PDA

View Full Version : Черни точки



zyto
09-08-2010, 08:37
Здравейте, имам проблем.Имам черни точки по носа и около него и по брадата.Имам и малко пъпки ро челото и през 1-2 дена ми излизат едни твърди пъпки като рогчета и нензам с какво да си почиствам лицето.....предложете нещо които сте пробвали.

Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka

zlatnata_ribkaaa
09-08-2010, 08:42
Garnier Pure 3 in 1 , но знам че трябва първо да отидеш на козметик да ти почисти лицето перфектно и след това да започнеш да го използваш . Успех !

divacheee
09-08-2010, 08:45
Тук ще ти предложат адски много продукти .. аз лично ползвам почистваш гел на Lа Roche Posаy .. скъпичък е, но за моята кожа е перфектен .. Преди използвах почистваш гел на Аvon от серията Plаnet Spа..

Тук най- верояно ще ти предложат Нивея, Гарниер .. и много други, но докато не смениш няколко няма да разбереш кое се отразява добре на кожата ти :)

Sladurchoo
09-08-2010, 09:19
Garnier Pure 3 in 1 , но знам че трябва първо да отидеш на козметик да ти почисти лицето перфектно и след това да започнеш да го използваш . Успех !

zyto
09-08-2010, 09:49
А как да го палзвам като маска, редовно почистване или ексфолиране и кога да го ползвам след като си мия лицето (или след баня) или преди да се измия ? Казвали са ми че по добре е да го палзвам след баня когато порите са отворени вие какво ще кажете ?

Elenichkaa
09-08-2010, 12:49
разтъркай си кожата със сода...това е за черни точки,за пъпките не знам! :smt102