PDA

View Full Version : Как вие подхождате???



maackata
09-08-2010, 15:41
Здравейте, с приателя ми правим секс от 2 месеца големи хора сме и всичко е ок, но още не сам му правила свирка смисал той ме лиже, секс, целувки и всичко останало, но свирка още не сам му правила той не си е поисквал или да ми подскаже по заобиколен начин, а аз си мисля че щом той прави нещо за да ми е добре е редно и аз да правя.. Аз ли трябва да подема иниациативата или да изчакам той да ми подскаже или да дойда момента от само себе си.. знам ли?Дайте мнение?при вас как са се получили нещата по конкретно?

0409
09-08-2010, 15:43
Здравейте, с приателя ми правим секс от 2 месеца големи хора сме и всичко е ок, но още не сам му правила свирка смисал той ме лиже, секс, целувки и всичко останало, но свирка още не сам му правила той не си е поисквал или да ми подскаже по заобиколен начин, а аз си мисля че щом той прави нещо за да ми е добре е редно и аз да правя.. Аз ли трябва да подема иниациативата или да изчакам той да ми подскаже или да дойда момента от само себе си.. знам ли?Дайте мнение?при вас как са се получили нещата по конкретно?

аз са не разбрах ти искаш ли да му правиш или не

ChalgaBoy
09-08-2010, 15:44
Здравейте, с приателя ми правим секс от 2 месеца големи хора сме и всичко е ок, но още не сам му правила свирка смисал той ме лиже, секс, целувки и всичко останало, но свирка още не сам му правила той не си е поисквал или да ми подскаже по заобиколен начин, а аз си мисля че щом той прави нещо за да ми е добре е редно и аз да правя.. Аз ли трябва да подема иниациативата или да изчакам той да ми подскаже или да дойда момента от само себе си.. знам ли?Дайте мнение?при вас как са се получили нещата по конкретно?

Защо просто не го попиташ някой път докато сте заедно някаде , какво мисли за свирките :-o Аз в началото бях твърдо против това , но с течение на времето взе да ми харесва 8) а и винаги можеш да поемеш инициативата , докато го целуваш от устата надолу и му разкопчаваш дънките и .... сещаш се 8)

maackata
09-08-2010, 15:59
Ами ChalgaBoy мисля, че това е добра стратегия, но се чудя дали да не изчакам.. при вас как става нещата момичето ли взима иниециативата или не? А дали изкам или не по принцип не ми е любимо, но съм правила, държа на него и искам и той да е доволен... :)

0y7ofCon7roL
09-08-2010, 16:24
Ben bu kızla yanlış bir şey g

whysosad
09-08-2010, 19:20
Щом държиш на него и самата ти имаш желание да му доставиш това удоволствие - какво чакаш? Действай!
Давам ти гаранция, че ще му хареса...
Ако искаш може първо да му намекнеш по някакъв тънък начин.
Кажи му, че имаш малка изненада за него, че ще му покажеш нещо ново... или пък измисли нещо по-мръснишко..
Хубаво е да проявяваш инициатива.
По този начин показваш на момчето, че наистина го желаеш.
Например.. както стоите някаде само двамата.. започни да го докосваш, прокарвай ръце, целувай го страстно, след това клекни пред него, разкопчай го, започни да го облизваш, да го смучеш.
100% ще си умре от кеф.
Иначе при мен и моето гадже е различно.
Понякога сама решавам да му доставя френска... дали преди да правим секс или просто малко да си поиграя с него.. Друг път той директно ми казва.
Успех! :)

maackata
09-08-2010, 21:01
Благодаря за изчерпателния отговор whysosad. Чакам и др. мнения....

nefchi_bs
09-08-2010, 21:57
Поеми инициативата,не вярвам да ти откаже.Просто докато се целувате,може да заочнеш да му разкопчаваш панталоните,да му удериш една да му стане и от там нататък предполагам знаеш ;)

