PDA

View Full Version : Голяма дилема :X



amigoto5
09-07-2010, 23:19
Историята е следната:
С приятелката ми сме заедно от 2 месеца в първия месец добре но от там нататака започнаха проблемите и те не са зареди отношонията ни а зареди компанийте в които се движим.
Тя не харесва приятелите ми и ме кара да избирам между нея и нейните приятели или мойте. Тук идва и тъпата част.На мене много ми допадат приятелите и а и моите приятели я харесват а тя изобщо не може да ги понася.Много я обичам но немога туко така да се отделя от хората с които сам израснал.Незнам как да постъпя.Ако имате мнения или савети споделете моля :):)

ltgreen
09-08-2010, 09:05
Ако наистина те обича момичето и си сигурен в това, ако си щастлив когато е с теб, избери нея, сигурен съм че приятелите ти (ако наистина са такива) ще те разберат, а и ти няма да си "РАЗДЕЛЕН", просто ще прекарваш малко по-малко време с тях.

Claymore
09-08-2010, 09:28
Определено не съм съгласна с ltgreen. Едно приятелство се гради много по-трудно от една връзка. Дори и да се сприятелиш с нейната компания те пак ще са ти като чужди. Обясни й, че може и двамата да направите компромис. Ти ще си бъдеш с твоята компания, тя с нейната и после ще отделите време за 2-та, като никой от приятелите ви няма да ви притеснява.

LipSy
09-08-2010, 18:03
Ако твоята приятелка те обича много, би трябвало да те разбере, че ти си израстнал с тези хора и не можеш ей сега да ги зарежеш. Ами представи си, че скъсаш с гаджето си и искаш да се върнеш в компанията на твоите приятели! Те дали ще те допуснат отново толкова близо?! Кажи й как стоят нещата с твоята компания и така! Кажи й, че хората от твоята компания я харесват като човек. Би трябвало да те разбере! :)