PDA

View Full Version : Ще ми се и аз да знаех как да я озаглавя



ChalgaBoy
09-07-2010, 20:27
Здравейте.Объркано ми е от къде да почна и какво точно да ви попитам... Преди време (може би вече повече от две години) сменях момичетата като носни кърпички , даже сме си провеждали \"надпревара\" с едно приятелче ,кой колко ще свали за един месец. И дойде деня в които я срешнах, шрешнах любовта...беше си любов от пръв поглед.Тя беше като цвете в пустинята ,единственото красиво нещо. Срешнахме се на морето ,запознахме се след няколко дни размяна на погледи и усмивки , сичко вървеше без грешка , свалки , флиртове,разговори... всичко... Оказа се че сме от един град... Както и да е нищо не се случи на морето и бях доста разочарован , измина извесно време и започна учебната година , каточели като подарък от съдбата се оказах в един клас с една от най-добрите и приятелки и тя беше дошла да я види и аз я зърнах отново , бях толкова щастлив.. набързо си разменихме телефоните и скаиповете. Оредихме си среща , излезнахме , сичко точно. Бяхме заедно в продължение на 6 месеца в които откривахме заедно света и някои нови изживявания. След раздялата ни неможех да погледна друго момиче , не изпитвах никакво превличане , дори не ги забелязвах. Такъм , от тогава не съм имал гадже , не съм правил секс (просто не изпитвам нужда и бившата ми приятелка (с която потдържаме едно хубаво приятелство в момента) ми се чуди как така не мисля за секс и как издържам толкова време без него. Имал сам вамзожност да буда с няколко момичета ,но просто не съм бил в настроение (даже с едно от тях не ми стана) Не знам какво искам , но определено не е забивка и не знам какво да правя. Забрави я и продължи напред ми беше повтаряно хиляди пъти , но това не беше възможно до скоро , когато се запознах с едно момиче ,не искам да е просто забивка и искам нещо сериозно.. Загубил съм доста от самочуствието си (да не казвам че въобще го няма) Винаги съм знаел какво да кажа и кога да го вмъкна. Определено имам чуство за хумор и граници за него. На 17 съм , висок, рус(не си личи много) и вече не съм с страхотното тяло ,което имах преди да се разделя с бившата ми и може би това се отразява също на самочуствието ми.

Не знам какво точно искам от вас... Съвет , мнение или каквото и да е... имах нужда да кажа на някои просто и реших да споделя с всички :)
(ако има правописни грешки извинявам се предварително)

Justify
09-07-2010, 20:35
Дайствай брат,тя е твоето момиче. :) Ако не се бъркам де.
И не се коси,минали сме го тоя път,само не разбрах от колко време вече не сте заедно с бившата? :)

ChalgaBoy
09-07-2010, 20:44
Дайствай брат,тя е твоето момиче. :) Ако не се бъркам де.
И не се коси,минали сме го тоя път,само не разбрах от колко време вече не сте заедно с бившата? :)

Бях го написал , но го изтрих (помислих ,че е излишно ,но явно съм збъркал) Година и 8-9 месеца :-o

ScarletBite
09-07-2010, 21:00
Пусни си чалга.

Justify
09-07-2010, 21:00
Е от почти 2 години не сте заедно и неможеш да я забравиш? :shock: :shock: Това предполагам е ,защото сте си приятели с нея,и всеки пък когато я видиш те налазват спомените.Аз със моите бивши прекъсвах всякакъв контакт ,за да се сещам колкото се може по малко за тях и така ми минаваше по бързо. :)

ChalgaBoy
09-07-2010, 21:03
Пусни си чалга.

Това беше добро.. много даже , евала ! :) Не обичам чалгата , ника ми е един вид "пропаганда" :-o

kombarka
09-07-2010, 21:13
Много ми е гадна тоя израз "Да си останем приятели". Ужас.

Човече, взимай се в ръце. Прекрати всякакви връзки с нея. Намери утеха в спорта (например). Намери друго нещо, което те прави щастлив. Знам, че можеш. :P

SaveMeFromMyself
09-07-2010, 21:18
Щом толкова я обичаш, както твърдиш, защо не се бориш за нея? Звъни и, искай да се срещнете...

ChalgaBoy
09-07-2010, 21:23
Много ми е гадна тоя израз "Да си останем приятели". Ужас.

