PDA

View Full Version : За момиче



ludsamxD
09-08-2010, 14:54
Привет, отново!

Сигурно някои от вас ме помнят, бях направил тема, искащ съвети за това защо не ми върви в любовта, бях отхвърлян от момичетата и така... Преди един ден както си седяхме с комапнията на вън, по едно време дойдоха две момичета при нас и седнаха. Бяха познати на част от команията, та запознахме се и едното от тях много ми хареса. Останах със зяпнала уста, както се казва. 8-) Та през по-голямата част я гледах и не отлепях поглед... На мен много ми допадна, за нея не знам, смееше се на шегите ми, разговарях от време на време с нея само... На другия ден както си цъках, случайно я намерих във facebook - общи приятели. Добавих я, и тя ме прие. Тя живее доста далеч от там, където попринцип се събираме и няма как да идва, и за това знам, че няма да я срещна отново. Та се питам дали да опитам в чата да я поканя на някаква среща (без цветя :D), тъй като това е може би единственият ми шанс. Или чрез чата да и взема номера и да и звънна? Няма как да разговарям лично с нея, защото нямам възможност, не че ме е срам и подобни глупости. Дори във facebook беше казала, че съм имал красива усмивка.

Е какво мислите? Как бихте постъпили вие? Миналата тема много ми помогна, дано и тази ми помогне. :) Поздрави!

Sh@d0w
09-08-2010, 15:02
Покани я да излезете някой път,щом веднъж вече сте се срещали значи има начин,независимо колко далече живее.Нищо не губиш ако опиташ,най-много да спечелиш ;)

ChalgaBoy
09-08-2010, 15:06
Нека валдес помага :-o

JDeel
09-08-2010, 16:18
Ти всяка седмица различно момиче ли харесваш?

valdesbg
09-08-2010, 16:31
Ох...направо ме заболя сърцето като прочетох коментара на чалгабой.

Как може толкова глупости да са събрани на едно място?

Авторе - взимаш и телефона на момичето, каниш я да излезете и после си свиркаш като се видите. Прави точно обратното на това, което е писал члгабой.

Особено частта със сметката....иначе си сядай където искаш, пред нея, зад нея, до нея, срещу нея, над нея, ако искаш и в другия край на заведението. Където ти е кеф. Най-голям шанс да се получи нещо има ако си до нея, за да може да си я докосваш както ти кефне. А и тя теб де :) Приказвай си каквото искаш.. стига да н е някаква обида, щото все пак... мисля че с друга цел сте излезли :)

Та такива работи :)

ChalgaBoy
09-08-2010, 16:41
Ох...направо ме заболя сърцето като прочетох коментара на чалгабой.

Как може толкова глупости да са събрани на едно място?

Авторе - взимаш и телефона на момичето, каниш я да излезете и после си свиркаш като се видите. Прави точно обратното на това, което е писал члгабой.

Особено частта със сметката....иначе си сядай където искаш, пред нея, зад нея, до нея, срещу нея, над нея, ако искаш и в другия край на заведението. Където ти е кеф. Най-голям шанс да се получи нещо има ако си до нея, за да може да си я докосваш както ти кефне. А и тя теб де :) Приказвай си каквото искаш.. стига да н е някаква обида, щото все пак... мисля че с друга цел сте излезли :)

Та такива работи :)

Наш к'во , няма да коментирам повече темите и ще те чакам да си изразиш не компетентното мнение 8) защото сичко което аз съм правил до сега винаги се е получавало 8) защо ли :-o трябва да имаш подход кам нещата , няма значение.. ти си човека..

valdesbg
09-08-2010, 16:46
А прави си каквото искаш чалгабой :) Ама щом искаш да зависиш от мен.. твоя воля. Аз ще се правя че не забелязвам.

То хубаво се е получавало, айде да задълбаем малко и да си спомниш в какъв процент от общия брой е работело?

Подход не трябва да имаш. По задължение никой не ти го изисква. може да си пълния шмотльо и пак да се уредиш с мадама. Верно ще досаждаш на 1000 знайни и незнайни женски и все някоя ще се излъже. Ако това се класифицира като подход.. be my guest then :)

После не питай що не ти върви в любовта, окей?

tarlyo
09-08-2010, 16:47
Ох...направо ме заболя сърцето като прочетох коментара на чалгабой.

Как може толкова глупости да са събрани на едно място?

Авторе - взимаш и телефона на момичето, каниш я да излезете и после си свиркаш като се видите. Прави точно обратното на това, което е писал члгабой.

Особено частта със сметката....иначе си сядай където искаш, пред нея, зад нея, до нея, срещу нея, над нея, ако искаш и в другия край на заведението. Където ти е кеф. Най-голям шанс да се получи нещо има ако си до нея, за да може да си я докосваш както ти кефне. А и тя теб де :) Приказвай си каквото искаш.. стига да н е някаква обида, щото все пак... мисля че с друга цел сте излезли :)

Та такива работи :)

Наш к'во , няма да коментирам повече темите и ще те чакам да си изразиш не компетентното мнение 8) защото сичко което аз съм правил до сега винаги се е получавало 8) защо ли :-o трябва да имаш подход кам нещата , няма значение.. ти си човека..
Аве братле, земи се успокой малко и спри да се правиш на супер мощния. \:D/

ChalgaBoy
09-08-2010, 16:48
А прави си каквото искаш чалгабой :) Ама щом искаш да зависиш от мен.. твоя воля. Аз ще се правя че не забелязвам.

То хубаво се е получавало, айде да задълбаем малко и да си спомниш в какъв процент от общия брой е работело?

Подход не трябва да имаш. По задължение никой не ти го изисква. може да си пълния шмотльо и пак да се уредиш с мадама. Верно ще досаждаш на 1000 знайни и незнайни женски и все някоя ще се излъже. Ако това се класифицира като подход.. be my guest then :)

После не питай що не ти върви в любовта, окей?

100% :-o Незнам на мен ли не ми върви или и ти седиш пред компа по цял ден чудейки се как да се заядеш с някой :-o няа значение не ми се коментира повече...

valdesbg
09-08-2010, 16:52
Пише се "не[spase]знам".

Аз си седя на компа и си пиша коментари. Тва че ти се засягаш и ги приемаш лично си е твоя работа.

Свиквай :)

tarlyo
09-08-2010, 16:56
А прави си каквото искаш чалгабой :) Ама щом искаш да зависиш от мен.. твоя воля. Аз ще се правя че не забелязвам.

То хубаво се е получавало, айде да задълбаем малко и да си спомниш в какъв процент от общия брой е работело?

Подход не трябва да имаш. По задължение никой не ти го изисква. може да си пълния шмотльо и пак да се уредиш с мадама. Верно ще досаждаш на 1000 знайни и незнайни женски и все някоя ще се излъже. Ако това се класифицира като подход.. be my guest then :)

После не питай що не ти върви в любовта, окей?

100% :-o Незнам на мен ли не ми върви или и ти седиш пред компа по цял ден чудейки се как да се заядеш с някой :-o няа значение не ми се коментира повече...
Братле, не знам кой седи по цял ден на компютъра, ама това за 5 дена да натряскаш 300 мнения . . . :shock:

ChalgaBoy
09-08-2010, 16:59
Пише се "не[spase]знам".

Аз си седя на компа и си пиша коментари. Тва че ти се засягаш и ги приемаш лично си е твоя работа.

Свиквай :)

Съжелявам ,че не следа дали пиша НЕ ЗНАМ или НЕЗНАМ и НЕ МОГА или НЕМОГА заедно разделено или криво и кво ли още не :-o Аз съм тийн и определено не ми пука как пиша и к'во мислиш за "правописа" ми :-o Грешно е и к'во от тва... да седна да търса сяка дума дето ме съмнява в нета как се пише за да я напиша правилно ли ? Нали се ще се намери кой да ми покаже каде съм згрешил :-D

soul1199
09-08-2010, 17:57
Покани я

lyfche
09-08-2010, 18:04
Ми да,покани я на среща. Или да дойде отново при вас,където се събирате. Късмет. :)

ludsamxD
09-08-2010, 20:24
Ти всяка седмица различно момиче ли харесваш?
Не... Онова беше едно, но после се разбра, че е съвсем друго и не е същото. Едва ли ме разбра, но...

Относно последните два коментара:
Това се каня да правя. 8-) Не е за това темата. Просто се чудя кой начин ще е по-удачен, и май по телефона ще е по-добре. За това питах, не дали да я поканя или не.

Ако може уважаемите Модератори да почистят темата от споровете, благодарим!

PyCoKoCkA93
09-08-2010, 20:32
Вземи и телефона,обади и се и я покани на среща :) Евала,че поне ти нямаш проблем със срама :)

HandOFDooM
09-08-2010, 20:47
А прави си каквото искаш чалгабой :) Ама щом искаш да зависиш от мен.. твоя воля. Аз ще се правя че не забелязвам.

То хубаво се е получавало, айде да задълбаем малко и да си спомниш в какъв процент от общия брой е работело?

Подход не трябва да имаш. По задължение никой не ти го изисква. може да си пълния шмотльо и пак да се уредиш с мадама. Верно ще досаждаш на 1000 знайни и незнайни женски и все някоя ще се излъже. Ако това се класифицира като подход.. be my guest then :)

После не питай що не ти върви в любовта, окей?

100% :-o Незнам на мен ли не ми върви или и ти седиш пред компа по цял ден чудейки се как да се заядеш с някой :-o няа значение не ми се коментира повече...
айде престани да спамиш темите на хората бе кретен такъв ...
ходи си слушай чалгата на село и не се заяждай с хората
момчето чака мнения а някво лайно тука спами в темата и се обяснява

ChalgaBoy
09-08-2010, 20:56
А прави си каквото искаш чалгабой :) Ама щом искаш да зависиш от мен.. твоя воля. Аз ще се правя че не забелязвам.

