PDA

View Full Version : skype за nokia 5800 xpress music



zay4e
09-07-2010, 17:02
изтеглих си скайп на gsm-a,но когато го пусна,сложих потребителско име и парола и ми излиза,че трябва да се свържа с интернета от оператора, а аз искам с интернета от wireless-а.Някой ако знае да ми каже :(

Bianc0
09-07-2010, 22:57
За да се логнеш трябва да използва GPRS-а,а после вече се свързва с wi-fi...

SK0RP10N
09-08-2010, 08:19
Не, не е така.
Стартираш интернет browser-a и влизаш в някой сайт, независимо кой, като се закачаш за wi-fi (wireless).След което вече стартираш скайп, пишеш име и парола и то автоматично ще почне да използва мрежата, за която си се закачил(а).

K_O_L_E_V
09-08-2010, 08:23
Може да даде на Settings > Connectivity > Wireless LAN > и като намериш мрежа Options> Connect И влизаш в скайп след това.....

zay4e
09-08-2010, 13:49
Пробвах както казахте,но пак ми излиза "необходимо свързване чрез интернет globul" и аз му дадах отмяна :(

playhard1
09-08-2010, 14:34
погледни си в настройките всеки symbian има някаква опция дали автоматично да се свързва или да те пита всеки път при свръзване. Настрой го да те пита каква връзка да използва.

L0ST
09-08-2010, 15:40
сложи си fring

zay4e
09-08-2010, 16:08
сложи си fring

какво е това

CheAD
09-08-2010, 22:18
За да не те набутват от твоя оператор когато искаш да си влезеш в скайп си изключи мрежата/профил:офлайн/.Това можеш да направиш като натиснеш на "Общ профил" или който и профил си избрал/а и избираш от падащото меню последния профил офлайн.После както ти каза K_O_L_E_V отиваш в настройки > свързване > Безжична LAN > избираш си безжичната мрежа,свързваш се,ще те попита дали искаш да имаш WLAN връзка в режим офлайн,натискаш "да",ще се свърже и после скайп и приятели :) Ако имаш въпроси относно обясненията ми пиши на лично,имам такава нокиа 5800 и почти всеки ден си влизам в скайп от нея :)

Послепис:след като спреш да използваш интернет си включи пак общия профил или който използваш,защото в профил офлайн не можеш да звъниш или да ти звънят/важи и за смс-и/

Дано съм помогнал.

zay4e
09-09-2010, 11:20
За да не те набутват от твоя оператор когато искаш да си влезеш в скайп си изключи мрежата/профил:офлайн/.Това можеш да направиш като натиснеш на "Общ профил" или който и профил си избрал/а и избираш от падащото меню последния профил офлайн.После както ти каза K_O_L_E_V отиваш в настройки > свързване > Безжична LAN > избираш си безжичната мрежа,свързваш се,ще те попита дали искаш да имаш WLAN връзка в режим офлайн,натискаш "да",ще се свърже и после скайп и приятели :) Ако имаш въпроси относно обясненията ми пиши на лично,имам такава нокиа 5800 и почти всеки ден си влизам в скайп от нея :)

Послепис:след като спреш да използваш интернет си включи пак общия профил или който използваш,защото в профил офлайн не можеш да звъниш или да ти звънят/важи и за смс-и/

Дано съм помогнал.


дам сега вече стана,мерси много :)

K_O_L_E_V
09-09-2010, 11:23
Аз лично влизах без да си правя телефона Offline....

CheAD
09-09-2010, 14:38
Аз лично влизах без да си правя телефона Offline.... Ами не съм казал,че не може,но има риск да те набутат,мен така ме набутаха със 7-8 лева за интернет,който дори не бях ползвал :)

Nqkuf
09-10-2010, 13:48
Аз за да не се набутвам като визам в нета, от настройките на телефона си изтрих всички точки за достъп до нета ( my globul, GPRS, WAP и др)
и сега като ми трябва нет ми изкарва само наличните wi-fi и така...
:P