си. В тоя случай не само се дразня... подобни крокодилки много.

Иначе ако е някое свястно момиче (почти никога не се случва) и има основателна причина, естествено ще ми е адски гадно, защо да се дразня... надали ще искам да е тъжна.

AsHbRoWnIE
09-08-2010, 18:41
Повечето реват само от самосъжаление и щото са жадни за внимание и съжаление, дори когато самите те са причинили страдание на някой заради тъпотията си. В тоя случай не само се дразня... подобни крокодилки много.

Иначе ако е някое свястно момиче (почти никога не се случва) и има основателна причина, естествено ще ми е адски гадно, защо да се дразня... надали ще искам да е тъжна.
+1 .....
а когато момиче плаче особенно някое от заобикалящите ме момичета
е защото им е станало тъпо че никой не им обръща внимание.Почват да ми реват...е това го мразя искрено ....иии когато питаш защо плаче казват : Не е твоя работа махай се .... досега не ми се е случвало момиче да плаче за нещо по сериозно...

beautiful1whisper
09-09-2010, 12:12
Аз съм момиче,но от моя скромен опит бих казала,че "Женските сълзи ПОЧТИ винаги трогват мъжкото сърце.".(ако имат такова :D )

многоо правилно !!! но да не се прекалява ...

:D

:smt003 точно

DreamWTF
09-09-2010, 12:27
Не,по скоро би ме трогнало.

Eclipsercho
09-09-2010, 12:28
ChalgaBoy, да ти го начукам в малките букви, научи се да пишеш лични съобщения, бе момче. :-x

По темата: Не мисля, че е лошо момичето да си изразява чувствата.. даже бих се зарадвал, че ми вярва до такава степен, че да се отпуска напълно пред мен= :)

mrazqkindergarten
09-09-2010, 15:13
Пред 1 момче съм плакала и.. не, не му стана гадно... Издразни се по-скоро, да... :)

DasReich
09-09-2010, 15:17
Пред 1 момче съм плакала и.. не, не му стана гадно... Издразни се по-скоро, да... :)

Много зависи и от ситуацията, майна :)

indigo0lady
09-10-2010, 09:18
Случи ми се веднъж и без малко и той да ревне... :lol: Не исках да става така, но беше станала невероятно голяма каша и просто се сринах пред него.

DarkTemplar
09-10-2010, 10:21
Понякога ме трогват, но не бива да се прекалява. Трудно понасям прекалено емоционалните жени, които реват за най-малкото нещо. Предпочитам по-уравновесените. Много зависи какво е отношението ми към жената и в какъв момент се случва. Да кажем, че умея да успокоявам. ;)

silvana95
09-10-2010, 12:13
аз съм момиче и не мога да плача пред момче , просто не мога

Serseri91
09-10-2010, 12:31
Мен ме дразни да плаче изобщо някой пред мен.Още повече ако няма сериозна причина.Дори ми е противно да плаче момиче пред мен :?

Nakadah
09-10-2010, 17:07
Дали се дразна? Ама ти сериозно ли? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Колкото се може по-далече от такива момичета!

BoBa4eWeR
09-10-2010, 17:50
Ако причината заради която плаче е сериозна не ме дразни..
Но ако е някфа маймуна подводна немога да я изтрая ;д

RoSKo0o0
09-10-2010, 17:56
...

YouDontKnowMe
09-10-2010, 18:04
Ооо, мен определено ме трогват мъжките сълзи. От любимите неща ми е.
Инак, и да го дразни, и да не го дразни - нервачка съм, рева от изнервяне - ако не му изнася, чиба.

pavka7a
09-10-2010, 18:31
Стига да има уважителна причина за рев - ОК - определено женските сълзи будят съчувствие в мен. Но има моменти, когато се реве за глупости и такива моменти ,в които трябва да се сдържат сълзите - тогава по-скоро мога да се издразня яко. +1