Princessani
09-08-2010, 22:27
Здравейте, с приателя ми правим секс от 2 месеца големи хора сме и всичко е ок, но още не сам му правила свирка смисал той ме лиже, секс, целувки и всичко останало, но свирка още не сам му правила той не си е поисквал или да ми подскаже по заобиколен начин, а аз си мисля че щом той прави нещо за да ми е добре е редно и аз да правя.. Аз ли трябва да подема иниациативата или да изчакам той да ми подскаже или да дойда момента от само себе си.. знам ли?Дайте мнение?при вас как са се получили нещата по конкретно? Като не си е поискал къде сама са набутваш да му духаш :D :D :D

lifelesscorpse
09-09-2010, 03:18
Здравейте, с приателя ми правим секс от 2 месеца големи хора сме и всичко е ок, но още не сам му правила свирка смисал той ме лиже, секс, целувки и всичко останало, но свирка още не сам му правила той не си е поисквал или да ми подскаже по заобиколен начин, а аз си мисля че щом той прави нещо за да ми е добре е редно и аз да правя.. Аз ли трябва да подема иниациативата или да изчакам той да ми подскаже или да дойда момента от само себе си.. знам ли?Дайте мнение?при вас как са се получили нещата по конкретно? Като не си е поискал къде сама са набутваш да му духаш :D :D :D

:lol: :lol: :lol:


Авторке,на колко години сте,та казваш,че сте големи хора?
При положение,че вече си го правила(Явно на предишни партньори),то какъв е проблема сега?Заедно сте,правите си секс,всичко точно...В свирката няма нищо лошо.Не е нужно да му казваш предварително,да правите планове,да подготвяш и упражняваш предварително действията и думите си преди,по време на и след "процедурата по доставяне на удоволствие".Най-добре спри да го мислиш за един-два дни.Не се шашкай толкова много.Просто и лесно е решението.Следващия път,когато той те лиже,то изчакай да си поиграе с теб малко и след това му кажи например "Миличко,искам да направим нещо ново.Защо не се настаниш удобно на леглото и не си затвориш очите?"Хем,че той веднага ще се сети и ще побърза да изпълни думите ти,хем ще си спестиш ненужни разговори и прочие.Не е нужно със същите думи.Все пак не знам как разговаряте помежду си.На момента го измисли.След като вече е в ръцете ти и няма накъде да мърда знаеш какво да правиш(Надявам се...).Това е.Бързо,лесно,вкусно.

Приятно прекарване и не се спичай.Няма от какво.Все пак сте заедно.Няма от какво да се притесняваш :)

Айде и после сподели как е минало ;)

GetHigh1
09-09-2010, 05:31
Какво означава момчето да поеме самоинициятивата? Да те заклещи в ъгъла и да ти натисне главата на долу, и да ти го наръга до сливиците? Това ли е?
Свирката е спонтанно нещо...

GreenFairy
09-09-2010, 08:08
Хахахах... Израза "Бързо, лесно, вкусно" ми хареса :lol: :lol: :lol:

А иначе, както казаха останалите, когато се настроиш на тази вълна, просто го направи, не кой знае колко сложно...

Grudi_SeXa
09-09-2010, 11:15
Поеми инициативата в уста и тва е.

neshty
09-09-2010, 11:28
АЗ процедирам така : Започвам от устните,продължавам по врата,после по корема ... разкопчавам дънките и продължавам на долу ... И ако си готова направи го ... не чакай да те накара. Това ще му хареса! :)

EritYy
09-09-2010, 12:47
Свирка - bullshit
мацкааа така ти е поо- добре 8)

DownloadVirus
09-09-2010, 14:20
Няма к'во да чакаш.ДЕИСТВАЙ!Направо,без предупреждение никакво..Налапваш го и толкоз :shock: 8)

YouDontKnowMe
09-09-2010, 14:46
Ако искаш давай.
При първият ми партьор - по желание сигурно е било, вече изобщо не си го спомням него (и не искам).
При останалите - и да си искат, ако не искам аз - не давам. А това е често :D
Иначе- недей да правиш нещо, което не искаш.