PDA

View Full Version : Проблем с скайп.



crypt0
09-08-2010, 20:34
Здравейте, имам проблем с скайпа и той е. Когато пиша на който и да е абонат пример: здравей, и ми излиза отгоре (Съобщението не е доставено) така ми е с всички абонати. Когато им звънна и затворя съобщението се праща. От 2 дена ми е така, може да ми е от интернета незнам. Един приятел ми каза че имам някой вирос затова така се получава. Вие какво мислите ? Ако можете да ми помогнете пишете. :(

uBkA
09-08-2010, 22:08
най-вероятно... :-o с каква анти-вирусна си?
Между другото що се отнася до вируси,на някой появява ли му това "skypenames2.exe иска да я заяви достъп"?И как го махате за да не ви излиза отново? :-o Аз кликвам на "откажи достъп" , но след време пак се появява..

crypt0
09-09-2010, 07:01
най-вероятно... :-o с каква анти-вирусна си?
Между другото що се отнася до вируси,на някой появява ли му това "skypenames2.exe иска да я заяви достъп"?И как го махате за да не ви излиза отново? :-o Аз кликвам на "откажи достъп" , но след време пак се появява..
NOD32

miro096
09-09-2010, 07:08
най-вероятно... :-o с каква анти-вирусна си?
Между другото що се отнася до вируси,на някой появява ли му това "skypenames2.exe иска да я заяви достъп"?И как го махате за да не ви излиза отново? :-o Аз кликвам на "откажи достъп" , но след време пак се появява..
NOD32

тази антивирусна не струва преди бях с нея и се напълних с вируси сега съм с аваст :grin: :grin: :grin: :grin:

capslock
09-09-2010, 07:59
Microsoft препоръчва тези http://www.microsoft.com/windows/antivirus-partners/windows-7.aspx

E404
09-09-2010, 09:38
По-точно тази:
http://www.microsoft.com/security_essentials/?mkt=en-us

Правена е от Microsoft, с нея съм и лови троянци и червей вскякакви. :)

uBkA
09-09-2010, 09:41
NOD-a наистина не струва,и аваст също.Добре де,ама защо се появява това "skypenames2.exe заяви достъп" смисъл вирус ли е ?? :-o

E404
09-09-2010, 09:47
NOD-a наистина не струва,и аваст също.Добре де,ама защо се появява това "skypenames2.exe заяви достъп" смисъл вирус ли е ?? :-o
Изглежда много подозрително. Забрани му достъп!
Start > run > msconfig > startup
Ако го има тук му махни тикчето, след това OK и рестартирай.

Ето защо не отварям никакви .exe файлове, пратени по скайп. 8-)

uBkA
09-09-2010, 10:18
Нем..няма го като търсих от там ...търсих го от търсачката и го намерих в Уиндоус// prefetch и в toolbars..да ги изтривам ли от там направо?

E404
09-09-2010, 11:03
Да.

Не рабрах дали може да пращаш съобщения вече. :-o