PDA

View Full Version : Vampire Diaries & True Blood - край



ScarletBite
09-09-2010, 07:03
Нали тези сериали са правени по книги? Айде кажете Елена дали ще с вземе с Деймън и дали Сукито ще е с Ерик, че ми е мерак да разбера... :oops:

psych0
09-09-2010, 07:07
за Дневниците на вампира:
чела съм всичките книги които излязоха на пазара,Елена все още е със Стефан :)

ScarletBite
09-09-2010, 07:12
Ужас! Тоя ръб... А с Деймън няма ли искри, целувки, нещо? :(

babylove
09-09-2010, 19:16
Ужас! Тоя ръб... А с Деймън няма ли искри, целувки, нещо? :(

Еее, защо искаш Елена и Деймън да се саберат? ;пп ... За мене по-добра двойка са Елена и Стефан... и двамата са някакви добрички, спазват правилата... Пък Деймън е някакъв забавен, лошо момче :D ... Ако не убият Катрин в следващия сезон, искам Катрин и Деймън да се вземат :D ... подхождат си. :P

ScarletBite
09-09-2010, 21:06
Стефан е някакво мекотело, добричък и не знам си какъв. Не харесвам такива мъже, пък! 8-)
С Деймън е друго. :-P
Пък на Катрин й трябва точно такова нещо като Стефан - да й изпълнява прищевките и да не се оплаква.

Colouring
09-09-2010, 22:09
И аз искам Елена и Деймън да са заедно!Супер много си подхождат,ама предполагам,че ще направят така,че да си остане със Стефан(който аз изобщо,ама изобщо не харесвам ;д).
Чела съм книгите-Елена си е със Стефан винаги,но сериала върви доста различно.В смисъл,реда в книгата изобщо не се спазва..всъщност,то няма никакъв ред,де. 8-) Те обявиха,че във втори сезон ще стане нещо между Деймън и Елена,но предполагам,че ще си остане със Стефан накрая.