PDA

View Full Version : детска педагогическа стая



s3nsual
09-07-2010, 22:46
Здравейте ,
В събота вечерта / неделя сутринта ме прибраха в районното , заради " нарушаване на обществения ред " ( моля ви , не ме питайте , какво точно съм направила ) . НЕ СА МИ ПИСАЛИ АКТ , само се обадиха на баща ми , да дойде си ме прибере .
Вчера , случайно срещнах същите полицаи от онази вечер. Те ме извикаха при тях и ми казаха , че от детска педагоогическа стая , искат да говорят с мен , понеже дежурният полицаи им се е обадил или нещо подобно. Записаха ми егн-то и адреса и казаха , че ще се свържат с мен .
Въпросната вечер бях с една моя приятелка , но тя си замина на село с техните и няма как да се свържат с нея . => тя сигурно няма да има никакви проблеми
Има ли начин , когато ме извикат в детска педагогическа стая , да ми пишат акт ? И какво точно се прави там ? ( знам , че въпросите ми са глупави , но не съм ходила в детска педагогическа стая досега)
. Ако има някой , който е ходил там , да разкаже

Verminaard
09-07-2010, 22:49
Пф,щом ушев не ти е писал акт...оня тутманици съвсем пък няма да ти напишат.Плюс,във въпросната стая най-много с някоя лекция да ти съдерат ушите...пък и защо така силно наблягаш на факта че НЕ СА ти писали акт? И да ти пишат - няма да ти умрат светлите проспекти за бъдещето в някой офис,не се притеснявай.

semantics
09-07-2010, 22:52
Къде живееш? За град питам.

П.С. Видях.

Не знам как работят ДПСтата във Враца и Монтана. Наистина има опасност да ти изчетат някое безпредметно конско, но това не е биг диъл.
По-лошото за теб ще е да се озовеш там повторно...

balon4eeeee
09-07-2010, 22:56
вервай ми не си ги срещанала случайно :D На колко си ? Под 18 ще ти говорят тъпи простотии в тази стая ти им говори буквално каквото си поискаш без да се притесняваш :D :D нищо няма да ти стане

Verminaard
09-07-2010, 22:58
Къде живееш? За град питам.

П.С. Видях.

Не знам как работят ДПСтата във Враца и Монтана. Наистина има опасност да ти изчетат някое безпредметно конско, но това не е биг диъл.
По-лошото за теб ще е да се озовеш там повторно...

Не вярвах че този момент ще дойде,ама (коледно чудо!) ще се наложи да се съглася с брадаткото.Действително ситуацията ще отиде в септичната яма ако пак отидеш в дпс-то (ахахахахахах).
Така по-полека с пънкареенето да не те гушнат пак за 'нарушаване на обществения ред'

s3nsual
09-08-2010, 00:14
Verminaard , наблягам на това с акта , защото се чудех дали е възможно да ми пишат няколко дни след случилото се , след като тогава не са ми написали . Забъркала съм се с тоя акт , понеже , ако ми напишат ще си го плащам сама ... А четененто на конско ще го изтърпя и Ще гледам да не се озовавам там пак .
balon4eeeee , сигурно си права , че не ги срещам случайно :D

Благодаря на всички за мненията :)

Verminaard
09-08-2010, 00:17
Не.Ако ушко и остналите шпексита не ти напишат акт на място - споко.Няма да имаш акт.Обаче мене ми е чудно каква документация са ти правили,при положение че те пращат в дпс-то без да имаш съставен акт.И какво? Отиваш там и :
-Ти защо си тука бре,момиче?
-Не знам,нямам акт,нямам нищо,за какво съм тука - никаква идея.
<поставете ха-ха тук>

semantics
09-08-2010, 04:48
Сега се замислям, че има два други варианта - да искат да предизвикат "неформален разговор" с теб като вид най-леко предупреждение или да ти взимат мерките за бъдещо същинско посещение, но сега само да те стряскат (особено куките) или просто да не знаят какво говорят.

Имаш ли предишни провинения някакви. Дори и мърморения от съседи - имало ли е (без значение от повода)?

chucknorisismyPR
09-08-2010, 08:54
или че те гледа в очите инспектора,и ше ти фърли 1 шепа стотинки и да те прати за кафе :lol:


тоя Монов е адски краен !

SemperArdens
09-08-2010, 14:55
Здравейте ,
В събота вечерта / неделя сутринта ме прибраха в районното , заради " нарушаване на обществения ред " ( моля ви , не ме питайте , какво точно съм направила )

кво направи? 8-)

vIKToriYa
09-09-2010, 14:50
ми зависи какво си направила .... все пак няма да те викнат ей така без вина :D

balon4eeeee
09-09-2010, 14:52
ако е над 18 ще я викат ли в ДПС-то, бе?


По темата: и да те викнат ще ти разкажат някоя история за провали и ще те пуснат. Нищо няма да стане...
о да

realantisocial
09-09-2010, 15:19
Над 18 вече няма нищо общо с детска педагогическа.

balon4eeeee
09-09-2010, 16:45
^ а да същност само под 18 има ДПС

Djuff
09-09-2010, 20:17
Била съм в детска педагогическа.Няма нищо стршно, ще те карат да пишеш обяснение и тва е.На мен ми казаха, че може да се зсеме глоба или да вършиш обществено полезен труд, зависи кво ще реши тоя там.. не му помна името, но повечето деца минават 'гратис'.

gabik023
02-20-2014, 07:26
hora a kvo she stane ako me zavedat v DPS za edna duvka koqto e slojena bez prichina.....kakvo obqsnenie da napisha???

anonymous895156
02-20-2014, 14:19
hora a kvo she stane ako me zavedat v DPS za edna duvka koqto e slojena bez prichina.....kakvo obqsnenie da napisha???

точно за тва е било