PDA

View Full Version : > Летни Спомени <



Djenka
09-08-2010, 15:21
Лятото си отиде, училище (и зимата) наближава.
Тук напишете по един незабравим спомен (ако имате :D ) от това лято.

Моят спомен е като видях морето за пръв път (от колата, на път за там).
Малко е странно, но беше много яко преживяване 8-)

Вие сте наред :grin:

Дано имате по-нормални спомени от моя 8-) :-P

CherryBell13
09-08-2010, 15:26
:D :D :D Най-якия ми спомен е от пижаменото ти партилМалко странно , но беше много якооо :D :D :D

Djenka
09-08-2010, 15:31
Даа беше бешее :grin:

Малко на чатче заприлича това, ама карай 8-)

Biskfitka
09-08-2010, 21:43
Когато се събрах с бившия (вече настоящ ;д ) приятел :-)

reoffender
09-09-2010, 11:54
цЕлото лято ми е един спомен
толкова неща се случиха,
беше супер яко,
и мега шита,
so...

otlichnichkata
09-09-2010, 11:56
Когато бях на лагер и едни момчета ме натикаха в банята им и ме изкъпаха набързо 8-)

Emiinemfennka
09-09-2010, 19:19
имам много спомени от лято 2010 определено..ще запомня всички запознанства с момчета и яките вечери когато сме се напивали с..кола ! :D :D :D

cherinka
09-09-2010, 20:01
Когато разбрах, че голямата ми любов все още има чувства към мен и иска да сме заедно. :smt050

Всичко друго е някакви безпаметни нощи, които и да искам няма как д апомня...

Seducti0n
09-09-2010, 22:00
:) една снимка, която събираше в себе си толкова много неща, които вече ги няма

gsh
09-10-2010, 00:17
нищо, че не бях много време на морето, от цялото лято най-хубава беше последната седмица :mrgreen:

ArrowsOfDeath
09-10-2010, 00:30
Лятото си отиде, училище (и зимата) наближава.
Тук напишете по един незабравим спомен (ако имате :D ) от това лято.

Моят спомен е като видях морето за пръв път (от колата, на път за там).
Малко е странно, но беше много яко преживяване 8-)

Вие сте наред :grin:

Дано имате по-нормални спомени от моя 8-) :-P

На колко си бе, фенке на Селена? :lol:

Иначе няма да забравя партито на Армин - голямо разбиване беше.

Seductress
09-10-2010, 10:28
16-тият рожден ден на най- добрата ми приятелка, най- жестокият купон за лятото. :grin:

guinessgirl
09-10-2010, 12:10
всичките ми летни спомени всъщност са полу-спомени от некви ненормални дни и нощи..

като цяло - много силно лято беше.

December
09-10-2010, 13:21
Най-хубавото море,със най-прекрастните и големи вълни :grin: Искам и догодина там.Нямам думи да го опиша!Не съм си изкарвала толкова добре никога досега.

Като братовчедка ми си дойде от Гърция(там живеят) и цели две седмици излизахме и правехме щуротии ;д

Като минах М. по каране на колело ;д :grin:

Също така това лято се запознах със моят най-добър гей прител.Най-якият човек на света хора заклевам се 8-) Гейовете са толкова прекрасни.Като жените, но някакви по-извисени ли как да кажа хах ;д Няма го тва завиждане между жени и тн. Абе много го харесвам <33

baceto
09-10-2010, 20:19
патериците...

sh3_1s_7h3_0n3
09-10-2010, 22:10
Правих някакви ненормални плажове по 8-10 часа, имаше емоции ала-бала, а-у... и с'я оп! "тръгва си ляяятото...идева есента" (: Честно казано започвам дасе радвам, че застудява и че ще може да си седя повече вкъщи, че нямаше такова хойкане напред-назад-напред.

HexGirl
09-10-2010, 22:25
първото ми лято с моята любов .... това е най-хубавото
:)
Порастването ми ... поне се надявам да пораствам де

fuckme
09-11-2010, 16:48
видях малките си братовчеди, прекарах една седмица със тях и толкова се привързах ... жалко, че заминаха .. един от редките в случаи, в които съм плакала .. :( когато пак се събрахме цялата компания от години ... :-)

PinkFloydSound
09-11-2010, 16:56
Абсолютно ВСЯКА една вечер в свещеното Дърво... 8-)
Новата ми изгора, еххх... :lol:
Ъъъъ, и нощта, в която се отрязах толкова жестоко, че сигурно още поне година-две няма да се напивам.

JustBrunette
09-11-2010, 17:24
От това лято ми останаха толкова много и разнообразни спомени, кои хубави, кои не... Но опредлено не мога да кажа, че съм скучала. Въпреки това има няколко неща, които със сигурност няма да забравя:
Вечерта, в която с компанията ми се бяхме събрали и гледахме падащи звезди...
Вечерта, в която се запознах с един човек, за който дори не можех да предположа, че ще ми стане толкова скъп. И когато стояхме под звездите, умиращи от студ, седнали на камък, който ръбеше и на двама ни, но не спирахме да си говорим... Това просто се е запечатало в главата ми като картина.

roksana_1
09-11-2010, 17:33
ООО това лято беше НЕЗАБРАВИМО :grin: :D Свършихме даскало и скъсах с гаджето , за което много се радвам иначе след това щех да изпусна целия купон. От къде да почна :P За 2 сед. бяха дошли едни холандци и с един от тях (който е страшен сладур,пич и перфектен целувач) се забивахме мнооого яко. Като не пропускам , че с тях беше мнооого яко- базици,истории,смешки...абе пълна програма <3 ! После като гледахме 3 поредни нощи падащите звездил Беше невероятно красиво.Цяло лято басейнчета,щуротии,дискоте ки,купони. Не ми се искаше да свършва , но ето ,че вече наближава даскало , а времето вече се скапа :o

portishead
09-11-2010, 22:21
една палатка..