PDA

View Full Version : Как ще реагирате



anichka12345678
09-08-2010, 22:14
Как ще реагирате ,ако половинката ти си представя друг-а докато правите секс и разберете ,че се възбужда като си представя някой друг=а :oops: :oops: :oops: (без да броим известни личности,които никога няма да имате ,а хора от приятелите ви ,познатите ви)

jimei
09-08-2010, 22:17
Еми явно означава, че иска ДРУГ, може би?

Очевидно.

DePutaMadre
09-08-2010, 22:18
оффф ..

nefchi_bs
09-08-2010, 22:18
Най-малко ще ми стане тъпо,че вече не го възбуждам и ще се опитам да оправя нещата.

ChalgaBoy
09-08-2010, 22:19
Най-малко ще ми стане тъпо,че вече не го възбуждам и ще се опитам да оправя нещата.


+1 с 2 рацете подкрепям

ScarletBite
09-08-2010, 22:19
Бих откачила!!

TheAnnoyingAwesomnes
09-08-2010, 23:38
Как ще реагирате ,ако полувинката ти си представя друг-а докато правите секс и разберете ,че се възбужда като си представя някой друг=а :oops: :oops: :oops: (без да бройм известни личности,които никога няма да имате ,а хора от приятелите ви ,познатите ви)


Нищо чудно, че момчетата правят така с теб ;)


Но ми е най-чудно, защо пускаш тъпите теми с този ник, а не с PrincessAni ? Сигурно за да не разберат хората колко си отчаяна :)

По темата: Като мисли за друга, да си ходи при нея ;)

Passi0n
09-08-2010, 23:40
Като мисли за друга, да си ходи при нея ;)

OneGuy
09-09-2010, 00:47
Как ще реагирате ,ако полувинката ти си представя друг-а докато правите секс и разберете ,че се възбужда като си представя някой друг=а :oops: :oops: :oops: (без да бройм известни личности,които никога няма да имате ,а хора от приятелите ви ,познатите ви)


Ще се постарая другия път да напиша правилно "полувинката" и "бройм" тогава може би ще си мисли за мен :-o

GD
09-09-2010, 08:05
Няма да ми стана много приятно и ще поговоря с нея ако не я възбуждам и не я карам да стига до оргазъм ще питам къде е проблема. Има ли друг и т.н. :)

iloves3x
09-09-2010, 08:13
Как ще реагирате ,ако полувинката ти си представя друг-а докато правите секс и разберете ,че се възбужда като си представя някой друг=а :oops: :oops: :oops: (без да бройм известни личности,които никога няма да имате ,а хора от приятелите ви ,познатите ви)


Ще се постарая другия път да напиша правилно "полувинката" и "бройм" тогава може би ще си мисли за мен :-o
:razz:

Dark_Angel_F
09-09-2010, 08:20
Щом си представя друга... и ако проблема не е в мен ще му заявя "тогава отивай да правиш секс с другата" и ще му тегля майната...

Qnkishhh
09-09-2010, 08:20
Няма да ми стана много приятно и ще поговоря с нея (в моя случай с него) ако не я (го) възбуждам и не я (го) карам да стига до оргазъм ще питам къде е проблема. Има ли друг(а) и т.н. :)
Свободната комуникация му е майката според мен.

Vetrogon
09-09-2010, 09:17
ако не ме приема такъв какъвто съм, просто ще я зарежа. морето е пълно с риби :grin:

anichka12345678
09-09-2010, 09:56
Как ще реагирате ,ако полувинката ти си представя друг-а докато правите секс и разберете ,че се възбужда като си представя някой друг=а :oops: :oops: :oops: (без да бройм известни личности,които никога няма да имате ,а хора от приятелите ви ,познатите ви)


Нищо чудно, че момчетата правят така с теб ;)


Но ми е най-чудно, защо пускаш тъпите теми с този ник, а не с PrincessAni ? Сигурно за да не разберат хората колко си отчаяна :)

По темата: Като мисли за друга, да си ходи при нея ;) Ти нормална ли си? И що трябва да сме един и същи човек с PrincessAni и пуснах темата ,защото на мен ми се случи да правя секс с някой (а незнам ,защо си мислих за някой друг :? ) и се почувствах малко тъпо ,че стана така :(

1234565
09-09-2010, 14:17
Бих откачила!!

++

Wasilewaa
09-09-2010, 15:03
Ще изперкам

YouDontKnowMe
09-09-2010, 15:14
Това си е негов избор. Пък около моя по-привлекателна от мен няма :D Не ми е притеснено :D
Едит: Ако трябва да съм честна - отношенията ни щяха да са много по-различни, ако не се възбуждаше от мен. Сега сме от около 8-9 месеца в етапа - влюбени, загубени.А и винаги има начин да накараш човека до теб да не мисли за друг/а. Зависи от теб, трябва да се нагаждаш към настроенията му , ако той дърпа конците предимно.
Това е толкова .. хм .. ламав въпрос :D

Princessani
09-09-2010, 15:26
Повече мъжки отговори може ли

SEXTRAVAGANTE
09-09-2010, 15:31
как ще реагирам ли ? ами ще се ядосам разбира се....това ще удар централно по само4увствето ми. Дори бих се депресирал.....сигурно бих си помислил , 4е не сам сексуално привлекателен или нещо от сорта.

YouDontKnowMe
09-09-2010, 15:33
За да не е спам : Аз пък смятам, че трябва да си много нещастен за да си фантазираш такива неща докато правиш секс. Изобщо не трябва да бъдеш с човек, с когото постъпваш така.

А сега по съпроса : Ама авторката на темата наистона е принцеса ани :razz: :razz: :razz: Леле, знаех си , че са една й съща :razz: :razz: :razz: :razz: Късно съм разбрала.

DarkTemplar
09-09-2010, 15:34
Определено няма да съм доволен и ще се вкарам в сериозни мисли (дали съм достатъчно добър любовник, дали все още ме харесва/обича и т.н.).