PDA

View Full Version : Объркана



fufy
09-07-2010, 23:16
Здравейте :) .. Мисля че ми трява вашата помищ :( .. Накратко ще ви разкажа за момчето, което харесвам.. Една моя много добра приятелка се занимаваше с едно момче ( Дани ).. излизаха 2 пъти .. но винаги се караха за глупости .. и аз като нейна приятелка се опитвах да им помогна .. ( на мен отначалото Дани ми беше антипатичен ;х ..) Но постепенно нещата се промениха и той започна да ми става симпатичен .. Започнахме да си пишем много често.. В същия ден, в който той се видя с моята приятелка..вечерта ми каза че ме харесва .. ( аз изобщо не очаквах да ми го каже) Попитах го какви чувства изпитва към моята приятелка .. той каза " харесвам я .. но с теб е различно .. мисля че ти си специялна" Тогава и аз му признах че ми е доста симпатичен .. Той замина на море .. пишехме си СМС .. в същото време той пишеше смс и на приятелката ми .. Дани се върна от море и тогава замина приятелката ми .. тъкмо, когато мислехме да се видим пак .. той ми призна че се е целувал с някакво момиче, с което аз се запознах( тя си пада малко........) Дани ми каза че не я харесва и съжалява за постъпката си .. Каза ми, че остави моята приятелка .. заради мен .. На мен ми беше супер гадно ;хх НАИСТИНА иссках да го забравяя .. заради неяя .. знаех че не постъпвам праавилно ;хх .. Обаче след като знаех, че на нея не и пука особено мн за него .. както и да е .. Те прииключихаа .. Всиичко вървеше много добре .. докато той не ми каза, че е излизал с бившата си.. ( били излезнали само като приятели .. ) Една вечер ми каза, че чувствата, които изпитвал към бившата ( били мн силни ) и се възвърнали .. Каза, че иска д аопита с нея .. :# аз го оставих ... постоянно мислех за него , а той не спираше да ми пише .. и днес ми се обади .. да разбере дали съм се прибрала от море .. ревнува ме .. той сам ми каза, че съм била най-свясното момиче и че не ме е заслужавал .. но по държанието му аз разбирам, че той все още ме харесва .. и може би .. не знае какво .. иска ..

Помогнете ми .. как да постъпя .. какво тряябва да направя, за да постъпя най-добре :( // Сигурно ви звучи смешно .. но ми е нужен съвет ... ако имате въпроси .. питайте ...

PurpleSmurf
09-07-2010, 23:20
Мацко тегли му майните.. Тоя пич НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА ... ти един вид си му момиче, с което се занимава докато няма с коя друга.. Забрави го.. намери си друг.. :)

ChalgaBoy
09-07-2010, 23:20
Не можеш ли да си дадеш сметката,че или се опитва да се прави на играч и да ви върти по няколко наведнъж или е толкова прост,че не знае какво иска? Недорасъл е за връзка,има други момчета
\:D/

alwayssmilingplease
09-07-2010, 23:23
Ами виж сега.... според мен първо той е БОКЛУК,2ро каква приятелка си на това момиче, щом е станало така и не си и казала???? Айде на всеки се случва да направи такава грешка,ама ИЗВИНЯЯЯВАЙЙ... поне да и беше казала... Представи си, че тя ти казва, че не и пука, ама върешно да го е харесвала доста, а ти и забиваш нож в гърба...
А за тоя Дани... за кво продължаваш да се занимаваш с него??? "ти си била най-свястната" "ти си специална" ... ДА БЕ... знаеш ли на колко още го е казвал??? Изобщо.. зарежи го тоя,кажи му,че не искаш да го виждаш повече и отиди при приятелката си кажи и кво си направила,той какво е направил и ако държи на теб и естествено ако ти държиш на нея ще ти прости... Ама повярвай ми, постъпваш ужасно тъпо така... тя ще разбере все някога и тогава ще е по-кофти..

cherrycole
09-07-2010, 23:40
Ми значи момчето не наясно с чувствата. Остави го и му кажи, че ако някой ден му се изяснят нещата да те потърси! :P

Lincheto
09-08-2010, 09:44
Отбягвай/игнорирай го.

fufy
09-08-2010, 09:51
Благодаря много на всички .. не е така аз познавам приятелката си .. знам как ще реагира .. Изобщо не съм си мислила, че ще стане така ии много съжалявам :х .. наистина не постъпих добре с нея .. От една страна беше тъпо да я пращам тая тема ... Ако го погледнеш от страни изглежда СУПЕР СМЕШНО .. обаче наистина съм мн объркана.. А не е ли по-добре да се видя с него и да си поговорим ОЧИ В ОЧИ, дори и да е за последно ... какво мислите ? .. И отново вии благодаряяяяя :) :-) :-) :-) :-) :-)

PurpleSmurf
09-08-2010, 10:11
Благодаря много на всички .. не е така аз познавам приятелката си .. знам как ще реагира .. Изобщо не съм си мислила, че ще стане така ии много съжалявам :х .. наистина не постъпих добре с нея .. От една страна беше тъпо да я пращам тая тема ... Ако го погледнеш от страни изглежда СУПЕР СМЕШНО .. обаче наистина съм мн объркана.. А не е ли по-добре да се видя с него и да си поговорим ОЧИ В ОЧИ, дори и да е за последно ... какво мислите ? .. И отново вии благодаряяяяя :) :-) :-) :-) :-) :-)

Ако го направиш той пак ще пусне някоя приказка от сорта на "Ти си единствена" и докато се усетиш ти пак ще си му се метнала на врата...

fufy
09-08-2010, 10:23
охх .. ии Аз съм една наивнаа пффф .... Ама винаги нещо се обърква .. :хх .. мерси много не вярвах, че някой ще ми отоговори ;д ..

YourFavouriteDrug
09-08-2010, 10:31
значи е излизал с една (приятелката ти)
зарибявал се е с друга (теб)
целувал се е с трета
и има чувства към четвърта (бившата му)

направи си сметката : )

fufy
09-08-2010, 10:41
Пълен идиот.. аз съм страшно наивна :х .. знам, че ще го харесвам до време .. и, че ще отмине ... обаче .. може би ми се иска да стане нещо .. пФ абе каква боза стана .. време е да се СТЕГНА МАЛКО!! постоянно му '' вървя по гъза '' тва е проблема .. ще го оставя за малко да видя как ще реагира и дали ще направи нещо :)) .... Благодаря ви отново :))) :) :)

kombarka
09-08-2010, 10:57
Охх майко мила.. Аз разсъжвавах по точно същия начин преди около година. И сега се усещам колко съм смешна (не се обиждай).

Зарязваш филмите. "Офф, колко съм смотана и наивна" колкото и да си ги повтаряш, няма да спреш да се чувстваш по-малко виновна. Не си заслужава да играеш игричките му. Кои игрички ли?-> "Един ден съм с едната, другия ден съм с другата.. Ама няма да и говоря, за да видя дали и пука".

Смешко.

nuks
09-08-2010, 14:22
Изооообщо не се занимавай с т'ва лапе. Като си толкова "специална", тогава какво търси майка си при Пепа и Гина. Пращай много поздрави по майчина линия и хич да не ти е ;)

PyCoKoCkA93
09-08-2010, 14:36
Той е от разглезените,разгонени и незадоволени пубертетчета,които кацат от цвят на цвят и омайват,докато не им излезе някъде късмета..А като стане така,че да им излезе на няколко места,както в твоя случай сами не знаят какво искат и започват като майски птички да пеят една и съща медена песен на всички и да чакат как ще се развият нещата....Излиза с една,харесва друга,целува трета и иска четвърта...Сега остава да чакаш да се появи 5-та на хоризонта :D:D:D

ИЗВОД:ЗАРЕЖИ ГО И БЯГАЙ С 200км/ч ОТ НЕГО-ПРЕЗ 9 ПЛАНИНИ В 10-та !!! :x :D

soul1199
09-08-2010, 18:17
по-добре го остави,не си стрyва

fufy
09-08-2010, 18:24
хАхх Разбрах колко струва тва момче .. може би твърде късно но все паккк ;ддд .. мерси за съветите ... но тази тема няма вече смисъл !!!

soul1199
09-08-2010, 18:32
хАхх Разбрах колко струва тва момче .. може би твърде късно но все паккк ;ддд .. мерси за съветите ... но тази тема няма вече смисъл !!!трябваше сама да го разбереш,сама да помислиш,а не ние да ти казваме,но по-добре късно,от колкото никога

AsHbRoWnIE
09-08-2010, 18:51
Той е от разглезените,разгонени и незадоволени пубертетчета,които кацат от цвят на цвят и омайват,докато не им излезе някъде късмета..А като стане така,че да им излезе на няколко места,както в твоя случай сами не знаят какво искат и започват като майски птички да пеят една и съща медена песен на всички и да чакат как ще се развият нещата....Излиза с една,харесва друга,целува трета и иска четвърта...Сега остава да чакаш да се появи 5-та на хоризонта :D:D:D

ИЗВОД:ЗАРЕЖИ ГО И БЯГАЙ С 200км/ч ОТ НЕГО-ПРЕЗ 9 ПЛАНИНИ В 10-та !!! :x :D
хареса ми как се изрази просто :) :) :)

по темата: бих казал на момчето FUCK OFF (макар че съм момче и ако ми го кажат туй... ) действай!

SuperBadSuperFresh
09-08-2010, 20:13
Тоя Данчо май никва идея няма кво иска.Не си причинявай излишни тревоги,зарежи го.Тъкмо няма да се караш с приятелката ти.

GetHigh1
09-09-2010, 04:23
Шута! Тоя Ромео истински ли е?!