PDA

View Full Version : Голяма грешка ли направих



yYniiKaLnAa
09-07-2010, 16:50
Преди 2 месеца ходех с едно момче, към което все още имам доста силни чувства, въпреки че незнам защо... След като скъсах с него тръгнах с друго момче (защото си мислех, че така ще забравя по-лесно първия..), към което имах симпатий и си мислех, че с времето ще започна да имам чувства към него, но уви... Днес скъсахме и се чудя дали не направих грешка.. той имаше доста силни чувства към мен, но с него се чувствах "вързана"... Един месец чаках, но не се получи.. Имам чувството, че започвам да съжелявам, че постъпих така с него .. :-k

notlike
09-07-2010, 17:06
Когато разбереш какво искаш, тогава ще търсиш.. това твоето знаеш ли как го наричам аз, а може би и други хора - ИЗГЪЗИЦА. Да се направиш на голямата работа пред приятелките си. Затова и в момента си с к** отзад. Живо и здраво от морето :)

xoxi
09-07-2010, 17:13
Много зле си постъпила с момчето. На теб едва ли би ти било приятно някой да те използва по такъв начин. Съжалявам за него и за това, че е имал чувства към теб.
По-добре изчакай с времето да отшумят чувствата към онова момче. Недей се хващай отново с някой в опит да забравиш друг. Глупаво е!

sasha_90
09-07-2010, 17:45
Сгрешила си като си тръгнала с другото момче.Не се прави така.

Sham
09-07-2010, 17:52
препоръчвам засилено внимание в часовете по български, ако няма подобрение - опитайте да отворите книга. горчи, но е за ваше (и наше!) здраве. :-o

vilito2589
09-07-2010, 17:54
Не голяма угромна грешка си направила!!! Ти би ли искала някое момче да постапи така с теб ..!? Едва ли. Не прави грешката да тръгваш с някое момче само за да забравиш друго първо е тъпо второ е подло!

7227
09-07-2010, 18:30
Помисли какво искаш,защото и ти не знаеш.Залъгала си второто момче,за да забравиш първото и сега какво?? Сама си си го направила.

m0n4yyy
09-07-2010, 18:50
Не си постъпила добре, но съдейки по поста ти .. явно сама го осъзнаваш и няма нужда да ти бъде натяквано. Това просто ще ти бъде за урок, за да знаеш, че не трябва да правиш това, което не би искала и на теб да ти направят. Хубаво е, че съжаляваш за постъпката си .. всеки греши .. въпросът сега е да се стараеш да не повтаряш повече тази грешка.
Хайде късмет и другия път се замисляй повече за евентуалните бъдещи последствия, когато предприемаш такива решения. :)

П.С.: Ти прецени дали би било уместно в твоя случай да отидеш да обясниш на момчето защо си постъпила така и да му се извиниш или просто да оставиш нещата такива, каквито са.

MaLkaTa_LaDy
09-07-2010, 18:57
До колкото разбрах с въпросното момче сте скъсали по някакви причини и след това, за да го забравиш, си тръгнала с друго. Ако е така - не си направила никаква грешка, просто не си направила нещо добросъвестно. Можеше и да се получи с второто момче, нямаше как да знаеш, ако не беше опитала. Недей да съжаляваш.

s3nsual
09-07-2010, 19:26
Постъпила си много зле и явно сама го осъзнаваш . Вземи си поука и не прави така друг път . Нали не искаш и ти да бъдеш с някои , които е с теб , за да забрави бившата си .

pilencaaa
09-07-2010, 22:05
Преди 2 месеца ходех с едно момче, към което все още имам доста силни чувства, въпреки че незнам защо... След като скъсах с него тръгнах с друго момче (защото си мислех, че така ще забравя по-лесно първия..), към което имах симпатий и си мислех, че с времето ще започна да имам чувства към него, но уви... Днес скъсахме и се чудя дали не направих грешка.. той имаше доста силни чувства към мен, но с него се чувствах "вързана"... Един месец чаках, но не се получи.. Имам чувството, че започвам да съжелявам, че постъпих така с него .. :-k


Ти знаеш ли какво искаш? Нараняваш другиго по този начин... :-x

valdesbg
09-07-2010, 22:09
По същество самото тръгване с другото момче си е нещо нормално.

Дефакто обаче мотивите с които си го направила опорочават нещата и цялата картинка става.. меко казано осрана.

Забравяш някого сама. Не с помощта на 10000 момчета, чиито сърца после да разбиеш. И да се чудим всички що се шири нагласата "момичетата са куpви" :)

AsHbRoWnIE
09-08-2010, 19:45
ЕМ доста гадно си постъпила с момчето ама ...тиийнейджърски истории хм ? Айде грешка човешка и да заминаа 8)

iveetyy
09-08-2010, 19:47
Не е било правилно да лъжеш така едното момче.Рано или късно ще намериш някого към когото да изпитваш пак истински и силни чувства,дотогава не си играй на може би да , може би не . .

PyCoKoCkA93
09-08-2010, 19:50
Да,сгрешила си,но всеки човек греши...Най-добре започни на чисто без да се връщаш в миналото...Каквото и да искаш да поправиш вече е малко късно,а и нищо вече няма да е същото :)

soul1199
09-08-2010, 19:57
да постъпила си гадно,но не можеш да върнеш времето,просто продължи напред