PDA

View Full Version : Психичен проблем или ... ?



noname11
09-08-2010, 19:05
`` Абе да питам, напоследък страня да излизам с приятели, дразнят ме почти всички, въпреки, че не са ми направили нищо конкретно, отделно на това гледам да избягвам срещата по улицата с познати хора, а когато видя такива отминавам и не поздравявам...момче съм. На 15 год. Живея затворен живот (cs цял ден пред компютъра).
Мислите ли, че е нормално?

TykaSePisheNick
09-08-2010, 21:13
`` Абе да питам, напоследък страня да излизам с приятели, дразнят ме почти всички, въпреки, че не са ми направили нищо конкретно, отделно на това гледам да избягвам срещата по улицата с познати хора, а когато видя такива отминавам и не поздравявам...момче съм. На 15 год. Живея затворен живот (cs цял ден пред компютъра).
Мислите ли, че е нормално?
Спри цс-а и влез в истинския живот..Току-виж ти харесало.

Claymore
09-09-2010, 06:41
И аз съм така освен ако някоя приятелка не ме изкара навън. Последния път като излязохме се сбихме и ми остави рана на ръката. :D
Обаче почне ли училището ти сам няма да осъзнаеш кога е минал тоя период. Тогава няма начин да избягваш всички.

Force_bladeR
09-10-2010, 01:39
На тия ЛОЛ и ЦС трябва да им сложат "забранено до 16/18" :?

radeberger
09-10-2010, 07:53
Не е нормално.

Marchelo
09-10-2010, 08:06
На мен ми мяза на пубертет, ама игричките треа да се намалят........

mlakniwe2
09-10-2010, 08:17
На тия ЛОЛ и ЦС трябва да им сложат "забранено до 16/18" :?

И според теб ще има ли някъв ефект? :shock:


От нашия клас има един такъв:

Как прекара нова година?-Играх WoW
Как прекара рожденият си ден? -Играх WoW
Как прекара лятната ваканция?-Играх WoW
Как прекара коледните празници?-Играх WoW
Как прекара великден?-Играх WoW
Кво прайш като се прибереш у вас?-Играя WoW






:booooomb: :shock:

Greennight
09-10-2010, 08:29
Не е нормално.

SEXTRAVAGANTE
09-10-2010, 09:02
Нормално е ! Казах да нормално е ! При някои пи4ове при пубертета се полу4ава така. Сега ще ти изясня какво ти е. В момента си в депресия , страхуваш се от контакти , избягваш нормални социални ситуации , нямаш настроение , имаш 4увството , 4е живота ти е боза и така нататък. Това е психи4ески проблем да ! Хубавото е , 4е се лекува и това не озна4ава , 4е непременно , 4е си луд. Депресията е проблем които е имал абсолютно всеки през живота си. Полу4ава се най-4есто в пубертета , а при жените когато навлизат в крити4еската. Депресия може да се полу4и и от прекалено голямо психи4еско натоварване. Примерно ако имаш прекалено много проблеми или от еднообразие в живота. Според мен ти твърде много седиш на компа и тва еднообразие те депресира. Моя съвет е следния , варви и кажи на майка си. Майката е най-голямата утеха да знаеш , след това върви на психиатър за да ти изпише някви анти-депресанти и за два месеца ше се оправиш , но трябва и малко да намалиш стоенето пред компьтара и пове4ко да излизаш навън. Задължително потърси медицинска помощ братле , щото това не минава лесно от самосебеси. Аз съм бил в такова състояние , но това се полу4и при мене от прекалено пушене на трева. По цял ден пушех и стоях пред компа и играех "Херо Онлайн" . Сега ве4е сам добре пих лекарства 2 месеца и са оправих , излизам , контактувам , имам настроение , си4ко ми е супер :) Послушай ме и няма да сбъркаш

doctors
09-12-2010, 11:25
поговори с родителите си и при нужда психолог,психиатър или детски психиатър.

veronikakostova
09-12-2010, 12:05
Естествено,че е нормално.Аз съм момиче на 15 и също съм така.Цял ден в нас не ми се излиза никъде ..точно заради това нямам и приятели :)

doctors
09-12-2010, 16:40
Естествено,че е нормално.Аз съм момиче на 15 и също съм така.Цял ден в нас не ми се излиза никъде ..точно заради това нямам и приятели :)
Сега и занапред е времето в което трябва да излизате и да завързвате контакти и приятелства.В къщи да си стоиш само не е хубаво защото няма разнообразие.

