PDA

View Full Version : ще ми режат гемчето



LaRgEboy
09-07-2010, 16:02
Плс кажете дали боли като се маха късото гемче щото утре сутринта ще ми го махат с пълна упойка и мене ме е шубе нещо

ПП на 13 съм!

Claymore
09-07-2010, 16:31
Когато си под пълна упойка ти спиш...Не усещаш нищо.
А за ефекта след това не знам нищо.

SK0RP10N
09-07-2010, 17:48
Това е за темата "Фимоза" по-горе.
Аз съм с премахнато гемче, и аз бях с пълна упойка - болка НИКАКВА.
Просто усещаш, как почва да ти се вие свят и всичко се размазва и заспиваш адски бързо, след което директно се събуждаш в някоя стая, настанен в легло.
Ако операцията се направи добре, болки след това пак НЯМА (както бе при мен).
Няма нищо страшно ;)

LaRgEboy
09-08-2010, 11:10
Мина добре още ми се вие свят от упойката коята беше в 8 часа.Е да нищо стра6но няма

SK0RP10N
09-08-2010, 17:34
8 часа упойка !?
Нещо си се объркал.
При мен цялата операция е преминала за по-малко от час (около 40 минути, някъде) и се събудих след 15-тина минути след края на операцията.

TykaSePisheNick
09-08-2010, 18:39
Лекарите не хапят. /Уверих се :D /
Бтл и аз се събудих около 30 мин след операцията, ама ми се спеше адски много и си дремнах още 2-3 часа..

SK0RP10N
09-08-2010, 18:44
Аз щом се събудих, веднага почнах да правя опити да разбера, какво става около мен.Бях силно дезориентиран (предполагам като всички останали, претърпели пълна упойка) и мозъкът ми работеше на 100% performance - толкова трескаво и ясно мислене рядко имам, ама крайниците ми не се поддаваха много на команди (т.е. по-трудно си координирах ръцете и краката) и не виждах почти нищо (в началото до 1 метър пред мен и то адски размазано).Добре, че телефонът ми е с touch screen, та ми бе по-лесно да се обаждам на разни познати веднага след упойката, за да ги псувам и ебавам, че съм оживял (незнайно защо го правех това) :D

TykaSePisheNick
09-08-2010, 18:52
Аз щом се събудих, веднага почнах да правя опити да разбера, какво става около мен.Бях силно дезориентиран (предполагам като всички останали, претърпели пълна упойка) и мозъкът ми работеше на 100% performance - толкова трескаво и ясно мислене рядко имам, ама крайниците ми не се поддаваха много на команди (т.е. по-трудно си координирах ръцете и краката) и не виждах почти нищо (в началото до 1 метър пред мен и то адски размазано).Добре, че телефонът ми е с touch screen, та ми бе по-лесно да се обаждам на разни познати веднага след упойката, за да ги псувам и ебавам, че съм оживял (незнайно защо го правех това) :D
Хахахах..Аз помня, че се събудих яко пресъхнал..Всичко бе крайно размазано и някак видях сестра да минава през коридора..
-Сестраа..
-Чакай малко
След малко идва:
-Сестра, може ли да пия вода??
Сестрата поглежда часовника:
-След 1-2 часа.
-Добре-и пак заспах..След час два майка ми влязла в стаята и ме събуди, пих вода и си пуснах филм на телефона.. 8-)

SK0RP10N
09-08-2010, 20:26
Е, аз ги бях псувал, когато се събудих от упойката.
Устата ми бе адски пресъхнала, защото вече 12 часа не бях пил вода.
Баба ми, която беше в стаята, когато се събудих, ми разказва, как съм викал:

Е, ще ви е*а пу*ката майна, дайте ми водка, ром, ракия или бира, че умирам от жажда.Heil Hitler !

horacio
09-14-2010, 18:12
Е, аз ги бях псувал, когато се събудих от упойката.
Устата ми бе адски пресъхнала, защото вече 12 часа не бях пил вода.
Баба ми, която беше в стаята, когато се събудих, ми разказва, как съм викал:

Е, ще ви е*а пу*ката майна, дайте ми водка, ром, ракия или бира, че умирам от жажда.Heil Hitler !

ЛЕЛЕЕ разцепих се!!! :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: