PDA

View Full Version : Екс...този пубертет...



InsertDumbNickHere
09-08-2010, 20:49
пффф... в пубертета съм... и имам доста пъпки :X . Доста се комплексираm от това и немога да разговарям с момиче нормално... :X .Мажех се с ''Ackne оut'' или нещо такова...но то не ми помага.. кажете с какво мога да се оправя освен козметик , защото ми е малко неловко да кажа на наще че искам да ходя на козметик :X Нещо което може да ми помогне бързо , защото има 1 момиче iii.....това е друга история...та колкото се може по-бързо :X

evalongoriq
09-08-2010, 22:09
пий бирена мая,веднага ще се изчистиш

iiordanova
09-08-2010, 22:20
Салицилов спирт 2 % ( ако са наистина много пъпките , ако не по-малък процент ) в него разтваряш няколко капсулки Хлорнитромицин.

0409
09-08-2010, 22:47
Всяка сутрин и вечер си мий лицето с подходящ гел, ексфолиант или нещо от тоя сорт! Препоръчвам ти Гарниер Пюр Актив! Ако положението е много сериозно си купи Зинерит! И пий бирена мая два пъти на ден по две таблетки! :) Също ако спешно ти трябва да ги скриеш тия пъпки си вземи един коректор!!!

InsertDumbNickHere
09-09-2010, 06:57
Имам акне... след като ''истискам'' бяла пъпка остава нещо като петно... и е ужасно :X казаха ми че може и от шоколада да е ? ,защото ям доста но от 5-6 дена не ям и шоколад...незнам вече сам отчаян

kalpazanka
09-09-2010, 07:00
Имекс и Скинорен ползвал ли си? Ако не си, може да пробваш. Имексът е около 6 лв и стои като фон дьо тен. Не се тревожи, ако ти изцапа спалното бельо или дрехите. Изпира се. ;) Скинорен-ът е по-скъпичък. Може да си смъди леко от него.
П. П. Не очаквай моментален ефект от тези мазила /а и от каквото и да било/.

fuckme
09-09-2010, 08:01
този имекс ме заинтригува, какво точно представлява? :)

vIKToriYa
09-09-2010, 08:03
вземи си на Нивеа дълбоко измиващият гел ....и салицилов спирт 2% и разтвори в него 1 ампула гентамицин мий си лицето вечер с гела и после с пакум минавай със салициловия спирт до няколко дена ще ти минат ... ако искаш по-бързо резултат вечер преди да минеш със спирта малко ги изтискай големите пъпки ии до сутринта след спирта ще са изветряли !!!!

Ако искаш си вземи и ето това http://amritalab.eu/amrita_laboratory/face/antiakne/acne_touch_up_mask_saw_palmetto мажеш в/у пъпката до сутринта почти няма да я има ... аз с това се спасявам " вълшебното ми трио" :D :D :D а моята кожа е мазна и податлива към акне..... !!! :) :) :) :) :)

kalpazanka
09-09-2010, 08:11
този имекс ме заинтригува, какво точно представлява? :)
Крем за лице 5g в тубичка. Активното вещество е тетрациклинов хидрохлорид.

ira90
09-09-2010, 08:11
вземи си на Нивеа дълбоко измиващият гел ....и салицилов спирт 2% и разтвори в него 1 ампула гентамицин мий си лицето вечер с гела и после с пакум минавай със салициловия спирт до няколко дена ще ти минат ... ако искаш по-бързо резултат вечер преди да минеш със спирта малко ги изтискай големите пъпки ии до сутринта след спирта ще са изветряли !!!!

Ако искаш си вземи и ето това http://amritalab.eu/amrita_laboratory/face/antiakne/acne_touch_up_mask_saw_palmetto мажеш в/у пъпката до сутринта почти няма да я има ... аз с това се спасявам " вълшебното ми трио" :D :D :D а моята кожа е мазна и податлива към акне..... !!! :) :) :) :) :)

Гентамицин ... ?? Знам, че се слага хлоронитромоцин в салиц. спирт. Я дай малко инфо за тази съставка..

nymphetaminegirl9
09-09-2010, 08:17
аз ги оправих доста с зинерит , това със салициловия спирт и хлоронитромоцина е добро тъй като е антибиотик но спряха от производство въпросния хлоронитромоцин.
от бирената мая попринцип поже да се надебелее но из4иства лицето
за шоколада май ве4е е доказано 4е оказва влияние когато е в по-големи коли4ества

fuckme
09-09-2010, 08:24
този имекс ме заинтригува, какво точно представлява? :)
Крем за лице 5g в тубичка. Активното вещество е тетрациклинов хидрохлорид.
ахам, ама в какъв смисъл като фон дьо тен? един вид крем, дето като си го намажеш хем ти лекува, хе м ти прикрива пъпките, така ли? 8-)
сори,ама съм блондинка,трудно загрявам 8-) [/size]

kalpazanka
09-09-2010, 08:35
Да, точно. Антибиотичен крем, който стои като фон дьо тен. Не очаквай 100% да изравниш тена, така че ако разликата е фрапираща, се мажи преди лягане.