PDA

View Full Version : Искам да споделя



cherrycole
09-07-2010, 19:38
Здравейте, просто искам да споделя моята история. Преди години се запознах с едно момче и наистина го обикнах, започнахме връзка, но тя беше чисто сексуална, той така и не пожела да тръгнем наистина, а аз го исках повече от всичко, имаше периоди в които бях със други, но само за по няколко седмици. С тях не изпитах онова чувство, което изпитвам с него и разбира се след като късах с гаджетата си пак се връщах при него и пак на същото дередже, но пак бях щастлива, дори веднъж ми каза че ме обича, не знам дали наистина го е мислел, но тогава чувството което изпитах беше неописуемо... Въпреки че имаме възка от доста години аз все още изтръпвам когато видя или когато ми звъни. Сега аз заминавам в друг град и може повече да не го видя, но много го обичам и много ми липсва... Обичам го!...
П.П. Спестете си подиграфките!

SuNsEt
09-07-2010, 19:49
След като заминаваш в друг град и може би никога повече няма да го видиш,а любовта ти е била несподелена-това е едно ново начало.Възползвай се че отиваш на непознато място и повечето хора(или може би никой) не те познават и започни един нов и жизнен живот,загърби всички стари болки и дай воля на новото ти аз. :)

cherrycole
09-07-2010, 19:51
След като заминаваш в друг град и може би никога повече няма да го видиш,а любовта ти е била несподелена-това е едно ново начало.Възползвай се че отиваш на непознато място и повечето хора(или може би никой) не те познават и започни един нов и жизнен живот,загърби всички стари болки и дай воля на новото ти аз. :)
И аз си мисля същото, но няма да е лесно..... :(

SuNsEt
09-07-2010, 19:54
Разбира се,че няма да е лесно,дай си време отначало като отидеш там...Но не отивай с болката и лошите мисли,ами с интерес и готовност за нови изживявания.Успех! :)

cherrycole
09-07-2010, 19:57
Разбира се,че няма да е лесно,дай си време отначало като отидеш там...Но не отивай с болката и лошите мисли,ами с интерес и готовност за нови изживявания.Успех! :)
Така е! Благодаря ти! :)