PDA

View Full Version : Не мога да го забравя ! ;(((



WhereAreYouNow
09-07-2010, 20:12
След около 2 месеца ще стане 1 година откакто не мога да забравя едно момче...Той е хубав,момичетата му се лепят. Преди го харесвах и след като той разбра ми предложи. Обаче накрая се оказа,че всичко тва е било 1 базик и той си има друго гадже...естествено на мен ми стана тъпо. Имам чуството,че го харесвам на периоди...има моменти,в които не мога да спра да мисля за него,а други,в които ми е безразличен. И аз не мога да разбера какво изпитвам. Много искам да си намеря друго гадже и да спра да мисля за него,но имам чуството,че не мога да намеря подходящото момче. Има едно момче,което ме харесваше,сладък е,но не знам дали да тръгна с него.
Та,ако може да ме посъветвате какво да правя?

ChalgaBoy
09-07-2010, 20:34
След около 2 месеца ще стане 1 година откакто не мога да забравя едно момче...Той е хубав,момичетата му се лепят. Преди го харесвах и след като той разбра ми предложи. Обаче накрая се оказа,че всичко тва е било 1 базик и той си има друго гадже...естествено на мен ми стана тъпо. Имам чуството,че го харесвам на периоди...има моменти,в които не мога да спра да мисля за него,а други,в които ми е безразличен. И аз не мога да разбера какво изпитвам. Много искам да си намеря друго гадже и да спра да мисля за него,но имам чуството,че не мога да намеря подходящото момче. Има едно момче,което ме харесваше,сладък е,но не знам дали да тръгна с него.
Та,ако може да ме посъветвате какво да правя?

Привличането е повече физическо според мен. Колебанията са лошо нещо...защото понякога избираме грешното.

Пробвай се с другото момче , може би точно то е човека за теб и ще те откъсне от мислите за другия (привличане ще има дълго време и след това ,не се притеснявай) Надявам се от части съм помогнал 8)

kombarka
09-07-2010, 21:15
Спри да се занимаваш с него. Ще отмине.

Намери си свястно момче, което ще те оцени. Опитай с онзи "сладур".

BlackCross
09-07-2010, 21:19
Спри да се занимаваш с него. Ще отмине.

Намери си свястно момче, което ще те оцени. Опитай с онзи "сладур".
Всъщност ако стоИ сама желанието ще и се увеличи.Няма измЪкване просто ако само в периоди го харесваш... точно в тези периоди налитай на други момчета и ще ти мине. :)

kombarka
09-07-2010, 21:22
Спри да се занимаваш с него. Ще отмине.

Намери си свястно момче, което ще те оцени. Опитай с онзи "сладур".
Всъщност ако стоИ сама желанието ще и се увеличи.Няма измЪкване просто ако само в периоди го харесваш... точно в тези периоди налитай на други момчета и ще ти мине. :)

Че аз да съм казала нещо различно? :lol:

SaveMeFromMyself
09-07-2010, 21:29
Не се занимавай и не си губи времето повече с него.. той се е подиграл съвсем умишлено с теб, а ти продължаваш да мислиш за него!!! мазохистка ли си :shock: :D Вземай се в ръце, нито е първия, нито ще е последния! :-)

cherrycole
09-07-2010, 23:43
Не тръгвай с някого за да забравиш другиго! :) иначе ще страдате и двамата. В такива случаи трябва да поостанеш малко сама докато чувствата поотихнат. :)

PurpleSmurf
09-07-2010, 23:48
Не тръгвай с някого за да забравиш другиго! :) иначе ще страдате и двамата. В такива случаи трябва да поостанеш малко сама докато чувствата поотихнат. :)

Колко да поотихнат бе? Тя една година вече не може да го забрави... Длъжна си да опиташ всякакви варианти... Дойде ли ти възможност грабвай я...

WhereAreYouNow
09-08-2010, 08:11
Ами аз всъщност по-скоро ще тръгна с него повече,за да разбера какво изпитвам,а не,за да забравя другия. Гадното е,че може да съм си изпуснала шанса щото някъде края на юни ми каза,че ме харесва. Пък и няма да му давам големи надежди. Ама и аз съм еднаа... Вместо да мисля за онзи тъпанар,трябваше да тръгна с другото момче. Пък е и романтичен... Ние сме в едно даскало и преди докато ходеше с едно момиче и беше подарил роза.

Elenichkaa
09-08-2010, 08:21
Не тръгвай с някого за да забравиш другиго! :) иначе ще страдате и двамата. В такива случаи трябва да поостанеш малко сама докато чувствата поотихнат. :)

Колко да поотихнат бе? Тя една година вече не може да го забрави... Длъжна си да опиташ всякакви варианти...Дойде ли ти възможност грабвай я...подчертаното и удебелено ми допадна страшно.Послушай го. \:D/

vili7y
09-08-2010, 08:28
мацка не се пртеснявай ;) бъди сигурна че нищо не си изпуснала ;) ! намери си друг приятел и даже няма да усетиш как ще го забравиш тоя ;)