Човече, взимай се в ръце. Прекрати всякакви връзки с нея. Намери утеха в спорта (например). Намери друго нещо, което те прави щастлив. Знам, че можеш. :P

За спорта , мога да забравя... Ние сме бест фриендс в момента (или поне така го виждам аз или де да знам ,имаме много хубаво приятелство и вече нямам чуства към нея (тук таме пак се чуствам по стария начин) Щастлив ме прави музиката (НЕ ЧАЛГАТА ! )(но нито мога да пея, нито да танцувам,а да не говорим да свиря) И мерси за ОПТИМИЗМА :-) :oops:

playhard1
09-07-2010, 21:24
Щом толкова я обичаш, както твърдиш, защо не се бориш за нея? Звъни и, искай да се срещнете...

това не е правилното решение. Връщането назад не е правилно..

kombarka
09-07-2010, 21:28
Много ми е гадна тоя израз "Да си останем приятели". Ужас.

Човече, взимай се в ръце. Прекрати всякакви връзки с нея. Намери утеха в спорта (например). Намери друго нещо, което те прави щастлив. Знам, че можеш. :P

За спорта , мога да забравя... Ние сме бест фриендс в момента (или поне така го виждам аз или де да знам ,имаме много хубаво приятелство и вече нямам чуства към нея (тук таме пак се чуствам по стария начин) Щастлив ме прави музиката (НЕ ЧАЛГАТА ! )(но нито мога да пея, нито да танцувам,а да не говорим да свиря) И мерси за ОПТИМИЗМА :-) :oops:

За нищо. :-) 8-)

Просто в момента и аз се намирам в подобна ситуация и знам какво ти е. Търся си разни заместители, но.. Не е лесно, майна. 8-)

ChalgaBoy
09-07-2010, 21:30
Щом толкова я обичаш, както твърдиш, защо не се бориш за нея? Звъни и, искай да се срещнете...

това не е правилното решение. Връщането назад не е правилно..

Ох не ми се разказваше, какво се е случвало след това и т.н. :-D Беше ми дадено да разбера ,че няма да има нищо между нас повече (само приятелство) защото тя има съмнения ,че отново (цитирам)"аз ще объркам нещата" 8)

Щом толкова я обичаш, както твърдиш, защо не се бориш за нея? Звъни и, искай да се срещнете...
Akо си мислиш ,че в продължение на година и 5-6 месеца не съм спирал да се боря за нея :P Нямаше ефект и искрата наскоро огасна напълно 8) Докато вчера след един разговор и след изразено от мен мнение по един въпрос ,тя не ме попита "\Найстина ли ,знача толкова много за тебе"\ , разтреперих се буквално и едва промълвих , но като цяло беше просто за момент 8)

ChalgaBoy
09-07-2010, 21:35
[

За нищо. :-) 8-)

Просто в момента и аз се намирам в подобна ситуация и знам какво ти е. Търся си разни заместители, но.. Не е лесно, майна. 8-)

Стига майна , моля те.Една приятелка ми сподели ,че сексът бил най-добрият лек срещу любовта(но слабо вярвам в това,а и никакво женалие нямам за такова нещо)

kombarka
09-07-2010, 21:37
Малка съм, майна.. 16 е лоша възраст.

ChalgaBoy
09-07-2010, 21:49
Малка съм, майна.. 16 е лоша възраст.

Супер майна 8) Що да е лоша възраст майна :-o

Wasilewaa
09-07-2010, 22:13
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

jimei
09-07-2010, 22:20
Абе май не си толкова тъп, колкото си мислех :Д

Тая мацка яко те е хванала. Според мене ти трябва солидна доза от следното: добра компанийка + алкохол + секс (ше ти стане, ше видиш...)

Не се затваряй в себе си заради нея. Имаш още доооста време живот, рано или късно трябва да я терминираш от спомените си. Иначе горко ти.

valdesbg
09-07-2010, 22:25
Ааа таз мома е супер добрата :)

Почти две години си седи на пиедестала и си цоца от ресурсите ти :) А ти глупака си мислиш че нямаш нужда от секс, и нямаш нужда от нищо и бла бла... глупости.. сам си се набутал в ролята на енергиен и всякакъв друг дарител. И на мен да ми подадат нещо на тепсия и аз няма да го откажа.

