PDA

View Full Version : повръщането



Me4encety
09-08-2010, 22:55
става въпрос че съм чувлала че след ядене ако повръщаш по този начин сваляш кила.въпроса ми е вредно ли е това?а някой ако го е пробвал или ако знае дали е нужно да се яде по по специален начин или както обикновено и дали ефективно ако да за колко време колко кила се свалят?

Di
09-08-2010, 23:06
ами можеш да повърнеш всичко
вредно е и то доста,килцата спадат,но не е никак приятно

съвет:не започвай,но ти си решаваш :)

Me4encety
09-08-2010, 23:12
какво разбираш под "вредно"?

0409
09-08-2010, 23:26
става въпрос че съм чувлала че след ядене ако повръщаш по този начин сваляш кила.въпроса ми е вредно ли е това?а някой ако го е пробвал или ако знае дали е нужно да се яде по по специален начин или както обикновено и дали ефективно ако да за колко време колко кила се свалят?

ти клипа на пинк Stupid Girls ли си гледала :razz:

0409
09-08-2010, 23:27
какво разбираш под "вредно"?

начи ти кат се наядеш си се наяла 8-) сеш се вече не ти се яде, но като повърнеш и хранителните вещества си излизат 8-) 8-) :razz: :razz: разбра ли ме :razz:

Me4encety
09-09-2010, 00:04
а някой да е пробвал?

Smrazqvashta
09-09-2010, 00:32
О, да вредно е. Под вредно разбирам: Остави, че е съсипващо неприятно да си бъркотиш в устата и да насилваш организма да извършва действие, което не иска. На всичкото отгоре това насилствено повръщане може да доведе организма ти до булимия невроза. Бях чела, че това често повръщане един вид може да отврати организма ти от храната и постепенно сам да я отхвърля. Тогава няма да се налага сама да си предизвикваш повръщане, но ще се чудиш как да се лекуваш от други болести.

П.с Не съм пробвала и не бих. Супер налудничево ми звучи.

xKiFlA
09-09-2010, 04:10
организма се нуждае от вещества които изхвърляш :? после ще спре да приема и тогава ще стане зле

kalpazanka
09-09-2010, 07:39
Павръщането е вредно не само защото ти нарушава процесите на храносмилане, а и защото губиш течности! Стомашният сок съдържа и йони, които, като ги повърнеш, няма как да се резорбират от организма => дехидратираш се и си нарушаваш алкално-киселинното равновесие. рН на стомашния сок нали знаеш колко е? Нали знаеш стомашния сок какво съдържа? /Подсказвам- HCl./ Така че да н се чудиш по някое време защо в повърнатите материи има кръв- просто си разранила лигавицата на хранопровода. Ако искаш от свободия да стигнеш до хирургия- ОК, действай!

SheSaFox
09-11-2010, 05:34
Много момичета са загубили живота си точно по тоя начин! Не че е вредно, ОПАСНО Е!!! И то много!! Защото започнеш ли да си бъркаш в устата така редовно да повръщаш води до булимия - което,както навярно знаеш е много опасна болест. Не бъдете такива деца и не се излагайте!! Има много по-добри начини за отлсабване - фитнес (най-вече тичането), плодове + зеленчуци, риба и пилешко ... ядеш по малко, тренираш повече и резултата е на лице. Не се отслабва за 2 дни,както ви се иска. Изисква се малко повече търпение за да резултата да е траен.

HateEternal
09-11-2010, 09:23
Още една бъдеща анорексичка.

goppe
09-11-2010, 13:28
Защо ядеш тогава след като ще го повърнеш? Недей!

По-добре се храни правилно, спазвай някакъв хранителен режим, но не започвай с тези глупости, които си намислила! :)

sasha_90
09-11-2010, 13:37
Когато повръщаш често може да се обезводниш,а това вече е вредно.Не си играй с организма си.Ако искаш да свалиш килограми,спортувай редовно.

Paramour
09-11-2010, 16:26
Ако повръщаш след всяко хранене след време организма ти ще реши, че винаги, след всичко което опиташ ще повръщаш... Това е болест... по-добре не започвай. :?

mlakniwe2
09-11-2010, 16:39
Начин за повръщане:

deepthroat face fuck

smiley98
09-11-2010, 17:54
По добре не яй отколкото да ядеш и да ходиш веднага да повърнеш :?

DeathRogue
09-12-2010, 09:31
О, да вредно е. Под вредно разбирам: Остави, че е съсипващо неприятно да си бъркотиш в устата и да насилваш организма да извършва действие, което не иска. На всичкото отгоре това насилствено повръщане може да доведе организма ти до булимия невроза. Бях чела, че това често повръщане един вид може да отврати организма ти от храната и постепенно сам да я отхвърля. Тогава няма да се налага сама да си предизвикваш повръщане, но ще се чудиш как да се лекуваш от други болести.

П.с Не съм пробвала и не бих. Супер налудничево ми звучи.

освен това стомашната киселина която повръщаш вреди сериозно на зъбите ти :] И не виждам какъв смисъл има да ядеш нещо и да го повръщаш после..само хабиш храната и си тровиш здравето.Ако толкова искаш да отслабнеш се захващай със спорт ;]

dydka
09-12-2010, 10:09
знаеш ли има достатъчно написани неща в интернет... повръщането води до булемия,която развиваш без да усетиш ако искаш да си с поястоянни болки в корема,да ти се издува като на бременна с непоносими болки и да пиеш хапчета ... ти си ... това е глупост да пишеш ако повръщаш дали ще отслабнеш...НЕ НЯМА ДА ОТСЛАБНЕШ,а ще задържаш килограмите си ,които си сега...аз се доведох до това повъщане,но не насила ,а 1 месец глад и накрая просто организма ми не искаше да поема това,което му даваш и се озовах в 4 сутринта в болницата за операция...ако искаш да ти режат корема както моя гладувай,повръщай ...отслабнах за 1 месец 17 кг ,но не глада беше единствената причина ,а тренировките всеки божи ден в фитнеса от понедленик до неделя все едно се готвиш за републиканско...спорт това е ...и ограничение с храната...от година не ям сладко,тестяно...ям всичко останало ,но с мярка ,сега се местя в друг град студентка записах се на волейбол и ще тичам всеки ден зза да довърша започнатото преди месеци ...и когато всичкте ми приятели момчетата казваха преди спортувай...да знаеш момчетата са прави,защото те самите полагат повече грижа вече за телата си отколкото момичетата ..ако си малка се захвани с нещо от сега ,защото аз късно се осъзнах когато имах да свалям не 5 а 25 килограма ..свалих 17 остават ми още 10 ... така,че сама си помисли,кое е вредно кое не ...и кое до какво води

vIKToriYa
09-12-2010, 11:55
Ако повръщаш след всяко хранене след време организма ти ще реши, че винаги, след всичко което опиташ ще повръщаш... Това е болест... по-добре не започвай. :?

точно така и недай си боже можеш да се разболееш - болемия... това не е шега недей и пробва даже ....

Paramour
09-12-2010, 20:00
Ако повръщаш след всяко хранене след време организма ти ще реши, че винаги, след всичко което опиташ ще повръщаш... Това е болест... по-добре не започвай. :?

точно така и недай си боже можеш да се разболееш - болемия... това не е шега недей и пробва даже ....

за бУлИмията (http://www.evropea.com/bulimia.html) ли говориш?

JuStElly
09-12-2010, 23:32
Аз не бих пробвала ... ще си докараш някоя болест и после ще съжаляваш.