PDA

View Full Version : Въпрос..



jivkopp
09-08-2010, 22:30
Добър вечер! 1во да ви запозная с моя проблем на 15 год съм миналото лято има тежка операция и тежах 54кг 174 висок операцията беше 1 от причините от слаботията ми.. та беше направена миналия юни и до декември бях 107 кг 181 висок тогава направих глупост с тези килограми но трябваше да напълнея но НЕ толкова много ... от тогава до сега съм 80кг подържано тегло ям каквото си искам когато си искам 186-7 висок от тогава тренирах (купих си 5килограмови и 10кг гири имам лост вънка на двора и това е ) и с тях без никакво кардио само с диети и упражнения свалих тези кг без проблеми с кожата и т.н обаче ми се получи някакъв проблем с лявия ми лакът четох из форуми и мисля че е преплитане на нерфове с някаква друга тъкан но не съм ходил на доктор та както и да е. Въпроса ми е нямам каде да правя кардио освен фитнес (т.е плуване , бягане ,колело освен фитнес ) и се чудя дали с времето като си правя кардио примерно скачане на въже и ако почна фитнес за колелото и пътечка дали ще стопя мазнините които имам без да губя мускулна маса защото си имам но от мазничко не е толкова релефна и това е общо взето благодаря предварително за вниманието

shinkyokushin
09-08-2010, 22:44
ми с кардио и фитнес колело и по-горе изброените работи ще стопиш мазнините но за мускулната маса не знам точно некой по-запознат като Мyrth ще ти обесни тия работи. :)




п.с: консултирай се с лекър за лакътя или използвай конски кестен доста помага за стави нервове и разтегнати мускули ще го намериш във всички аптеки и варира от цени 5,00лв до 5,50лв :) а резултата е невероятен :)

jivkopp
09-08-2010, 22:54
ми с кардио и фитнес колело и по-горе изброените работи ще стопиш мазнините но за мускулната маса не знам точно некой по-запознат като Мyrth ще ти обесни тия работи. :)




п.с: консултирай се с лекър за лакътя или използвай конски кестен доста помага за стави нервове и разтегнати мускули ще го намериш във всички аптеки и варира от цени 5,00лв до 5,50лв :) а резултата е невероятен :)

за лекар ще прибегна най-накрая но това е че не живея в България и нз дали ще го има .. и благодаря за бъзия отговор 8-)

IoNiiTyYy
09-10-2010, 21:15
тъй като не разбирам от тези неща ти пожелавам да се оправиш :)