PDA

View Full Version : Споделям



ss111
09-08-2010, 19:08
a a a a a a

soul1199
09-08-2010, 19:40
не сте се виждали,пък се обичате,много интересно

SuperBadSuperFresh
09-08-2010, 19:58
не сте се виждали,пък се обичате,много интересно

Да,ама стават и такива неща :wink:
По темата.Виж сега,не знам от къде си.Тая Румъния не е далече,тва все ще го преживеем.Ама това че си момче на 17 а тя жена на 26 тотално обърква всичко.На нея й трябва нещо сериозно,стабилно.Малко ми се струва че е минала възрастта за такива "приключения".Излез от мрежата,знаеш ли колко 17 годишни момичета "не се чувстват добре",точно като теб.

GetHigh1
09-09-2010, 04:21
Как се доказва любов виртуално?

mArMaLaDkA
09-09-2010, 04:56
Братче, всичко друго се преглъща, ама тия виртуални сърденки и държане на сметка, при все, че сте нямали ни един нормален социален контакт, който по възможност не включва скайп/електронна поща/ай си кю/телефон... Направо е трагично, вЕрвай ми. На теб ти е простено що-годе, 'щото си още млад, зелен и глупав, ама тя си е направо за Ретардоландия.

Sh@d0w
09-09-2010, 04:59
Как се доказва любов виртуално?

Изразява се в пращане на голямо количество мечоци по скайп ( http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-34-bear.gif ) , kiss ( http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-09-kiss.gif ) ,hearts ( http://skypeemoticons.net/wp-content/uploads/2010/01/Skype-emoticons-52-heart.gif ) и тн.Най-често срещаните проблеми при виртуалната любов са следните:

1.Що не ми отговаряш веднага като ти пиша,да не си чатиш с друг/а ? :@:@:@
2.Не ми пращаш hugs,не ме ли обичаш вече ;(;(;(
3.Пусни си камерата или късаме.

По темата:Мързеше ме да я прочета някой ако изкара кратко резюме ще съм благодарен.

ss111
09-09-2010, 05:44
Как се доказва любов виртуално?

Изразява се в пращане на голямо количество мечоци по скайп ( , kiss ,hearts ( [img] и тн.Най-често срещаните проблеми при виртуалната любов са следните:

1.Що не ми отговаряш веднага като ти пиша,да не си чатиш с друг/а ? :@:@:@
2.Не ми пращаш hugs,не ме ли обичаш вече ;(;(;(
3.Пусни си камерата или късаме.

По темата:Мързеше ме да я прочета някой ако изкара кратко резюме ще съм благодарен.


Просто го почувствах , а не е това за което ти говориш.
Аз просто го почуствах.. и немога да го опиша имам чувството че съм страшно влюбен

П.С. за този който питаше от къде съм. От пз съм

m0n4yyy
09-09-2010, 06:45
Забрави за нея ...
Може да не ти е особено лесно, но трябва ..
Ти си още дете едва ли не .. а тя е зряла жена.
Тя работи - ти учиш ..
Дори и ако отидеш в Румъния .. тя ли ще те издържа ?!
Просто я забрави .. остави тази онлайн игра или каквото е там .. и започни да излизаш повече. Среащай се с повече хора, завързвай запознанства и ще видиш колко по истински ще се почувстваш. Намери си хоби .. и не замествай реалния живот с компютърния.

ss111
09-09-2010, 07:29
Забрави за нея ...
Може да не ти е особено лесно, но трябва ..
Ти си още дете едва ли не .. а тя е зряла жена.
Тя работи - ти учиш ..
Дори и ако отидеш в Румъния .. тя ли ще те издържа ?!
Просто я забрави .. остави тази онлайн игра или каквото е там .. и започни да излизаш повече. Среащай се с повече хора, завързвай запознанства и ще видиш колко по истински ще се почувстваш. Намери си хоби .. и не замествай реалния живот с компютърния.

Благодаря за съвета, хоби имам.Спотувам активно занимавъл съм се с фитнес година и полувина и от март месец тази година се занимавам с бойни изкуства (самбо , граплинг)

Тя иска да поддържаме връзка и се чудя какво да права... дали да поддържам някаква връзка с нея или просто да се опитам да забравя всичко..

dimitar_ak
09-09-2010, 07:34
Приятелю, между теб иу тази жена няма нищо повече от една мечта. Каквото и да ти говори в мрежата, тя ще се опита да създаде реална връзка. Отказвай се