PDA

View Full Version : СТРАНЕН ПРОБЛЕМ



sexyboybg
09-07-2010, 19:15
КОГАТО ЩЕ ПРАВЯ СЕКС С ПРИЯТЕЛКАТА СИ, МН СЕ ВЪЗБУЖДАМ, ДЪРВЯ ГО И КОГАТО СИ СЛОЖА КОНДОМА ВКАРВАМ Й ГО НЯКОЛКО ПЪТИ И СВЪРШВАМ МН БЪРЗО??? ПРЕДИ СЕКСА ТРЯБВА ЛИ ДА СИ УДАРЯ ЕДНА ЧИКИЯ ? ЩЕ ПОМОГНЕ ЛИ ТОВА? СУПЕР МН СЕ ВЪЗБУЖДАМ ОТ НЕЯ, ДАЛИ ТОВА Е КЛЮЧЪТ КЪМ ПРОБЛЕМА ИЛИ НЕ ? ИНАЧЕ КАТО СЪМ САМ И МАСТУРБИРАМ ИМАМ НОРМАЛНА ЕРЕКЦИЯ, ПРОДЪЛЖИТЕЛНА Е, НО ИМА МОМЕНТИ КОГАТО СМЕ С НЕЯ И ЩЕ ПРАВИМ СЕКС СЕ ПОЛУЧАВА ТОВА БЪРЗО СВЪРШВАНЕ? МОЛЯ ВИ ОБЯСНЕТЕ МИ ТОВА ПРОБЛЕМ ЛИ Е ИЛИ Е ОТ СИЛНАТА ВЪЗБУДА? КАК ДА ГО ОПРАВЯ ? НА НЯКОЙ СЛУЧВАЛО ЛИ МУ СЕ Е? ЧИКИЯ ПРЕДИ СЕКСА ПОМАГА ЛИ ?

ChalgaBoy
09-07-2010, 19:19
КОГАТО ЩЕ ПРАВЯ СЕКС С ПРИЯТЕЛКАТА СИ, МН СЕ ВЪЗБУЖДАМ, ДЪРВЯ ГО И КОГАТО СИ СЛОЖА КОНДОМА ВКАРВАМ Й ГО НЯКОЛКО ПЪТИ И СВЪРШВАМ МН БЪРЗО??? ПРЕДИ СЕКСА ТРЯБВА ЛИ ДА СИ УДАРЯ ЕДНА ЧИКИЯ ? ЩЕ ПОМОГНЕ ЛИ ТОВА? СУПЕР МН СЕ ВЪЗБУЖДАМ ОТ НЕЯ, ДАЛИ ТОВА Е КЛЮЧЪТ КЪМ ПРОБЛЕМА ИЛИ НЕ ? ИНАЧЕ КАТО СЪМ САМ И МАСТУРБИРАМ ИМАМ НОРМАЛНА ЕРЕКЦИЯ, ПРОДЪЛЖИТЕЛНА Е, НО ИМА МОМЕНТИ КОГАТО СМЕ С НЕЯ И ЩЕ ПРАВИМ СЕКС СЕ ПОЛУЧАВА ТОВА БЪРЗО СВЪРШВАНЕ? МОЛЯ ВИ ОБЯСНЕТЕ МИ ТОВА ПРОБЛЕМ ЛИ Е ИЛИ Е ОТ СИЛНАТА ВЪЗБУДА? КАК ДА ГО ОПРАВЯ ? НА НЯКОЙ СЛУЧВАЛО ЛИ МУ СЕ Е? ЧИКИЯ ПРЕДИ СЕКСА ПОМАГА ЛИ ?


Чекията помага.. CAPS LOCK-а е излишен в случая , все едно ни се караш :D Кофти за мацката ти.... остава не задоволена :(

PyCoKoCkA93
09-07-2010, 19:25
Да,помага стига да не ти стане навик,защото не на всяка мацка ще и е приятно първо да се самооправяш,вместо да оправяш нея :D :D :D А ако си и по-малък не се учудвай,че е така :)

ChalgaBoy
09-07-2010, 19:27
Да,помага стига да не ти стане навик,защото не на всяка мацка ще и е приятно първо да се самооправяш,вместо да оправяш нея :D :D :D А ако си и по-малък не се учудвай,че е така :)


E преди да си тегли душ и да се види с мацката ,да лъсне бастуна да му олекне и после ще издаржи повечко (не е нужно да и споделя ,какво прави преди това. Мойта лично ми се чудеше , що издържам толкова) :oops:

BiGBaDWolF
09-07-2010, 20:14
Пробай с чекия .. Или сменете позата в която триенето е по малко .. Като например тя да е отгоре .. Или свърши запали цигара и и кажи ебаси па съм як ебач а ? 8)

x3eme
09-07-2010, 21:13
А що да е проблем?
Говорил ли си със нея за тия неща?В смисъл,на много женски създания би им харесало това,че възбуждат партньора си много.Не би трявало да те притеснява.Предполагам след свършване си готов за нови премеждия.Нищо лошо няма в това да свършиш бързо при такава възбуда.Напротив,би било странно дори.Ако това те притеснява толкова много,обясни и.Кажи и защо се получава така и тя ще те разбере.Като свършиш веднъж не ти пречи да подновиш любовната игра и да продължите секса.Верно,в началото малко ше ти е кофти и ше се притесняваш,но пък с течение на времето ще свикнеш и секса ще стане още по-хубав.Няма да свършваш толкова бързо и ше бъдеш спокоен.Така както ти,така и тя.

amazingwoman
09-08-2010, 09:29
А защо не поватряте секса след като свършиш? Няма ли да е по-добре да правите 2 пъти секс вместо 1?

Dark_Angel_F
09-08-2010, 11:45
Може да е на психична основа... Но пробвай по начина , който ти казаха по - горе и ако не се получи тогава си помисли дали не е от напрежение стрес или нещо такова.

Sapunji
09-08-2010, 12:54
SEXYBOY STRIKES AGAIN !

ChalgaBoy
09-08-2010, 12:59
SEXYBOY STRIKES AGAIN !

:razz:

FunkyBoy
09-08-2010, 14:18
Доколкото разбирам, правиш секс от скоро. Злобарката преди секс е изпитан метод 8-) ама с времето ще започнеш да държиш по-дълго и без нея ;)

Sh@d0w
09-08-2010, 15:19
Имаше подобна тема преди няколко дена за бързото свършване,не ми се пише пак същия коментар има си техники.Използвай търсачката и може да намериш решение на проблема си ;)

0y7ofCon7roL
09-08-2010, 16:47
Това са теми пуснати от същия автор: 1-ва тема Импотентност
Здравейте. Искам да разбера повече за причните, признаците и начините на лекуване на импотентността. Искам да разбера дали от притеснение е възможно да се провали полов акт с момиче (аз съм момче), т.е. да не може пенисът ми да еректира преди самия акт, разбира се след любовната игра. Иначе при самозадоволяване, ерекцията ми е на максимум, членът ми е твърд, но след смяна на партньорката си, при опит за пръв секс с нея, нещата се провалиха. Моля ви искам съвети и помощ, благодаря предварително. 2-ра тема Задържане на ерекцията
Привет. Интересувам се с какви "методи" аз сам мога да тренирам и да успея да предизвикам по-продължителна ерекция, т.е. по-дълъг акт. Някои казват, че с чекия преди секс се достига до по-бавно изпразване. Дали е така наистина? Честото мастурбиране как влияе на това, мерси за отговорите. 3-та тема ЛЕВИТРА
Здравейте. Искам да попитам как се продава в аптеките и на каква цена долу-горе е лекарството "ЛЕВИТРА", всмисъл дали се изисква задължително рецепта или не ? Някой ползвал ли е ЛЕВИТРА и ако има такива да ми обяснят как действа и колко време преди секс трябва да се вземе. Мерси предварително. 4-върта тема СЕКС-СТИМУЛАНТИ
Привет. Искам да попитам дали някой е ползвал стимуланти за подобряване на ерекцията (интересувам се от "ТАДАЛАФИЛ на Циалис"), разбрах от интернет, че струва около 10 лв блистера и без рецепта се продава... Та да питам при мастурбация например може ли да се усети ефекта от тези хапчета и има ли някакви особености при използването им? Мерси предварително. такаам за мен извода е следния иди на специалист преди да се повредиш сериозно !

ScarletBite
09-08-2010, 20:32
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs625.snc4/58576_429236777053_701532053_5119041_113736_n.jpg
Не исках да правя нова тема 8-)
:lol: :lol: :lol: :razz: