PDA

View Full Version : Прическа... как ? Помощ !



lovableboy
09-08-2010, 18:15
Здравейте съфорумници. Отдавна замислям да си сменя прическата и сега се реших да го направя. Искам да е нещо като това http://4.bp.blogspot.com/_30PRmkOl4ro/SuHLCYMb_bI/AAAAAAAAXIs/rrRxiFcqRl4/s1600-h/2006-cropped-men.jpg ... Въпросът ми е дали трябва да се подстрижа по определен начин и да изчакам косата да порасне или да изчакам да порасне и след това да отида на фризьор .. с какво мога да постигна тази форма (продукт) и къде има добър фризьор в София (цена за фризурата ) . Ще съм благодарен на всяка помощ. Чао за сега. :)

tfk94
09-08-2010, 19:14
трябва са филира
аз на твойо място бих са постригал и да изчакам да порасне щот винаги кат са пострижа не са харесвам а след 1-2 седмици незнам свиквам ли почвам са харесвам

Inn0cenCe
09-09-2010, 10:20
Аз мисля, че трябва да стане малко по-дълга, и тогава да ти я направят и да я изтънят в края. За фризьор не знам, защото не съм от София :) .

lovableboy
09-09-2010, 12:11
Мхм... би било добре ако има повече мнения така ще мога да се ориентирам :) Благодаря.

a1a2b3v
09-09-2010, 12:16
Ами според мен трябва да ти е по-дълъг косъма отгоре, а отстрани-къс. За да се получи отгоре, ще е нужно да се филира и после оформяш с гел или пяна ( ама мисля, че с гел ще се получи по-добре)
Незнам, попитай приятелите ти къде се постригват, качи си снимката на телефона и я покажи на фризьора/ката, той/тя трябва да знае, и ще ти отговори най-добре. :wink:
Успех :-)

lovableboy
09-09-2010, 14:14
Ами според мен трябва да ти е по-дълъг косъма отгоре, а отстрани-къс. За да се получи отгоре, ще е нужно да се филира и после оформяш с гел или пяна ( ама мисля, че с гел ще се получи по-добре)
Незнам, попитай приятелите ти къде се постригват, качи си снимката на телефона и я покажи на фризьора/ката, той/тя трябва да знае, и ще ти отговори най-добре. :wink:
Успех :-)Искаш да кажеш , че сега трябва да се подстрижа отгоре и отзад по-дълго, а отстрани покрай ушите по-късо и да изчакам косата ми да порасне, и след това да отида да ми я филират отгоре и отзад ?? :-|

darrie
09-09-2010, 16:21
най-добре разбери за добър фризьор, качи си снимката в телефона и отиди и питай фризьора/фризьорката дали и как ще стане ... колкото и да гадаем не можем да сме сигурни ...