То хубаво се е получавало, айде да задълбаем малко и да си спомниш в какъв процент от общия брой е работело?

Подход не трябва да имаш. По задължение никой не ти го изисква. може да си пълния шмотльо и пак да се уредиш с мадама. Верно ще досаждаш на 1000 знайни и незнайни женски и все някоя ще се излъже. Ако това се класифицира като подход.. be my guest then :)

После не питай що не ти върви в любовта, окей?

100% :-o Незнам на мен ли не ми върви или и ти седиш пред компа по цял ден чудейки се как да се заядеш с някой :-o няа значение не ми се коментира повече...
айде престани да спамиш темите на хората бе кретен такъв ...
ходи си слушай чалгата на село и не се заяждай с хората
момчето чака мнения а някво лайно тука спами в темата и се обяснява

Иам 3 думи за тебе и за мнението ти :D ЯЖ МИ Х У Я ,ako нещо не ти е ясно ела на "село" в София да ти го поясня :-o Mнението го дадох пръв и валдес почна "а у та а у " не си бил тук ,незнаеш , не говориш !

PyCoKoCkA93
09-08-2010, 20:58
Стига сте се заяждали...

ludsamxD
09-08-2010, 21:01
Стига сте се заяждали...
Отиде тя... Дано Модераторите да се намесят по-скоро. Вие за ЛС да сте чували?

WrongLife
09-08-2010, 21:12
Чалгабой, ако дойдем да те видим да не доведеш Амор???

Покани я, ако ти отреже,отреже. Нищо не губиш.

ChalgaBoy
09-08-2010, 21:16
Чалгабой, ако дойдем да те видим да не доведеш Амор???


Дори не съм влизал там и пари да ми даваш , не бих го направил :? предпочитам студентски град :P бил съм няколко пъти в ДВ и ще повторя за пореден път... не слушам чалга и никът ми си има дълга история.

По темата : Кураж брате и късмет :P

ludsamxD
09-08-2010, 21:18
Чалгабой, ако дойдем да те видим да не доведеш Амор???

Покани я, ако ти отреже,отреже. Нищо не губиш.
Виж последния коментар на предната страница. Не питам дали да я каня, а чрез какъв метод ще е по-добре? Дали да и пиша в чата или да и взема номера и да и се обадя.

Тука обаче идва още един проблем. Аз добре ще и пиша, но как точно да и го искам. Не мога да и напиша "Здрасти, дай си номера", нали? :D Как разговора да достигне до тази точка... Не знаете колко ми е трудно с тази любов...

tuzaro
09-08-2010, 21:21
Чалгабой, ако дойдем да те видим да не доведеш Амор???

Покани я, ако ти отреже,отреже. Нищо не губиш.
Виж последния коментар на предната страница. Не питам дали да я каня, а чрез какъв метод ще е по-добре? Дали да и пиша в чата или да и взема номера и да и се обадя.

Тука обаче идва още един проблем. Аз добре ще и пиша, но как точно да и го искам. Не мога да и напиша "Здрасти, дай си номера", нали? :D Как разговора да достигне до тази точка... Не знаете колко ми е трудно с тази любов...то дали в чата или по телефона е едно и също майна, няма разлика. Пък за телефона кво лошо има да и кажеш може ли да си дадеш номера, ако те аресва ше си го даде.
ПП тва чалга бой е рядко тъп майна, отдавна не се беше появявал такъв потребител тука.

WrongLife
09-08-2010, 21:22
Чалгабой, ако дойдем да те видим да не доведеш Амор???

Покани я, ако ти отреже,отреже. Нищо не губиш.
Виж последния коментар на предната страница. Не питам дали да я каня, а чрез какъв метод ще е по-добре? Дали да и пиша в чата или да и взема номера и да и се обадя.

Тука обаче идва още един проблем. Аз добре ще и пиша, но как точно да и го искам. Не мога да и напиша "Здрасти, дай си номера", нали? :D Как разговора да достигне до тази точка... Не знаете колко ми е трудно с тази любов...
Това "да използвам чата" ми идва изкуствено и противно. Доколкото разбрах знаеш къде живее, ами измисли си повод и я пакани лично. Винаги това е за предпочитане. Интернет и любов, магаре и космос....

ludsamxD
09-08-2010, 21:25
Да, наистина, реших как ще стане... Мерси на отзовалите се и ми пожелайте успех, че много искам да се получи... :(

Хайде, моля ви се, спрете с тези караници, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ЛС, не в темата ми, майна...

WrongLife
09-08-2010, 21:26
Късмет друже.

bigshitpoppin
09-08-2010, 21:43
@ChalgaBoy,

Излез от филмите бе момче.

По темата: ..ми разбери г'де живее, ходи до тях - вижте се, говорите си, нещо по-така завъртете разговор и внезапно и вземи тел. номер, тя съответно ще поиска и твоя... Малко трее си повярваш само и ще станат нещата...

didizlowe
09-08-2010, 22:09
покажи и че си заинтересован от нея ... и на момичето ще му направи впечтление.. дръж се нормално не като другите глупаци ... и я покани