PDA

View Full Version : Просто споделям лични драми...



gret4ety
09-07-2010, 19:10
В тази тема няма да търся помощ, нито ще искам да решавате проблема ми... Имам нужда да изпиша някъде всичките си тревоги Ако някои има мнение по темата ще се радвам да го чуя

Преди 10 месеца се запознах с едно момче, по точно ме запознаха с него... Казваха ми колко е свестен, убеждаваха ме че ще съм много щастлива с него, дори някои ми казаха да не го наранявам... Добре, запознахме се, започнахме да излизаме... А колкото повече време прекарвах с него, толкова повече хлътвах по него... Супер много го харесвах... Както и да е, след 1 месец тръгнахме и аз бях много щастлива, никога не се бях радвала толкова... Но продължи прекалено закрадко. След 5 дена толкова печеното и добро момче взе та скъса с мене, поради причината че не искал да се обвързва и незнам си какви глупости... Тогава трябваше да го намразя, но се случи точно обратното. Започнах да изпитвам невероятна привързаност към него, дори бих казала че го обичам... Дори незнам защо, няма причина, дори трябва да го мразя и да не искам да го виждам, но не.... аз умирам за него.. готова съм на всичко за него. Не мога дори напълно да опиша какво чувствам... Ходих с няколко момчета след него, като се лъжех че ги харесвам но седмица след това осъзнавах, че искам само него...
А той е пълен гадняр.. натиска се с всички, натеска се НА всички, без мен ест... Аз го мразя, ненавиждам го, мразя това което прави и това в което се превърнах заради него ,....... И въпреки това го обичам страшно много. Не искам вече... Не искам да не спирам да мисля за него и всеки път като го видя и да се изкушавам да му се хвърля на врата... Не искам да се мъча всеки път когато го видя да се натиска на някоя... Вече ми писна... Колко пъти си казвам че ще спра, но на следващия ден пак същата история.. Не искам да тръгвам с някое момче и после да късам с него защото пак искам оня нещастник... Колко момчета вече предава... На някои им пука, на някои - не.. За някои ми пука, за някои - не ... Искам просто да го забравя... но няма дори малка промяна от деня в който се влюбих в него до сега... А още повече той ми каза "Аз само искам да е**... особено тебе" ... Има случаи в които сексът предизвиква любов... и ако беше така аз може би щях да го направя и точно заради това ме хваща яд на какво съм готова заради него... Искам да свърши вече...

cherrycole
09-07-2010, 19:45
Трябва да бъдеш силна и да го преодолееш :)

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 20:07
Миличка животът продължава..Няма смисъл да тънеш в излишни размисли и да се съсипваш,заради момче,което НЕ го заслужава и НЕ значиш нищо за него...Продължи напред,ще срещнеш момче,което да си заслужава и няма да е поредният боклук като този...Започни да гледаш по-ведро на нещата,усмихвай се повече и се поогледай наоколо,за да не пропуснеш свестните момчета покрай себе си..Престани да потъваш в излишни идеали и горчиви спомени и започни да забелязваш стойностните хора покрай теб!!! :P :) :) :)

s3nsual
09-07-2010, 20:15
Миличка животът продължава..Няма смисъл да тънеш в излишни размисли и да се съсипваш,заради момче,което НЕ го заслужава и НЕ значиш нищо за него...Продължи напред,ще срещнеш момче,което да си заслужава и няма да е поредният боклук като този...Започни да гледаш по-ведро на нещата,усмихвай се повече и се поогледай наоколо,за да не пропуснеш свестните момчета покрай себе си..Престани да потъваш в излишни идеали и горчиви спомени и започни да забелязваш стойностните хора покрай теб!!! :P :) :) :) +1