Стягай се, режи я тая мома и се изграждай като личност наново. Очеизвадно е че тя е смисълът на живота ти в момента. И кво - ако ти каже нещо накриво и ще се сдухаш тотално? След като вече нямаш нужда от нея за да същестуваш, и започнеш да живееш нормално.. може и да и казваш по едно здрасти :)

ChalgaBoy
09-07-2010, 22:34
Абе май не си толкова тъп, колкото си мислех :Д


Малко по-тъп сам 8-) АЛКОХОЛ :-D :-D Нещо което присъства задължително в дневния ми ред ,дали било биричка или нещо по-силно



Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Не си права , но е трудно (поне в началото)

SunShinePearl
09-07-2010, 22:38
Малка съм, майна.. 16 е лоша възраст.
потвърждавам за лошата възрасттт :D :D :D :D :D в момента съм на толкова и хич не ми е лесно

valdesbg
09-07-2010, 22:41
Ааа всичко 16-годишно е хубаво :)

Дали момиче, дали алкохол, дали кола... тънкия момент е че рядко се намира такова, което си струва цената :)

FancyGirl
09-07-2010, 23:21
Само не разбрах защо сте се разделили ?

ChalgaBoy
09-07-2010, 23:23
Само не разбрах защо сте се разделили ?

Знам ,че има значение , но не мисля ,че ми се говори за това :?

PurpleSmurf
09-07-2010, 23:31
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Тия лафчета сме ги чували вече.. И съвсем не е така ако приятелството преди любовта е било силно, то няма никакъв проблем да се запази и след това..

А ЧалгаБой това момиче наистина явно е твоето момиче.. За да ви срещне съдбата по тоя начин значи е имало защо.. опитайте се да пробвате пак нещата ... :)

FancyGirl
09-07-2010, 23:44
Само не разбрах защо сте се разделили ?

Знам ,че има значение , но не мисля ,че ми се говори за това :?

Добре както желаеш, няма да те питам. Просто гледай да си запълнеш времето с нещо друго което да те кара да не мислиш за нея.

ChalgaBoy
09-07-2010, 23:59
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Тия лафчета сме ги чували вече.. И съвсем не е така ако приятелството преди любовта е било силно, то няма никакъв проблем да се запази и след това..

А ЧалгаБой това момиче наистина явно е твоето момиче.. За да ви срещне съдбата по тоя начин значи е имало защо.. опитайте се да пробвате пак нещата ... :)

Вече го няма, няма го пламака ,който ме топлеше когато съм с нея , няма ги вече чуствата ,не осещам това ,което осещах преди , то просто се изпари , вече дори не ревнувам когато ми говори за приятелят и и даже се радвам ,че е с него защото ми се струва много свясно момче (даже имам лошото чуство ,че даже е мое копие , но тва е параноя :D)


Съдбата ни срешна и може би и тя ни раздели. Дано същата тази съдба не ме подхлъзне ,защото напоследък получавам пак нещо като знак ,обаче съм объркан от цялата работа и има още една тема която съм пуснал , но тя е на 2-ра страница и не е от най коментираните и е с коефициент 4:1 за отрицателните мнения ,което не ми харесва,а и се появиха неща ,които не ги знаех ,но за които и съдбата подпомогна да не узная и да не се случат други неща пак благодарение на нея 8)

ChalgaBoy
09-08-2010, 00:01
Само не разбрах защо сте се разделили ?

Знам ,че има значение , но не мисля ,че ми се говори за това :?

Добре както желаеш, няма да те питам. Просто гледай да си запълнеш времето с нещо друго което да те кара да не мислиш за нея.


Koмпютъра ме разсейва достатачно от цялата история :oops: и не ме е срам да призная ,че прекарвам повечето от свободното си време пред монитора

Justify
09-08-2010, 04:54
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Самата истина!!! :-o

PurpleSmurf
09-08-2010, 08:41
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Самата истина!!! :-o

ГЛУПОСТИ ! :smt018

anonimchetou
09-08-2010, 08:50
Защо се разделихте?

Justify
09-08-2010, 08:54
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Самата истина!!! :-o

ГЛУПОСТИ ! :smt018

Не са глупости.

PurpleSmurf
09-08-2010, 10:08
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Самата истина!!! :-o

ГЛУПОСТИ ! :smt018

Не са глупости.]

Абе ако приятелството преди ГАДЖОСВАНЕТО е било здраво и силно проблема не е абсолютно никав.. Ама в днешно време видят се 2 пъти и вече се обичат и през цялото време, в което са заедно само се натискат и т.н. без две свестни приказки да си кажат е нормално да няма приятелство след приключване на връзката...

valdesbg
09-08-2010, 10:19
Оф, пак за приятелството и любовта.

Ми нали ако няма приятелтво между гаджетата.. тя е компаньонка, а той смотан и невървежен.

Айде моля да не приказвате за неща, които не разбирате и не сте преживели, окей?

kombarka
09-08-2010, 10:26
Малка съм, майна.. 16 е лоша възраст.
потвърждавам за лошата възрасттт :D :D :D :D :D в момента съм на толкова и хич не ми е лесно

Ехх.. Горко ни, мила, горко ни.. 8-)

пп авторе, какво стана с тебе? :lol:

PurpleSmurf
09-08-2010, 10:47
Оф, пак за приятелството и любовта.

Ми нали ако няма приятелтво между гаджетата.. тя е компаньонка, а той смотан и невървежен.

Айде моля да не приказвате за неща, които не разбирате и не сте преживели, окей?

Идея си нямаш колко много такива случаи има.. Познават се от 2 дена и са влюбени вече...

Justify
09-08-2010, 11:04
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Самата истина!!! :-o

ГЛУПОСТИ ! :smt018

Не са глупости.]

Абе ако приятелството преди ГАДЖОСВАНЕТО е било здраво и силно проблема не е абсолютно никав.. Ама в днешно време видят се 2 пъти и вече се обичат и през цялото време, в което са заедно само се натискат и т.н. без две свестни приказки да си кажат е нормално да няма приятелство след приключване на връзката...

XxX По лесно е за двама души да се забравят ако след раздяла, спрът да контактуват помежду си :( Пък квото щете ми разправяйте.

PurpleSmurf
09-08-2010, 11:06
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Самата истина!!! :-o

ГЛУПОСТИ ! :smt018

Не са глупости.]

Абе ако приятелството преди ГАДЖОСВАНЕТО е било здраво и силно проблема не е абсолютно никав.. Ама в днешно време видят се 2 пъти и вече се обичат и през цялото време, в което са заедно само се натискат и т.н. без две свестни приказки да си кажат е нормално да няма приятелство след приключване на връзката...

XxX По лесно е за двама души да се забравят ако след раздяла, спрът да контактуват помежду си :( Пък квото щете ми разправяйте.


И каква ти е ползата да забрравиш нещо, което те е правило щастлив независимо от развръзката на събитията...?

Justify
09-08-2010, 11:10
Приятелството може да завърши с любов - любовта с приятелство НИКОГА !!

Самата истина!!! :-o

ГЛУПОСТИ ! :smt018

Не са глупости.]

Абе ако приятелството преди ГАДЖОСВАНЕТО е било здраво и силно проблема не е абсолютно никав.. Ама в днешно време видят се 2 пъти и вече се обичат и през цялото време, в което са заедно само се натискат и т.н. без две свестни приказки да си кажат е нормално да няма приятелство след приключване на връзката...

XxX По лесно е за двама души да се забравят ако след раздяла, спрът да контактуват помежду си :( Пък квото щете ми разправяйте.


И каква ти е ползата да забрравиш нещо, което те е правило щастлив независимо от развръзката на събитията...?

Ползата е да забравиш болката,пък и аз не живея в спомените.

dirtyyy
09-08-2010, 11:25
Майна,
припомни си защо сте скъсали.
Лошите моменти,които не можете да преодолеете..

Justify
09-08-2010, 11:34
Майна,
припомни си защо сте скъсали.
Лошите моменти,които не можете да преодолеете..