TykaSePisheNick
09-12-2010, 18:47
На тия ЛОЛ и ЦС трябва да им сложат "забранено до 16/18" :?

И според теб ще има ли някъв ефект? :shock:


От нашия клас има един такъв:

Как прекара нова година?-Играх WoW
Как прекара рожденият си ден? -Играх WoW
Как прекара лятната ваканция?-Играх WoW
Как прекара коледните празници?-Играх WoW
Как прекара великден?-Играх WoW
Кво прайш като се прибереш у вас?-Играя WoW






:booooomb: :shock:

Радвай се, че е само един.

Foreverbg
09-12-2010, 18:53
На тия ЛОЛ и ЦС трябва да им сложат "забранено до 16/18" :?

И според теб ще има ли някъв ефект? :shock:


От нашия клас има един такъв:

Как прекара нова година?-Играх WoW
Как прекара рожденият си ден? -Играх WoW
Как прекара лятната ваканция?-Играх WoW
Как прекара коледните празници?-Играх WoW
Как прекара великден?-Играх WoW
Кво прайш като се прибереш у вас?-Играя WoW






:booooomb: :shock:

Радвай се, че е само един.
Хахахаха да беше само един... 8-) :lol:

Nqkuf
09-12-2010, 19:27
Определено не е нормално. Разбира се има такива дни, в които на човек не му се излиза и предпочита да си стои вкъщи пред ТВ, комп. или да си почива, но не е нормално всеки ден да не излизаш и да стоиш на компа да цъкаш ЦС :?

ToXiCtHeBeSt
09-12-2010, 22:38
и аз съм така само че не играя цс а half-life ..

OneGuy
09-12-2010, 23:00
Кой казва кое е нормално и кое не за човека ... всеки да прави каквото си иска само да не пречи на останалите ... всеки сам чертае бъдещето си ... такова нещо като съдба няма ..

karinchety
09-16-2010, 18:24
Остави компютъра...животът е навън... :) Нямаш никакъв проблем..просто намери си друго занимание..например някакъв вид спорт...излизай колкото се може повече...Всеки минава през този период,когато не ти се гледат никакви хора .. :)

baby7878
09-18-2010, 14:23
Мм не е мн нормалноо !Опитай се да избягваш компа и ЦС :-o

zorrybaby
09-18-2010, 14:33
м , изобщо не е нормално !!!! :? тва да не те влече нищо , а само КС И ЛОЛ ..не го приемам. :shock: трябва ти поне грам разнообразие :)

N0_feAR
09-20-2010, 09:46
`` Абе да питам, напоследък страня да излизам с приятели, дразнят ме почти всички, въпреки, че не са ми направили нищо конкретно, отделно на това гледам да избягвам срещата по улицата с познати хора, а когато видя такива отминавам и не поздравявам...момче съм. На 15 год. Живея затворен живот (cs цял ден пред компютъра).
Мислите ли, че е нормално?
не си психично болен, по-скоро си прихванал "болестта на 21 век" a.k.a. заседяване пред пц-то и маса изолация и неебавация, капиш? Просто трябва да раздвижиш социалния си живот и да спреш да отбягваш хората. Никой не може да ти помогне освен самия ти

Smrazqvashta
09-20-2010, 14:03
Не мисля, че е нормално.

TVDQueen
09-21-2010, 13:55
Мхмммм нито е депресия, нито си психично болен просто тея технологии ни развалиха :? Окей, сядай на компа никой не те спира, ама излизай!Навън не е толкова лошо.И аз съм била така, но осъзнах, че живота братле и навън.Например аз обичам да изляза с френд да отидем в мола.Да гледаме филм, да играем на игрите и онова да натискаш стъпките може и само по улицата да се мотаеш и пак е приятно.Така че единствения начин да ти помогна, е да ми дадеш адреса си, да дойда и да те извлача от вас до улицата :razz: :grin: