PDA

View Full Version : Имали още навити ?



Golqmpi4
09-08-2010, 18:13
Имали още навити да ходиме да търсиме някъде злато и съкровища ?
П.П темата не е ебавка :)

vIKToriYa
09-12-2010, 15:14
хаха .... айде аз ще гледам и ще участвам само накрая в подялбата :D :smt019 :-) :-|

Golqmpi4
09-12-2010, 15:25
хаха .... айде аз ще гледам и ще участвам само накрая в подялбата :D :smt019 :-) :-|

ти кажи място и карта и няма проблеми :)

пп някой да знае форум за такива неща ?????

dimitar_ak
09-13-2010, 09:36
Търси си. Аз предпочитам по друг начин да набавям доходите си. Не забравяй, че у нас иманярството се преследва от закона.

Golqmpi4
09-13-2010, 09:54
Търси си. Аз предпочитам по друг начин да набавям доходите си. Не забравяй, че у нас иманярството се преследва от закона.

да у нас :)

OneGuy
09-13-2010, 13:22
Търси си. Аз предпочитам по друг начин да набавям доходите си. Не забравяй, че у нас иманярството се преследва от закона.

Ти в действителност не предпочиташ ... просто знаеш че другата идея е още по безсмислена

Golqmpi4
09-13-2010, 13:27
Търси си. Аз предпочитам по друг начин да набавям доходите си. Не забравяй, че у нас иманярството се преследва от закона.

Ти в действителност не предпочиташ ... просто знаеш че другата идея е още по безсмислена

абе и ти си безсмислен и си търсиш гадже по форумите ама никой не ти казва нищо :D

OneGuy
09-13-2010, 14:18
ДА... ТОЧНО ... даже си имам скайш гадже ... ай си кю гадже и едно гадже от форума ... а ти кфо имаш ? 8) искаш от хората голи снимки ...? опаа май не попадна на правилния човек дето да се правиш на интересен ... знаеш за какво говоря ... само не се прави на света вода не напита

Golqmpi4
09-13-2010, 14:43
ДА... ТОЧНО ... даже си имам скайш гадже ... ай си кю гадже и едно гадже от форума ... а ти кфо имаш ? 8) искаш от хората голи снимки ...? опаа май не попадна на правилния човек дето да се правиш на интересен ... знаеш за какво говоря ... само не се прави на света вода не напита

момче ти си болен и си за психиятър .... ти не ми се прави на света вода не напита и като имаш гадже в форума горедеешли се хахаха бахти плъха скапан .....

YouDontKnowMe
09-13-2010, 15:50
Какви сте сладури :D ^

December
09-13-2010, 19:39
И къде ще го търсим тва злато? Територия нещо сии...?
И имаш ли представа въобще как се прави цялата работа :D ?
Тука нали сме стара земя,все намират някакви накити от стари траки и т.н. Тъй де можи да намерими нещо ^^
Обаче после предполагам ще трябва да дарим нещата на някакъв музей :// Нали тъй се прави попринцип. Като отидем в златарският магазин да разменяме ще ни питат хората откъде е тая корона(примерно).

А и честно казано на мене не ми се копае :// Ама мога да дода да ви правя масажи на краката като се изморите или да ви готвя и пера :lol: Съгласен ли си 8-) ??

И тва треската за злато е големо нещо.Ще се изпобием ;д


П.П. Защо мнениятта в темата са толкова несериозни ://

Di
09-13-2010, 19:41
не ми кефи

Golqmpi4
09-13-2010, 20:02
И къде ще го търсим тва злато? Територия нещо сии...?
И имаш ли представа въобще как се прави цялата работа :D ?
Тука нали сме стара земя,все намират някакви накити от стари траки и т.н. Тъй де можи да намерими нещо ^^
Обаче после предполагам ще трябва да дарим нещата на някакъв музей :// Нали тъй се прави попринцип. Като отидем в златарският магазин да разменяме ще ни питат хората откъде е тая корона(примерно).

А и честно казано на мене не ми се копае :// Ама мога да дода да ви правя масажи на краката като се изморите или да ви готвя и пера :lol: Съгласен ли си 8-) ??

И тва треската за злато е големо нещо.Ще се изпобием ;д


П.П. Защо мнениятта в темата са толкова несериозни ://

Ами аз съм сериозен :)

а къде ще го търсим където има много ако някой знае места карта такива неща :D

December
09-13-2010, 21:15
Абе не знам колко си сериозен,но говориш много заблудено.
"ако някой знае място,карта да казва" щом пускаш тази тема значи трябва да си запознат.
Ако погледнем сериозно - това търсенето на злато,съкровище е само по филмите.Карибски пирати ух ля ля 8-)
Как мислиш се провеждат нещата?
И мислиш ли,че някой просто ейтака смирено ще ти каже "ае брат край ловеч има една гора,да знаеш там има злато" .Всички хора сме си малко или много егоисти.Ако някой вероятно знае за такова място сам ще отиде. Ама малко вероятно нали ти казвам.
Тея места се проучват от арехеолозите.Търсят ценни стари "неща" не само заради парите( и това го има много) но и заради тяхната страс към историята.Да се каже "(име) откри старинната ваза" примерно ;д. Археологството макар и да се счита за "работа на умници" си е доста мръсна работа.Много цапотене,много нещо.

Иначе съм навита.Качаме се на един кораб и из тихият океан ще търсим островчета 8-) Аз ще съм принцесата на кораба и ще ви разведрявам със чудни истории за феи и тролчета и ще ви готвя вкусни неща ^.^

П.П. Ехх,че яка история.Има ли наистина такива хора?Много искам да плавам из морето и да разказвам моите фантастични истории на групата корабни другарчета ^.^
П.П.2.Не съм пияна да не си помислите нещо 8-)

Golqmpi4
09-13-2010, 21:38
Абе не знам колко си сериозен,но говориш много заблудено.
"ако някой знае място,карта да казва" щом пускаш тази тема значи трябва да си запознат.
Ако погледнем сериозно - това търсенето на злато,съкровище е само по филмите.Карибски пирати ух ля ля 8-)
Как мислиш се провеждат нещата?
И мислиш ли,че някой просто ейтака смирено ще ти каже "ае брат край ловеч има една гора,да знаеш там има злато" .Всички хора сме си малко или много егоисти.Ако някой вероятно знае за такова място сам ще отиде. Ама малко вероятно нали ти казвам.
Тея места се проучват от арехеолозите.Търсят ценни стари "неща" не само заради парите( и това го има много) но и заради тяхната страс към историята.Да се каже "(име) откри старинната ваза" примерно ;д. Археологството макар и да се счита за "работа на умници" си е доста мръсна работа.Много цапотене,много нещо.

Иначе съм навита.Качаме се на един кораб и из тихият океан ще търсим островчета 8-) Аз ще съм принцесата на кораба и ще ви разведрявам със чудни истории за феи и тролчета и ще ви готвя вкусни неща ^.^

П.П. Ехх,че яка история.Има ли наистина такива хора?Много искам да плавам из морето и да разказвам моите фантастични истории на групата корабни другарчета ^.^
П.П.2.Не съм пияна да не си помислите нещо 8-)

ами аз говоря сериозно ама ти си много заблудена ... не е баш така ако някой знае къде има злато ще ходи да го търси сам щото примерно то няма да е под 2 пръста шума :D за тфа съм пуснал тема дали има навити и места където е бъкано тфа с корабите ако имаш личен кораб да пробим из островите идвам

Greennight
09-13-2010, 22:18
Не знам,но съдейки по действията ти няма да станеш добър иманяр. :D

Golqmpi4
09-14-2010, 08:08
Не знам,но съдейки по действията ти няма да станеш добър иманяр. :D


аз нищо не съм направил за кфи действия говориш :D

ivan_gr
09-16-2010, 23:22
Брат да търсиш злато без карта е абсурдно.
А ако имаш карта няма да викнеш още 3-4-5 човека с теб за да вземеш една трета/четвърта/пета от златото. По- скоро ще идеш сам и ще вземеш всичко..

Цялата тема е абсурдна.... Прекаленно много си се зарибил ... Ако искаш да станеш иманяр, нищо няма да стане от теб.

strave
09-17-2010, 09:30
Треската за злато завладя форума.Всички със сито на ИскърО,може и да излезе нещо.

Golqmpi4
09-17-2010, 11:08
Брат да търсиш злато без карта е абсурдно.
А ако имаш карта няма да викнеш още 3-4-5 човека с теб за да вземеш една трета/четвърта/пета от златото. По- скоро ще идеш сам и ще вземеш всичко..

Цялата тема е абсурдна.... Прекаленно много си се зарибил ... Ако искаш да станеш иманяр, нищо няма да стане от теб.

аз не съм станал че викаш няма да стане иманяр от теб :D и не съм се зарибил просто пуснах тема дали има хора навити тфа е :)

Golqmpi4
09-17-2010, 11:09
Треската за злато завладя форума.Всички със сито на ИскърО,може и да излезе нещо.

а тфа е завладяло майкати .!. :D

Kmet4e
09-17-2010, 17:39
Темата не е сериозна и това си личи още от първите 5 поста :D
Аз искам да съм капитан на кораба и да командвам много моряци! Ще се забавлявам с русалките през ноща за да не ми е скучно когато плаваме в открито море :D ....

Иначе за да станеш иманяр приятелче ти трябват много познания по история и още няколко науки (това е само началото) ! Трябва ти необходима техника и още безброй неща!

Аз бих те насочил да се занимаваш с реставриране или колекциониране на стари и много ценни вещи (монети,часовници и други вещи които са на изчезване и някои нумизматици биха дали сума ти пари за тези вехторий)
Стига съм писал че се вкарах в филма много лошо 8) !

Golqmpi4
09-17-2010, 18:06
Темата не е сериозна и това си личи още от първите 5 поста :D
Аз искам да съм капитан на кораба и да командвам много моряци! Ще се забавлявам с русалките през ноща за да не ми е скучно когато плаваме в открито море :D ....

Иначе за да станеш иманяр приятелче ти трябват много познания по история и още няколко науки (това е само началото) ! Трябва ти необходима техника и още безброй неща!

Аз бих те насочил да се занимаваш с реставриране или колекциониране на стари и много ценни вещи (монети,часовници и други вещи които са на изчезване и някои нумизматици биха дали сума ти пари за тези вехторий)
Стига съм писал че се вкарах в филма много лошо 8) !


аз говорех сериозно ако има някъде съкровища и подбни неща попринцип идеята ми дойде от филма мумията :D пък и сега имам свободно време заради тфа :)