По добре да забрави ,отколкото да си спомня. :)

ChalgaBoy
09-08-2010, 11:41
Малка съм, майна.. 16 е лоша възраст.
потвърждавам за лошата възрасттт :D :D :D :D :D в момента съм на толкова и хич не ми е лесно

Ехх.. Горко ни, мила, горко ни.. 8-)

пп авторе, какво стана с тебе? :lol:

Какво да е станало :-o легнах си да спъ и виж по кое време ставам 8) :-P

BaffaLsc
09-08-2010, 12:18
Разбирам ,че не ти се говори за това защо сте се разделили ,но ако грешката е в теб ние ще ти кажем и ще ти помогнем да оправиш нещата ,ако пък не .. огледай се обикновено най - хубавите неща са най - близо до теб ,но просто ти не си правиш труда да се обърнеш :)

ChalgaBoy
09-08-2010, 12:34
Разбирам ,че не ти се говори за това защо сте се разделили ,но ако грешката е в теб ние ще ти кажем и ще ти помогнем да оправиш нещата ,ако пък не .. огледай се обикновено най - хубавите неща са най - близо до теб ,но просто ти не си правиш труда да се обърнеш :)


Грешката кадето и да е била е свършена и няма как да се поправи :-P Тя си намери момче и аз се радвам за нея.

Мерси на всички ,които взеха очастие в темата 8)

Justify
09-08-2010, 12:39
Майна ходи на лов у Скай сити, ако не звъни да се напиеме 8-)

ChalgaBoy
09-08-2010, 12:45
Майна ходи на лов у Скай сити, ако не звъни да се напиеме 8-)

ТЕЛЕФОНЧЕ ? ha-ha в ская само тъпите п*тки от квартала не върви там... Гледам утре (явно някое приятелче ме е познало в форума) съм канен на лов за женски в The Mall :D ако искаш се самопокани 8) (ская ми е на 10 мин пеша с умерено бавно темпо :D )

valdesbg
09-08-2010, 12:48
Въх и как ще ги ловите тия женски? С ласо и мрежи и бойни викове?

И друго тая покана само за избрани фенове ли важи?

ChalgaBoy
09-08-2010, 12:51
Въх и как ще ги ловите тия женски? С ласо и мрежи и бойни викове?

И друго тая покана само за избрани фенове ли важи?


Ние сме малко по осъвременени. Използваме въдица и стръв 8) Абе много групово ще им отидем , ще земем да избием рибата :X Заповядайте ве ха-ха . Мечо пух е казал : "Колкото повече , толкова повече"

Justify
09-08-2010, 12:56
Въх и как ще ги ловите тия женски? С ласо и мрежи и бойни викове?

И друго тая покана само за избрани фенове ли важи?

Аз ги ловя с кафез със стотачка вътре.

Поканата важи за всички.

PyCoKoCkA93
09-08-2010, 14:05
И ЧалгаБой най-накрая сподели проблемите си в тема...Поздравления :)

Според мен ти искаш от всичко по малко-мнение,за да сравниш твоята гледна точка с тази на другите,съвет,за да може да го използваш,ако е добър и искаш да споделиш,просто,за да се почувстваш по-добре :)

1.Моето мнение е ,че е адски болезнено и трудно да си приятел с някого,към когото до скоро си имал силни чувства...Аз лично щом сложа край на една връзка повече не се връщам назад...Затворената страница трябва да си остане такава...Оставаме си просто познати и си пишем чат-пат да се чуем живи ли сме,не сме ли и си казваме по едно здрасти на улицата,колкото да не се разминем като непознати :)
2.Съветите ми са няколко...На първо място е най-добре да си поговорите очи в очи кой с какви чувста е и какви намерения има към другия и как го възприема...След като го направите ще имаш ясна представа за к'во иде реч,защото едно е да си знаеш нещо вътрешно,а съвсем друго е да го чуеш с ушите си от дадения човек...На второ място според мен е по-добре да поограничиш контактите си с нея,защото само се нараняваш излишно.След това започни малко по малко да си отваряш очите за стойностните хора около теб...Защото като потъваш постоянно в измислени идеали и напразни болезнени спомени пропускаш присъствието на останалите свестни момичета и шансът да се опознаеш с тях...в момента ти гледаш като "кон с капаци" само в нея и си мислиш,че това ще ти помогне...Но всъщност е точно обратното-колкото повече мислиш за нея,толкова повече се самонараняваш и се затваряш в себе си и в спомените по една изгубена любов..Понякога просто се налага да се примирим,че не можем да бъдем с човека,който искаме и да продължим напред...Любовта ще дойде отново при теб,когато най-малко очакваш...Всеки рано или късно я намира,стига да иска да си отвори очите и да разбере,че ТЯ е момичето,а не просто да я подмине...

ПС:Надявам се,че съм помогнала и че ти е олекнало като си споделил с нас :)

Поздрав с Тони Стораро-Какво Направи С Мен :):):)

ChalgaBoy
09-08-2010, 14:37
Поздрав с Тони Стораро-Какво Направи С Мен :):):)
(само да вмъкна , не слушам чалга (много) :D


Мерси много :mrgreen: за всичко написано от теб,но повечето неща като препоръка (разговори и действия) са свършени отдавна и просто не съм ги споделил и тях в темата (това са неща споделени между 4 очи и си остават споделени само между тях ) :mrgreen: Мерси отново :mrgreen:

kombarka
09-08-2010, 19:25
Поздрав с Тони Стораро-Какво Направи С Мен :):):)
(само да вмъкна , не слушам чалга (много) :D


Мерси много :mrgreen: за всичко написано от теб,но повечето неща като препоръка (разговори и действия) са свършени отдавна и просто не съм ги споделил и тях в темата (това са неща споделени между 4 очи и си остават споделени само между тях ) :mrgreen: Мерси отново :mrgreen:

Скивай си ника бе, чалгар. 8-)

ChalgaBoy
09-08-2010, 19:54
Поздрав с Тони Стораро-Какво Направи С Мен :):):)
(само да вмъкна , не слушам чалга (много) :D


Мерси много :mrgreen: за всичко написано от теб,но повечето неща като препоръка (разговори и действия) са свършени отдавна и просто не съм ги споделил и тях в темата (това са неща споделени между 4 очи и си остават споделени само между тях ) :mrgreen: Мерси отново :mrgreen:

Скивай си ника бе, чалгар. 8-)

Че к'во му е на ника :-o супер си е 8) Не слушам чалга , даже не съм оважил поздравчето на мацката все още :? трябва да го направя ,да не земе да се разсърди 8) има 5-6 песни (чалгийски) дет ми харесват и тва е :shock: ника ми си е чиста подигравка :P

XTREMEFREERIDE
09-08-2010, 20:30
Аз до колкото разбрах,момчето не пита как да забрави предишната,а как да се захване по-сериозно с настоящата?! :-o

Ако съм права,моя съвет е просто да започнете една неангажираща,свободна връзка,пък ако си допаднете достатъчно,нещата би трябвало сами да си стъпят на мястото. Успех.

ChalgaBoy
09-08-2010, 20:59
Аз до колкото разбрах,момчето не пита как да забрави предишната,а как да се захване по-сериозно с настоящата?! :-o

Ако съм права,моя съвет е просто да започнете една неангажираща,свободна връзка,пък ако си допаднете достатъчно,нещата би трябвало сами да си стъпят на мястото. Успех.

Moже би проблема е там ,че немога да започна така наречената "неангажираща връзка" незнам защо и понякога си мисля ,че има нещо збъркано в мене :?

Hilary_
09-09-2010, 07:29
Харесва ми да чета такива теми от момчета .. :grin:
Иначе .. предполагам, че искаш да си върнеш самочувствието и всичко останало .. е сега е момента да го направиш!
Не живей с миналото, а се опитай да продължиш напред .. ии се постарай сегашното момиче да не страда заради предишната .. тъпо е ..


п.п. Цалгаа partyy .. :oops: :razz: :razz:

valdesbg
09-09-2010, 08:18
незнам защо и понякога си мисля ,че има нещо збъркано в мене :?


ника ми си е чиста подигравка :P

Че то тогава излиза че и ти си подиграваш със себе си :)

Всичко хубаво.. ама що си биеш автогол след автогол? Мен това ми е интересното, и заради това посещавам темите ти.

tarlyo
09-09-2010, 08:53
Чалго, недей се садва, брат, ама си ми много смешен. :?

Elenichkaa
09-09-2010, 09:48
Научи кога се пише з и кога с.По принцип рядко правя забележки за правопис,но тук не се сдържах.
ПП:Интересува ме знаеш ли какво означава да се говори на майна,че говориш?

Vetrogon
09-09-2010, 10:23
ех.. човече иска ми се да можех да ти помогна. животът е курва :?