PDA

View Full Version : Вкъщи с приятели



Inkognoto
09-08-2010, 19:42
Здравейте!!!
Мислех си да поканя мои приятелки да пренощуват в нас, но се замислиш какво ще правим през деня, освен да гледаме някакъв филм др не се сещам.
Кажете вие какво правите, кокато сте ходили или са идвали приятели за ноща :)

xWandereRx
09-08-2010, 19:50
пускаме филм, докато гледаме жулим текила, после или надуваме музика или отиваме на дискотека

много текила и много чалга винаги решават проблема със скуката 8-)

BebYlzZz
09-08-2010, 19:58
ооо винаги когато съм ходила с преспиване сме си изкарвали супер дори и без алкохол :? то такава лигня те хваща простоооо ти става супер купон...ами кво сме правили - гледаме филми, надуваме музика....задължително ядем :-D ...и всичко друго квото се сетиш...купон да ставаа :P

Djuff
09-08-2010, 20:31
През деня може да излезете, а през ноща да гледате ужаси или да надуете музиката и да си направите купон.

SummerDream
09-08-2010, 21:06
Във всеки случей "заниманията" ни не се изчерпват с едното гледане на филм ;д Все ще си намерите какво да правите, дали са ти предложения по-горе 8-)

nefchi_bs
09-08-2010, 22:11
Ами когато идва някои в нас или аз ходя да спя в някои,миткаме до 3-4 навън,после правим нещо на компа опъваме някои коз така.Общо вето не спим.

xKiFlA
09-08-2010, 22:27
ми сядаме на маса пием :D после ядем и пак пием :D
зависи на колко сте

sabri4456
10-02-2010, 08:06
а като идем на екскурзия ( ще е с преспиване но не мислим да спим а ще си говорим ) дайте някаква идея какво да взема от тук мога да взема уиски или нещо друго ама др или няква интересна игра ( шишето задължително че има мн яки момчетий )
давайте идеи

elito0o0o0
10-02-2010, 10:14
ми сядаме на маса пием :D после ядем и пак пием :D
зависи на колко стеаахахаха.... ми ти на колко си ма, дрисло... :lol:

DesireToFire
10-02-2010, 11:20
а като идем на екскурзия ( ще е с преспиване но не мислим да спим а ще си говорим ) дайте някаква идея какво да взема от тук мога да взема уиски или нещо друго ама др или няква интересна игра ( шишето задължително че има мн яки момчетий )
давайте идеи Пробвайте с "Никога не съм". Редувате се и всеки казва какво не е правил. Ако някой друг го е правил отпива и така. Иначе супер много подобни могат да се измислят и не е нужно да са с алкохол.

BaffaLsc
10-02-2010, 12:49
ооо винаги когато съм ходила с преспиване сме си изкарвали супер дори и без алкохол :? то такава лигня те хваща простоооо ти става супер купон...ами кво сме правили - гледаме филми, надуваме музика....задължително ядем :-D ...и всичко друго квото се сетиш...купон да ставаа :P
+1 .. преди всеки петък ставаше купон :D