PDA

View Full Version : Фризьор във Велико Търново



DanceGirl
09-07-2010, 17:57
Може ли да ми препоръчате добър фризьор във Велико Търново,защото аз по принцип ходя в Горна,но моят фризьор е зает седмици напред,а аз искам някаква нова и интересна прическа за първия учебен ден :) Благодаря ви,предварително!

katericArofl
09-07-2010, 17:59
Да, няма проблем, давайте за всеки град да направим тема :-P
Не мислиш ли, че е по удачно да питаш съученици, приятели, познати, а питаш по разни форуми..

DanceGirl
09-07-2010, 18:02
Ами повечето от приятелите ми не са от Велико Търново и заради това питам тук,а и ще мога да чуя повече мнения :)

YourBlackDahlia
09-07-2010, 18:06
М аз съм от Горна и съм ходила къде ли не - ВТ и т.н. В интерес на истината никъде не ме постригват като хората.. Всички режат колкото може повече :o Накрая стигнах до там сама да се постригвам. Наиситна ми се искаше да ти кажа къде има някой да те направи хубаво, но .. не съм попадала на такъв :D

gia_sena_mono
09-07-2010, 18:17
На Пишмана има една страхотна фризьорка. Не е в луксозен салон, а в малко ателие (даже то е малко като барака :D ), което се намира над Спортното училище. От години ходя при нея.
Тя следи модните тенденции, дава ти съвети и се вижда, че обича да подстригва. ... Напоследък нещо не я харесвам, ама си подстригва екстра.

DanceGirl
09-07-2010, 18:24
На Пишмана има една страхотна фризьорка. Не е в луксозен салон, а в малко ателие (даже то е малко като барака :D ), което се намира над Спортното училище. От години ходя при нея.
Тя следи модните тенденции, дава ти съвети и се вижда, че обича да подстригва. ... Напоследък нещо не я харесвам, ама си подстригва екстра.

Защо не я харесваш напоследък?На коя улица се намира фризьорският салон и как се казва фризьорката?

gia_sena_mono
09-07-2010, 18:39
Писах ти лично.

vIKToriYa
09-07-2010, 18:47
за Горна мога да ти препоръчам най-добрите фризьори просто няма втори !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! значи и двамата са мъже ... първият е в зеленият блок (ако го знаеш) срещу съда на 2-рият етаж но подстригва по-скъпо а другият е във фризьорски салон Глоридан ... той е на ъгъла след тунелчето на "киното" наглед не е някой понпозен салон но фризьора си разбира от работата определено !!!! аз ходя при него и за нищо на света не го заменям.....ако искаш пиши да ти дам телефон за контакти да си запишеш час и да ти обесня по-подробно ... :)

DanceGirl
09-07-2010, 18:51
за Горна мога да ти препоръчам най-добрите фризьори просто няма втори !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! значи и двамата са мъже ... първият е в зеленият блок (ако го знаеш) срещу съда на 2-рият етаж но подстригва по-скъпо а другият е във фризьорски салон Глоридан ... той е на ъгъла след тунелчето на "киното" наглед не е някой понпозен салон но фризьора си разбира от работата определено !!!! аз ходя при него и за нищо на света не го заменям.....ако искаш пиши да ти дам телефон за контакти да си запишеш час и да ти обесня по-подробно ... :)

Знам ги и двамата :) Аз ходя при този в зеления блок - Веско :) и другия го знам :) Но Веско е зает до 15-ти :(

gia_sena_mono
09-07-2010, 18:57
за Горна мога да ти препоръчам най-добрите фризьори просто няма втори !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! значи и двамата са мъже ... първият е в зеленият блок (ако го знаеш) срещу съда на 2-рият етаж но подстригва по-скъпо а другият е във фризьорски салон Глоридан ... той е на ъгъла след тунелчето на "киното" наглед не е някой понпозен салон но фризьора си разбира от работата определено !!!! аз ходя при него и за нищо на света не го заменям.....ако искаш пиши да ти дам телефон за контакти да си запишеш час и да ти обесня по-подробно ... :)
Kакви са им цените? Питам от любопитство,а и за да сравня с на моята.

iiordanova
09-07-2010, 19:08
До ПМГ-то има един салон , там подстригват добре.
На триъгълника до тенис корта в новия , син блок има един салон - там също препоръчвам.
В Beauty останах доволна , но съм се подстригвала само един път там.
И на Габровски има една добра фризьорка.
И в ''Трилби'' съм оставала много доволна.
В Търново има много места и в почти всички подстригват добре. ; ))
Наскоро малко над пазара отвориха ''Черна котка'' или там както беше , приятелки ми казаха , че са били доволни.

vIKToriYa
09-07-2010, 19:25
за Горна мога да ти препоръчам най-добрите фризьори просто няма втори !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! значи и двамата са мъже ... първият е в зеленият блок (ако го знаеш) срещу съда на 2-рият етаж но подстригва по-скъпо а другият е във фризьорски салон Глоридан ... той е на ъгъла след тунелчето на "киното" наглед не е някой понпозен салон но фризьора си разбира от работата определено !!!! аз ходя при него и за нищо на света не го заменям.....ако искаш пиши да ти дам телефон за контакти да си запишеш час и да ти обесня по-подробно ... :)

Знам ги и двамата :) Аз ходя при този в зеления блок - Веско :) и другия го знам :) Но Веско е зает до 15-ти :(

да Веско ами отиди при Данчо тогава той е много добър !!!!!!!!!

vIKToriYa
09-07-2010, 19:32
за Горна мога да ти препоръчам най-добрите фризьори просто няма втори !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! значи и двамата са мъже ... първият е в зеленият блок (ако го знаеш) срещу съда на 2-рият етаж но подстригва по-скъпо а другият е във фризьорски салон Глоридан ... той е на ъгъла след тунелчето на "киното" наглед не е някой понпозен салон но фризьора си разбира от работата определено !!!! аз ходя при него и за нищо на света не го заменям.....ако искаш пиши да ти дам телефон за контакти да си запишеш час и да ти обесня по-подробно ... :)
Kакви са им цените? Питам от любопитство,а и за да сравня с на моята.

ами зависи как и какво ще подстригваш .... при този който се подстригвам аз втория Данчо за връхчета ми взема 5 лв.. като му казвам д/г колко макс. искам да отреже .. за бретона ми взема 1лв. той само за връхчета не мокри косата изправя "на сухо" което е по-добре ... а иначе когато си правих нова прическа която включваше - цялостна подстрижка + бретон + кичури ( които станаха невероятно) + измиване на косата + изсушаване +слагами кристали+изпра ви ме ( можеби му се занимаваше нямаше хора след мен пък и се заприказвахме познаваме се отдавна) после ми сложи и някакъв професионален спрей за блясък който сега на 10 ще си поръчам от него защото е много хубав ми излезе 15 лв.

аз съм страшно доволна за мен той ее най-добрият ! :grin:

DanceGirl
09-08-2010, 08:46
Записах се при Иван Йорданов в Ирен :) Утре,очаквайте отзиви!

mynichka
09-08-2010, 09:16
ти си се записала, но аз все пак да кажа- "Стил"- Христина :)

krasiva vinagi
05-12-2016, 06:49
Искам да споделя със Вас, че доста дълго време търсих добър фризьор във Велико Търново. Една приятелка ми каза, за една фризьорка / със стаж над 25 години/ , която се казва Айтен. Отидох при нея и съм очарована от работата й. Изпипва си нещата до милимунда, постригване, прическа , всичко нужно е перфектно ! За моя изненада и цената на услугата беше съвсем в рамките на нормалното, така че ГОРЕЩО ви я препоръчвам. Мога да Ви дам и тел за връзка с нея 0887 87 07 17 . Пожелавам на всички да сте здрави и красиви !

gummybearss
05-15-2016, 17:09
Здравейте, мислех си ,че само аз търся добри фризьори, но имало и други като мен :Д Видях един салон от Краков нагоре, намира се в ляво, пишеше "Christian of roma" (поне така ми се стори ;д ) отзиви за там ?