PDA

View Full Version : Компютърен маниак



mmm_sweet
09-09-2010, 08:41
Днес,за моя изненада,разбрах,че гаджето ми е компютърен маниак. Когато звъннах у тях (към 10:00ч.)се обади майка му,която обясни защо още спи: скарал се е с тях жестоко заради факта,че към 2:00ч. сутринта са го помолили да изгаси компютъра.Дори ги е заплашил за пореден път,че ще се изнесе :? Аз имам много приятели,които остават на компютъра до по-късно,но те седят само цяла нощ,докато аз съм забелязала,че той и през деня играе,което вече ме плаши. На всичкото отгоре много ме е яд за това,че когато той ме помоли за кабел за компютъра,защото техните за пореден път го наказали без причина,аз му повярвах :? Сега като включа новият брой часове на стоене на компютъра,той седи МИНИМУМ 10ч. НА ДЕН и играе някаква игра подобна на ЛОЛ(WoW).Имате ли някакви идеи как да го накрам да спре без да отида в болница за това,че съм застанала между него и играта му :o

RoXeL
09-09-2010, 09:17
Никой неможе да му помогне, ако сам не иска, имах същия проблем с пристрастяването към такива игри,в крайна сметка спрях сам, някъде имаше статия че се отделя някакъв хормон като при хазарта и от там идва и пристрастяването. Освен да говориш с него, без да му поставяш ултиматум, не виждам как може да му се помогне.

jivkopp
09-09-2010, 10:35
ако можеш да разбереш в кои сървар на WoW играе ще го откажа и повече няма да помисли за тази игра която я играя от 4 год и съм отказвал доста хора от нея :D

OneGuy
09-09-2010, 12:25
Ако сам не се откаже никой не може да го спре минал съм по тоя път ... нито даскало.,.. нито момичета... нито родители... нищо не може да го спре ... ако сам не реши .... може само да му помогнеш да го осъзнае ... но не мисля че ти би била способна

Foreverbg
09-09-2010, 14:05
ако можеш да разбереш в кои сървар на WoW играе ще го откажа и повече няма да помисли за тази игра която я играя от 4 год и съм отказвал доста хора от нея :D
Ти много добър се изкара бе :lol: Аман от лапета, които се мислят за най-добрите...